Sta treba znati prije kupovine psa ?

Discussion in 'Generalna diskusija' started by JaLa, Dec 12, 2010.

  1. Qler

    Qler Veteran foruma

    Ma jos je stenac, nema mu eto 9 mjeseci :) budala :) smotan ko sajla. Nije svjestan svoje velicine, pa skace, obori te s nogu, veseo pravo. Izgleda dosta opasnije nego sto jeste.
     
  2. Juka

    Juka Komšija

    Sta ti je tu ljepse, iskreno???
    Sta ti je prva zamisao kad ga vidis, naravno mocan opasan svi trepte kad ga vide, e to je naopako, ne gledas ga kao ljubimca nego kao objekat sto ispoljava nesto opasno/agresivno, i radi toga i dan danas ljudi ispoljavaju svoje neke hirove i psihicka oboljenja na svojim psima, kao npr ilegalne borbe pas na pas, pa pas na svinju, pa pas na dva psa nema kakvih varijacija nema...Elem, tebi se vise svidja!

    pogledajte po meni jedno korektno iskoristavanje potencijalno jakog psa ''Pit-a'' koliko je humano ne znam detalje, ali definitivno humanije od krvavih borbi ili lova!

     
    Last edited by a moderator: Aug 2, 2017
  3. JaLa

    JaLa Komšija

    e pa dobro je onda. Stavis ga pred kucu, pridje mu neko ne poznat, pomilki ga, prica sa njim, a ovo "stene" nista :D
     
  4. Alibegovic

    Alibegovic Veteran foruma


    XXX
     
  5. forzamilan

    forzamilan Veteran foruma

  6. Alibegovic

    Alibegovic Veteran foruma

    Fin ti ker samo mi se ne sviđa što je vezan. :)
     
  7. forzamilan

    forzamilan Veteran foruma

    jbg bolje bi bilo da je kakav box a i ovako prekine lanac svako malo pa preskoči ogradu od dvorišta i traži pi**e :D