sta kupiti ?

Discussion in 'TV, Hi-Fi, telefoni, tableti, satovi, IoT oprema' started by maki, Feb 14, 2011.

  1. maki

    maki Novi član

    sta kupiti do 600 KM ?
     
  2. NAILS

    NAILS Moderator

    Sa ili bez OS-a ? Novo ili polovno ?
     
  3. maki

    maki Novi član

    sa OS-om a moze novo moze polovno da vidim sta preporucujete
     
  4. NAILS

    NAILS Moderator

    Ajfon 3g/3gs i desire se (polovni) vrte oko te cijene. Novo Sony Ericsson X10 na kojem bi trebalo uraditi update jer je na 1.6 androidu.
     
  5. maki

    maki Novi član

    3gs covjek na piku nove prodavao po 650, tako da dati 600 za polovan mi nema smisla
     
  6. Vedo

    Vedo Moderator

    Galaxy S (Android 2.2, ofishl upgrade na 2.3 kad izadje), 650 KM, nov, u kutiji. Javi se na PM ako si zainteresovan da ti dam broj lika
     
  7. X-Factor

    X-Factor Komšija

    Moja preporuka HTC HD2 :) Imas siroku lepezu OS-ova, pa snimaj sta ti volja ;)
     
  8. Alibegovic

    Alibegovic Veteran foruma

    Jes samo ima i papreno široku lepezu cijena. :)
     
  9. X-Factor

    X-Factor Komšija

    Pa ima ih od 550-700 KM polovnih :) valjda se moze naci. Ako ne, onda je Vedin prijedlog vise nego dobar ;)
     
  10. Alibegovic

    Alibegovic Veteran foruma

    Za mene je brate puno dati 700KM za polovan/ikakav telefon .)
     
  11. maki

    maki Novi član

    jel ima iko galaxy s da mi kaze iz prve ruke kakav je telefon jer sam procitao da baterija kratko traje, da se hoce ugasiti sam od sebe, i da trokira ????
     
  12. Vedo

    Vedo Moderator

    imam ga ja, telefon je beton (imao prije toga iPhone 3g i HTC HD2), touch na njemu ne zaostaje ni sekunde za iPhonovim, SuperAMOLED display je PERVERZIJA (cak je i nijansu bolji od iPhone 4 Retina displaya). Android na njemu je full customisable, nikad do sad nije zaledio, uz konstantno ukljucen WiFi meni baterija traje full 2 dana, tj 45+ sati, a brightness displaya drzim na 2/3, prelijep kad ga tako posvijetlis.
    Jedina do sad mana je sto nema blitz.

    Ev ti poredjenje sa iPhonom 4 (u mnogim kategorijama je Galaxy S bolji):

    http://www.gsmarena.com/samsung_i9000_g ... ew-500.php
     
  13. Zeleni

    Zeleni Network Ninja

    Galaxy S je beton telefon, cak se pomalo kajem sto sam uzeo desire mjesto njega :)