Spremam se za kupovinu , ajde pomozite

Discussion in 'Procesori, RAM, matične ploče i grafičke kartice' started by BiceBolje, Dec 8, 2003.

  1. BiceBolje

    BiceBolje Overclocker

    Haj!

    Evo posto dolazi raspust htio bi se opremiti nesto malo vise nego sad :)
    U kanti mi je fakat dotrajali Athlon900 kojeg spremam za peeemziju.

    Sad vas pitam , procesor koji se dobro snalazi u igrama ! ne trebaju mi divx dekodiranja i slicno , nego iskljucivo da je dobar u igrama. Nesto sam gledo ove strane stranice , i bio je na anandtechu dobar test , ali mi je sve to nekako - Samo brojke.

    Meni je izbor spao na ovo :

    Jeftinija varijanta - Duron 1.6
    Skuplja varijanta - Athlon XP Barton 2500+

    Dakle sta mislite o ovim procesorima , i naravno ako imate preporuciti neki drugi slobodno recite , ajd sad odo ;)
     
  2. BeastMaster

    BeastMaster Aktivista

    Pa između ta dva procesora ne bi trebao uopšte da se dvoumiš, ukoliko imaš dovoljno para svakako uzmi Bartona.
     
  3. kerim

    kerim Novi član

    Nema dvojbe u uzimanju procesora, ali od kud tebi da na Duronu mozes igrati novije ifre ?? :roll:

    Svakako BArton 2500 + :wink: (Možeš ga naći do 200 KM)

    Nego kupješ li konfiguraciju ili procesor. Po meni sudjeći moraš uzeti novu konfiguraciju, jer ti sigurno matična koju imaš na starom komp. nije kompaktibilna sa ovim navedenim procesorom.
     
  4. BiceBolje

    BiceBolje Overclocker

    A trebao sam vam reci :)

    Dugo nisam pratio ova desavanja oko procesora , pa ako ima nesto bolje sto se pojavilo da mi preporucite :)

    Ej maticna mi je nForce2 , vidis u potpisu :)

    Htio sam cuti misljenje kakvih ima procesora a-la Barton 2500 , to je neka midl * klasa
    a ovaj novi Duron 1.6 je ako bas budem slab sa lovom , jer nikad neznam kad cu potrositi ovo zaradjeno :) hihi

    Ma uglavnom , vi kazete Barton , i dokle ide OC ? imam epoxicu
     
  5. syss

    syss Veteran foruma

    pa ako baš nećeš imat love za barton, onda barem uzmi neki tbred (1.7, 1.8...), pa clockaj.
     
  6. Shenron

    Shenron Komšija

    A ako nemas love. Uzmes tog Durona na 1,6Ghz (ili na 1,4 al mora imati 266MHZ FSB!!!!!) i moddas ga u Athlon XP i OC-as ga do 2,4 Ghz :D
    A barton ce ti bez ikakvih problema ici do 3200+ (2,2Ghz).
    Ja bi radje Bartona pa sad.... ti odluci ;)
     
  7. BeastMaster

    BeastMaster Aktivista

    Barton ima 512k keša i radi na FSB-u 333 a tbred 256k kešai radi na FSB-u 266. To su jedine razlike.
     
  8. Shenron

    Shenron Komšija

    Ispravak. Ima Bartona koji rade na 400MHZ FSB-u :)
     
  9. BeastMaster

    BeastMaster Aktivista

    E sad, nema "njih" koji rade na 400 FSB-u, već je samo jedan model za sada koji radi na 400MHz a isti se pravi i u varijanti 333MHz :),to je 3200+ model.
     
  10. BiceBolje

    BiceBolje Overclocker

    Pa koji je fazon da je Barton tako jeftin ? :) elem , uzimam tog bartona jer vidim da u toj cjenovnom rangu nema nista , ako se nebude imalo , Ovaj novi DURON na 1,6

    hvala svima
     
  11. pentium4-athlonxp

    pentium4-athlonxp Aktivista

    STA JE BA

    EJ PASA AKO TI NIS OD TOG NEBUDE ODGOVARALO IMAS EXTRA PONUDU U OGLASIMA:::::::::