Sport - internacionalni

Discussion in 'Generalna diskusija' started by Alibegovic, Oct 30, 2008.

  1. Patton2410

    Patton2410 Veteran foruma

    Svaki kontakt 1 na 1 u sesnestercu se uglavnom svira da. Bez obzira da li je 5, 10, ili 93minut. Da je neko bio ispred Vaskeza od odbrambenih, onda bi se moglo reci da nije penal. Ovako sivonja vidio da je lik u gol sansi i htjeo do lopte kroz covjeka.

    Sent from my SM-T350 using Tapatalk
     
  2. xman

    xman Komšija

    Naravno da cemo svirati onakve kontakte kojih bude samo par stotina u svakoj utakmici. Utakmica bi trajala 18 sati,extra. Dybala prosli meci odluci simulirati i pozuti odma,kasnije za isti kontakt pocrveni. Ronaldo 4-5 puta tako ocito simulirao da je to smijesno,od toga 3 puta u 16 metara bez makar usmene opomene. Na Cuadradu penal u prvom mecu,mah. Ramos ga raznese u finalu al Cuadrado ce pocrveniti. Previse je takvih primjera da bi bilo slucajno. Real ima sudijsku protekciju,uvijek je imao. A LP treba VAR pod hitno.
    https://twitter.com/UltraAutistic/status/984213489622249472
     
  3. Eldorado

    Eldorado Komšija

    Bayern vs Real


    Roma vs Liverpool


    Nije loše, nek su se sastali giganti u polufinalu a ima i Dzeko sanse za finale :D

    Sent from my SM-N910F using Tapatalk
     
  4. Patton2410

    Patton2410 Veteran foruma

    Nije dovoljno star video. De malo sta starije iz naftalina izvucite. Hahaha

    Ko o cemu, simpatizeri Juventusa o nakom postenju. Ma hajte molim vas. Hahaha.

    Sent from my SM-T350 using Tapatalk
     
  5. xman

    xman Komšija

    Klupko calcopolija se prilicno rasplelo druze, proguglaj,zapanjit ce te neke cinjenice. Ja vjerujem da sve sto ti znas o tome je da je Juventus istjeran u drugu ligu a pod kojim okolnostina i sa kakvim "dokazima"... e to ako ti nije mrsko proguglaj,neces moci vjerovati. To ni navijaci Intera ne spominju vise:D
    Ja licno ne vjerujem u teorije zavjere i slicne gluposti ali da protekcija postoji tome istorija svjedoci i bruka videa,ne samo taj gore iz naftalina. Ali ovde vise nije rijec o Realu samo,svake godine pobjednika neke bitne utakmice u tom takmicenju rijesi sudac,i to je nedopustivo i sramotno,narocito u utakmici kao u srijedu koja je ustoriju mogla uci jer je epitet najljepseg sto nogomet ima da ponudi,ovako ce u istoriju na neki drugi nacin.
    Evo imamo jos jedan klasik u polufinalu a vec pocele price kako Bajern treba da se odma preda jer je i prosle godne pokraden bla bla.
     
  6. Patton2410

    Patton2410 Veteran foruma

    Ma kakva protekcija. Problem je u tome sto ljudi samo gledaju te 'neregularne' situacije koje idu u korist Reala, a kad je protiv istog preko toga se predje veoma brzo, ili se cak i ne spominje. Kao ovaj poniste gol Iscu. Niko znaci ni da spomene to, a veca je to dilema od ovog cistog penala.

    Ista situacija protiv Bajerna prosle godine. Gledale se samo situacije u kojim je Real imao koristi, a one gdje je bio zakinut protiv tog istog Bajerna, kao i ovo sad sa Iscovim cistim golom, niko nije spominjao.

    Dupli arsini pa haj. Znam da je Real svima dojadio sa svojih 8 polufinala za redom, ali pretjeruje se.

