Star Trek [filmovi i serije]

Discussion in 'TV, muzika, filmovi i serije' started by Esh, Sep 17, 2017.

Tags:
  1. lolak

    lolak Aktivista

  2. ming

    ming Veteran foruma

    Jel to isti onaj Jonathan Frakes šro ga zovu grobarom Star Trek filmova?
     
  3. Reventon

    Reventon Veteran foruma

    Ja prvi put cujem da ga neko tako zove... Nagledao sam ga se dok sam pratio serije na njemackim kanalima :)
     
  4. Esh

    Esh HWB

    S druge strane, njegov je Star Trek First Contact..
     
  5. ming

    ming Veteran foruma

    Naravno da ga tako zovu, Star Trek filmovi padaju na nos, od kada se Riker uhvatio produkcije i režije. Sebi štimao koke da se može pofatat na ekranu.
     
  6. Esh

    Esh HWB

    Je li neko dogurao do kraja sezone? Utisci kad se sve sumira?
     
  7. Loki

    Loki Komšija

    Pa ima par interesantnih twistova, meni je sve u svemu super... al' ja sam ti iz onog tabora što vole kad je i smeće... :D
     
  8. Neo Bahamut Zero

    Neo Bahamut Zero Veteran foruma

    Meni najslabiji ST serijal; mislim nastaviću gledati ali likovi su takvi da ih zaboraviš 10 minuta nakon gledanja serije.
     
  9. Esh

    Esh HWB

    Ja sam stao nakon one pauze pa razmišljam da li da odgledam do kraja ipak..
     
  10. Qler

    Qler Veteran foruma

    Drugi dio je bolji dosta, ima sto reče kolega tekstova, a kraj mi je pravi cliffhanger :) Meni nije loša, bolja od enterpise-a dosta, i puno se popravila u dugom dijelu

    Sent from my Huawei P10 Plus
     
  11. Neo Bahamut Zero

    Neo Bahamut Zero Veteran foruma

    Meni je recimo ST ENT odmah iza TNG-a. U Discovery-ju kao da su se trudili da naprave likove koji su nezanimljiviji od onih u DS9 i VOY.
     
  12. Qler

    Qler Veteran foruma

    Mene ENT ubio sa onim time travel i fasistima...
     
  13. Hellas

    Hellas Aktivista

    STD mi je jako los. Mozda se u stvari poboljsao u zadnjih pola sezone. Gori mi je nego Enterprise. Jednostavno nije to Star Trek atmosfera sve nesto mracno.

    Za razliku od njega The Orville pravo opusten za gledat i ima cak onaj TNG stimung :).
     
  14. Reventon

    Reventon Veteran foruma

    Kada krece nova sezona Orvilla?
     
  15. Patton2410

    Patton2410 Veteran foruma

    Meni je Discovery bas legao. Odgledao citavu sezonu kad je zavrsila, nije mi se dalo epizodu po epizodu cekat sedmicno.
     
  16. NAILS

    NAILS Moderator

    Tek sada sagledao sezonu. Solidna. Daleko najbolja ongoing sci-fi serija. Nisam neki ST fanboj pa mi je sjela samo ovo nema veze sa ST-om. Mozda u iducim sezonama ali se 15 epizoda svelo na rat sa klingoncima i zavjere. Malo istrazivanja. Puno palamude.

    Odgovara mi sto je mracnija. Volio bih da je "gore" ali jbg, treba biti gledljiva za široke narodne mase. Nisu mogli bez SJW bullshita ali je to danas ocito neizbježno.
     
  17. Reventon

    Reventon Veteran foruma

    @NAILS odgledaj i Orvile, meni se vise svidjela.
     
  18. nikolamo

    nikolamo Novi član

    Po meni, daleko najbolja ongoing SF serija je ubjedljivo The Expanse. Ako volite SF obavezno pogledati.
     
  19. NAILS

    NAILS Moderator

    Pogledao sam skoro cijelu prvu sezonu The Expanse ali su glumci tanki pravo. Nju sam ostavio i hajde reko da probam STD.

    @Reventon Zaboravio sam na nju. Pogledao sam 4-5 epizoda. Sagledat cu ostalo. Thx.
     
  20. Zeleni

    Zeleni Network Ninja

    Ako su ti glumci u Expanse tanki, sta ce tek onda bit u STD.