Star Wars: Battlefront + Battlefront II

Discussion in 'Igre i konzole' started by NAILS, Jun 10, 2013.

  1. Vedo

    Vedo Moderator

    Ako bude upola ovako izgledalo napokon ce biti igra sa boljom florom od Crysis keca. Trailer je vrh, ali nazalost igre ovako nece izgledati do PS5 ere.
    Frostbite inace odvratno renda drvece, pogledati u BF4 npr, ucitava extra low-rez alpha mape za lisce tako da sa 30ak metara grana izgleda kao da nema lisce pojedinacno, vec bas ofirno da je textura zalijepljena na obicni plane.
     
  2. sgtPepper

    sgtPepper Overclocker

    Vanishing of Ethan Carter je primjer kako flora treba izgledati u igri.
     
  3. Patton2410

    Patton2410 Veteran foruma

    Izvor?

    Neke mi se stvari vec ne svidjaju:

    1) 'Power-ups allow you to play as hero classes as well as pilot vehicles' - Da li ovo znaci da su uveli neki vid kill streaks? Jer tako mi zvuci.

    2) No ADS? - Wtf. Zasto nas limitirati na retardirano ciljanje bez aiming down sights?

    3) 40 player cap. - To mi odmah govori da ce mape biti manje nego sto smo do sada imali na BF4. Mi no lajk.

    4) No Campaign. - Ma ja. Kako je krenulo malo ce koja igra i imati SP u buducnosti. Ljenost. Prica im je vec ispricana, oni su samo trebali napravit od toga igru.

    5) No space battles. - Ja bas danas sa rajom pricam zar nebi bilo cool, da bude nesto kao 'air superiority', u orbiti zemlje i nekih drugih planeta. Oni su se potrudili da izbace odmah i tu mogucnost. Zasto se potruditi, kad jednostavno mozezes, da nemoras.

    Na PS4 ce biti u 60FPS. Kaze onaj Jackfag, on bio u SveCkoj, i gledao gameplay sa PS4, i rekose mu da ide u 60FPS.
     
  4. Pelikan

    Pelikan Veteran foruma

    Svaki veci sajt... Novinarima je pokazan gameplay.
     
  5. bhd

    bhd Veteran foruma

    ponavljam i ponavljat cu.
    Dok je ovaca bit ce i vune :D
    Kvanitet samo ,bez kvaliteta :)
     
  6. Patton2410

    Patton2410 Veteran foruma

    Ova se ovca svoje vune ovaj put nece tako lako odreci. :) :D
     
  7. Vedo

    Vedo Moderator

    Kotaku u gameplay demo-u koji je pokazan press-u:

     
  8. Zeleni

    Zeleni Network Ninja

    Povodom star wars manije ove godine,

    Uzeo sam nove gadgete :D

    [​IMG]
     
  9. RaP

    RaP Komšija

    Dvoje, troje koliko ono djece imas 8)
     
  10. Vedo

    Vedo Moderator

    Mocno Zela, nema sta ;)
     
  11. bhd

    bhd Veteran foruma

    Skoro sam gledao, lik od han solo broda + dron napravio letjelicu :D mocna
     
  12. dag_sa

    dag_sa Novi član

    "I also have to remind everyone that you’d be absolutely bloody crazy to pre-order Star Wars: Battlefront. I say this not just because this is EA we’re talking about (though that’s a real factor) or because there have been major launch issues with DICE games like Battlefield 4 and other EA titles like SimCity. I say this because preordering is generally anti-consumer and the bribes you get for it rarely outweigh the potential risk."

    http://www.forbes.com/sites/erikkain/20 ... ttlefront/

    Eto :smt002
     
  13. RaP

    RaP Komšija

    Pre order na G2play akcija 33$
     
  14. Zeleni

    Zeleni Network Ninja

    Ne radim preorder ea igri.
    Kad dodje i valja, odem do mexica :)
     
  15. Sena

    Sena Veteran foruma

    Ja sam odavno zapikirao SSD, ali haj naci cu lovu nekako, ali gdje ga staviti. :D
     
  16. Zeleni

    Zeleni Network Ninja

    Znam moj Sena, ganjam ga 10 god. Sad kad lova vise nije objekat, mjesta nemam.

    Al bice :)
     
  17. NAILS

    NAILS Moderator

    Speaking to Engadget, DICE general manager Patrick Bach said that destruction on the level seen in Battlefield games would not be authentic to Star Wars.

    “Star Wars, as an [intellectual property], is shaping what we’re doing. So we won’t do excessive destruction just because we can. It’s more about ‘what do you need and what you want’ in a Battlefield game versus a Battlefront game,” said Bach.
     
  18. Pelikan

    Pelikan Veteran foruma

    Sve manje destrukcije, jos malo i nece je biti nikako :D
     
  19. Patton2410

    Patton2410 Veteran foruma

    Do sada sve sto je DICE radio, je nabrajao sta nema u igri: Nema destrukcije, nema space battles, nema ADS, nema kampanje, itd... hahahahahaha. Bravo DICE!

    Dali nam pre rendered cinematic i kazu in game engine. hahahaha. I odmah poslije PRE ORDER. Sta da pre orderam, kad veze nemam kakva ce gameplay biti, i igra generalno. hahahaha. Mrs.
     
  20. Pelikan

    Pelikan Veteran foruma