    Mislim, ja sam simpatizer Reala, i nista vise. Da su ispali od Juveta, nebi izgubio minut sna. Drago mi je sto su prosli, i to zasluzeno. Ali ovakvo plakanje, oko, ako ne cistog penala, onda malkice diskutabilnog, me stvarno zairitira. Rekao bi covjek niko nije bio oko njega na 5metara, i sam na sebi faul napravio kolika je se halabuka digla. Cisto zato sto je na drugoj strani Real. :D
     
  7. veki81

    veki81 Aktivista

    Mislis ovako nesto :D

    [​IMG]
     
  8. Patton2410

    Patton2410 Veteran foruma

    Extra primjer. Al se ismija. Hahaha

    Sent from my SM-T350 using Tapatalk
     
  9. Stevie_Ray

    Stevie_Ray Veteran foruma

    Sta kazete za zdrijeb?


    Sent from my iPhone using Tapatalk
     
  10. Esh

    Esh HWB

    Pa dobar, mislim da ce obje utakmice biti super.
     
  11. forzamilan

    forzamilan Veteran foruma

    Bayo Livpool finale ako sudija opet ne zakolje svabe protiv Reala :D
     
  12. selvin

    selvin Moderator

    Tacno, Bayern je bio bolji prosli put, samo im 5 golova falilo za prolaz, a i ono sto su dali slabo sta regularno, ali kako Patton rece, vidi se samo ovo drugo.

    Sent from my 6045K using Tapatalk
     
    Patton2410 likes this.
  13. XTRage

    XTRage Veteran foruma

    Hajde ne serite zivota vam, 95% diskutabilnih odluka ide na mlin Real-a, nema sezone da ne izbace 1-2 ekipe na totalnu otimacinu.
     
  14. Patton2410

    Patton2410 Veteran foruma

    How, yes, no.

    Sent from my SM-T350 using Tapatalk
     
  15. selvin

    selvin Moderator

    Tacno tako, mislim da je čak oko 100-110%.

    Sent from my 6045K using Tapatalk
     
    Patton2410 likes this.
  16. XTRage

    XTRage Veteran foruma

    I naravno argumenti su vam ocekivano na nivou.
     
  17. Patton2410

    Patton2410 Veteran foruma

    I ti si u svom postu pljusto argumentima, pa i mi pratimo taj trend.
     
  18. Pelikan

    Pelikan Veteran foruma

    Haha e bas si ti iznio argumente.
     
    Patton2410 likes this.
  19. Patton2410

    Patton2410 Veteran foruma

    Hristo Stoickov:

    "Ma nema potrebe za bilo kakve diskusije, obrana Juventusa je prvo pogriješila u tome što je dva igrača ostavila nečuvana u svom šesnaestercu, što i dovelo do ovakve reakcije Benatije koji je napravio penal. I ne vidim zašto je bitno je li prva ili 93. minuta, ako je očito da je kontakt postojao", zaključila je bišva zvijezda Barcelone."

    Da ne povjerujes da postoji, simpatizer ili igrac (bivsi u ovom slucaju) Barcelone, sa objektivnim misljenjem kad je nesto oko Reala u pitanju. Sad ce ga se ovi nasi simpatizeri odrec, jer ne prati trendove hejta. Aferim Hristo, nisam ja djaba navijao za tebe sa tribina dok si igrao za Chicago Fire te davne 2001, ili je 2002. :)
     
  20. xman

    xman Komšija

    Koliko puta je Ronaldo komicno simulirao u 16-ercu Juventusa? "Objektivno" da nam Hristo kaze ako moze? Za pocetak. Pa cu ga pitati zasto se svaki slican kontakt koji se malo vidi a malo ne vidi nije sviran jer kontakt je kontakt zar ne? Na centru i u 16 metara.
    Dajte ljudi znamo svi da je obratno bilo nikada ne bi Juventusu sviran "malo se vidi malo ne vidi" penal 10 sekundi prije kraja.
    I tu sva prica u objektivnom tonu prestaje.