Sta igrate/slusate ovih tmurnih dana ?

Discussion in 'Generalna diskusija' started by Spider, Jan 2, 2005.

  1. jeretik

    jeretik Komšija


    Jesam, cito sam tekstove, legendarno...
     
  2. syss

    syss Veteran foruma

    i onda mi netko dolazi govorit o nekakvim limp bizkitima i linkin parkovima, a recimo ne zna da linkin zove tako jer je limp bizkit izdavao cd novi i onda je record kuća rekla "vi ćete se zvat linkin park jer kad se bude promovirao novi cd limp bizkita, vi ćete abecedno biti odmah iza njega i ljudi će vas kupovat"... mislim to je sve prestrašno. a ove narodnjake neću ni spominjat. to mi je muzika = instant, just add water i hrpu pijanih debila i nadaj se da će se pjesma zapamtit duže od jedne runde.
     
  3. Neo Bahamut Zero

    Neo Bahamut Zero Veteran foruma

    Jesi slusao Helloween i Blaze-a? A od Dream Theater-a se i ne smije nista manje ocekivati jer su to sve skolovani ljudi sa muzickih akademija dok su ostali nastali po sobama i garazama :mrgreen:
     
  4. syss

    syss Veteran foruma

    nisam ove čuo, jel to nešto pretvrdo? ne volim blekeriju i sl...
     
  5. AggressoR

    AggressoR Aktivista

    trenutno se najvise vrti Rammstein, Static-x ,Fear Factory i Napalm Death


    a od igara Warhammer 40,000: Dawn of War i Prince of Persia - Warrior Within i ponekad Full Spectrum Warrior
     
  6. Neo Bahamut Zero

    Neo Bahamut Zero Veteran foruma

    ma Helloween ti je jedan od najpoznatijih heavy metal bendova, njemci ljudi pravo lice na maiden, a Blaze je nesto izmedju heavy-ja i trasha, inace bivsi pjevac maidena od '94-'99.
     
  7. iskusni

    iskusni Komšija

    Od danas moja ekipa počinje praviti igru TZ (Tomba Zeko).
    Sad se fokusiram na optimiziranje sistema, bios-a (sistemskog i grafičkog) a sada igram Sid Meir's Pirates i LOTR: Battle for the Middle earth
     
  8. jeretik

    jeretik Komšija

    E da mi je poslusat Blazea, cuo sam da je puno bolji tako nego kad je bio u Maiden-u
     
  9. syss

    syss Veteran foruma

    hm... možda helloween još nekak, ali heavy sa trashem - teško. daj mi ono uber pjesmu reci od helloweena, da skinem mp3 i vidim o ćem se radi. Mislim neku koja se "lako guta" i uđe u uho.
     
  10. Neo Bahamut Zero

    Neo Bahamut Zero Veteran foruma

    Pjesma: I Want Out, album: Keeper Of The Seven Keys Part II (1988. meni se cini), meni je jedna od njihovih najboljih. I da - Blaze je puno bolji solo nego u Maiden-u.
     
  11. ming

    ming Veteran foruma

    ljudi jel ko shlusho RJD2 :idea: :?:
     
  12. Spider

    Spider Aktivista

    Ja mogu sve slusati i slusam sve ali ponajmanje rock....Hej vi rokeri ne uvrijedite se 8) !!!

    Ali zna se koja muzika najvise "dize na none" barem na nasim podrucijima (seka naravno :D)....... :p
     
  13. jeretik

    jeretik Komšija

    Balkan...sjajna pjesma :)
     
  14. Neo Bahamut Zero

    Neo Bahamut Zero Veteran foruma

    e ja bas zbog takve muzike ovu drzavu ne bi pustio u EU. :mrgreen:
     
  15. syss

    syss Veteran foruma

    naravno... mislim može se sad otvorit rasprava šta valja-šta ne valja, ali jedina muzika koja nečemu vrijedi je upravo rock i podžanrovi... sjetih se starih riječi prijatelja iz osnovne koji je tad derao po rocku dok smo mi hc slušali... "svi ćete se vi vratit na rock" i tako bijaše :wink:

    ja se ne družim sa ljudima koje cajge dižu na noge, tako da ne bi znao više o tome.
     
  16. agent007

    agent007 Novi član

    Imali ko da sluša Scorpionse, Led Zeppelin , Black Sabbath, The Doors,
    Kiss ?
    ovo je najbolja muzika i uljepšava život.
    Jel ko čuo da je Stairway to heaven najblolja pjesma svih vremenea"

    Irona Maiden wrote:
    e ja bas zbog takve muzike ovu drzavu ne bi pustio u EU.

    Zato necemo jos za 20 godina ni uc dok se nevratimo na rock.
     
  17. syss

    syss Veteran foruma

    to se sve podrazumijeva.
     
  18. Neo Bahamut Zero

    Neo Bahamut Zero Veteran foruma

    Naravno. Jos bih ubacio i Europe, Van Halen, Whitesnake, Faith No More....
     
  19. Spider

    Spider Aktivista

    Slusam zabranjeno:srce,ruke,lopata 8) .A kad procitah post od ovog admira (za evropu) sav sam zadrhtao od "ifrizluka" i to jos ovako sjeban.
    Znaci svi bi mi trebali furati rock,lojave kose,one "bodlje" oko ruku/nogu/vrata,da bi usli u evropu !?A ko sisa evropu ali zar ne mozes da shavtis da nemogu svi rocka?Ja ga mogu poslusati u odredjenim situacijama (obicno je to blink182 i rijetko metalica)ali vise volim dobar tehno da mi drma ili narodnjak tj, zabavnjak jer to me pali :lol:

    ccc za bajram me diraju...
     
  20. Sleeper

    Sleeper Komšija

    igram HL2(opet al sad dx9 verzija)
    mogu slusat bilo sta sto spada u ziku
    ono kreveljenje tu ne spada i o tom mislim ovako :smt078
    za bajram il bilokoji drugi dan o toj temi mislim isto(bez uvrede)
    ja ziku slusam prema raspolozenju i nemam fiksaciju na bilo sta.