Sta ti bi (DVD RW

Discussion in 'Monitori, storage, kućišta, periferija' started by (:-D, Jan 16, 2008.

  1. (:-D

    (:-D Aktivista

    Sta mu je odjednom
     

    Attached Files:

  2. Dog_Father

    Dog_Father Moderator

    Nista. Normalno je svako malo da ti propadne medij. Posebno ako je princo ili nesto slicno.
     
  3. (:-D

    (:-D Aktivista

    ma princovi oni bijeli ka...ski kupio 5 komada i svaki koji ubacim isto se desi ali ga nepokvari znaci nepocne prziti
     
  4. (:-D

    (:-D Aktivista

    upravu si jbte uzeo 5 komada nijedan neradi uzeo drugi dvd radi
     
  5. Dog_Father

    Dog_Father Moderator

    Long live princo...
     
  6. (:-D

    (:-D Aktivista

    sta savjetujes koje uzimati
     
  7. Dog_Father

    Dog_Father Moderator

    Ja uzimam verbatim. Memorex nije los, traxdata takodjer.
     
  8. Stevie_Ray

    Stevie_Ray Veteran foruma

    Princo :lol: :lol: :lol:

    Nema gorih medija.
     
  9. ReNNo

    ReNNo Overclocker

    Uzmeš jedan verbatim i probaš....ako prođe znaj da je do medija....ako ne...onda je do DVD-RW uređaja.
     
  10. (:-D

    (:-D Aktivista

    ma izgleda da serija ovih sada sto su u merkuru nevlja imam princo isti dvd samo prije kupljen evo ga przi a ove sto sam danas nerade
     
  11. Stormbringer

    Stormbringer Aktivista

    Davno sam rekao:

    Princo CD : solidan izbor
    Princo DVD : tesko smece
     
  12. Moncho

    Moncho Komšija

    hm ja se naprzio princo DVD ova.... na stotine i stotine, NIJEDNOG nisam skurio prilikom przenja. Sva moja kolekcija je na PRINCO mediju :) :shock:
     
  13. dmr

    dmr Veteran foruma

    Ma da opste poznato da neki mediji nekim markama przaca ne leze da se na glavu okrenes :). Izgleda da se princo i nec ne podnose.
     
  14. syss

    syss Veteran foruma

    pohvalno :roll:

    inače verbatim crystal azo ili kako već meni nikad probleme nije stvarao, ni dvd i cd.
     
  15. Vedo

    Vedo Moderator

    ista stvar :roll:
     
  16. Dog_Father

    Dog_Father Moderator

    Ne racunajte previse na tu kolekciju. Unazad par godina vjerovatno sam bacio stotinjak ili vise princo medija, za koje sam mislio da je sve ok.
     
  17. hurmash1ca

    hurmash1ca Moderator

    Ja sam imao losa iskustva sa Princom, koristim samo Verbatim i Sony, i otad nemam problema.
     
  18. (:-D

    (:-D Aktivista

    TDK je dobar :D :)
     
  19. Neo Bahamut Zero

    Neo Bahamut Zero Veteran foruma

    Sony je sranje medij isto tako. Zaobilaziti. A ti tom NEC-u nabaci moddani FW sa BitSetting opcijom, pa ces vjerovatno dobiti nesto kvalitetnije snimljene diskove.
     
  20. sumeir

    sumeir Komšija

    Da priupitam usput i za svoj problem ako ne smeta... imam Samsung-ov DVD RW Light scribe haman mu je godina, naprzio se... nako 2-3 stoje DVD-ova, i primjetio sam u zadnjih mjesec dva da dok przi na brzinama 4x 8x 16x da nema nikakve "vremenske" razlike dok prži tj za 1DVD bez obzira kojim brzinama prži treba mu do 40 minuta da ga "spuri" i to sa isključenim opcijama verifikacije i multisession-a. Šta mu može biti ovo... inače čita regularno sve medije... jesu li navedeni simptom znak da mu se bliži kraj :smt073 ili šta....

    hvala i pozdrav.