Star Wars: Battlefront + Battlefront II

Discussion in 'Igre i konzole' started by NAILS, Jun 10, 2013.

  1. Patton2410

    Patton2410 Veteran foruma

    Ja zadovoljan. Nema lega, nema pada frejmova.
     
  2. Pelikan

    Pelikan Veteran foruma

    Vala dobro izgleda skroz. Gameplay mi se plitak cini, ali grafika na nivou
     
  3. Zeleni

    Zeleni Network Ninja

    Plitko nije ni blizu :) Ja kao Star Wars fan od malih nogu, kao gejmer od malih nogu, nemam nikakve zelje da igram ovo sranje.
     
  4. NAILS

    NAILS Moderator

     
    Last edited by a moderator: Aug 2, 2017
  5. Pelikan

    Pelikan Veteran foruma

    A sto se onda sporije kreces ako priblizis. Bas nema smisla nikakvog
     
  6. NAILS

    NAILS Moderator

    Da ti bude mirniji nišan. Ima neke logike ali ako je isti recoil/bullet spread, ADS nema mnogo potrebe kako na klipu kaze.

    Serveri puni, ne mozes uci nikako.
     
  7. EL NINO CFC

    EL NINO CFC Veteran foruma

    pa kad nisanis uvjek se lik sporo kretao tako je bilo otkad je fps igara.
    valjda za bolji aim.
     
  8. Pelikan

    Pelikan Veteran foruma

    Inace u igrama, kad nisanis, bude manji recoil u puske, preciznije je. U ovoj igri kad nisanis, samo ti lik uspori i zoom dobijes, nista vise. Kaznjava te igra sto nanisanis, u tome je poenta.
     
  9. NAILS

    NAILS Moderator

    Da, kao da su zaboravili implementirati manji recoil ali se od pocetka ne mogu dogovoriti da li hoce ili nece biti ADS.

    Igra je fina za oko, oskudna sadrzajem i užasno iritantna sa piju piju laserima. Vec mi muka od toga.
     
  10. EL NINO CFC

    EL NINO CFC Veteran foruma

    aha, nisam skontao.

    pa to je bezveze onda.
     
  11. NAILS

    NAILS Moderator

    Oneshotujuje me svaki drugi igrac, kontam neka posebna oruzja ali vidim da koriste isto sto i ja. Kad, čiteri.. vec su poceli neki banovi.

    [​IMG]
     
  12. zoi

    zoi Veteran foruma

    Probo desetak minuta i meni je ovo baš isto neki mod sa BF3/4. Drugi izgled, muzika i to, ali je osnova igre baš ista. Pošto mi nikad nije BF sjeo i nisam ga mogao igrat duže od sat dva, mislim da ni ovo neću više igrati.
     
  13. Patton2410

    Patton2410 Veteran foruma

    @Nails, Oneshot se moze sa onim snajperom sto mozes otkljucat na card slot.

    Igras Star Wars i smeta ti pew pew. Hahahaha. Jel i kad film Star Wars gledas, ti smeta pew pew? :D

    Ja sam imao minimalna ocekivanja i pozitivno me je iznenadila igra. Vjerovatno se uzima. Treba iskoriistit ponudu na PS storeu. :D
     
  14. Stevie_Ray

    Stevie_Ray Veteran foruma

    Ako igra nema strasnu single-player pricu zbog koje jedva cekam da se vratim kuci s posla, ne zanima me. Nimalo. To besmisleno multi-player puskaranje je glupo da gluplje ne moze biti.

    Eto vam malo trollanja. :mrgreen:
     
  15. NAILS

    NAILS Moderator

    Patton2410 - Nije snajper vec bilo koje oruzje. Pistolj, one generičke prve puske itd. Kontao sam da je mozda i netkod problem ali je neko postavio screen da ih vec redom banuje. A vidio sam ih dosta koji se automatski okrenu prema tebi i samo te skinu.. aimbot. Ubije me ako nije manje od pola igraca bilo normalnih da razmjenis paljbu.

    Sto se zvukova tice, pa nije bas da u filmu 24/7 pucaju jedni na druge. Da ne kazem da se u multi ostavi par stotina sati. Meni je za to par odigranih minuta vec odbojna igra samo radi lasera. A nisma neki fanboj serijala. Ok mi je i to je to.
     
  16. Zeleni

    Zeleni Network Ninja

    Pa svaka BF igra je imala one shot problem u pocetku. Posebno dok se kreces. Dice je katastrofa postao. Steta.
     
  17. NAILS

    NAILS Moderator

    To je vjerovatno i ovdje slucaj ali vidis da se neki igraci instant okrecu i ubiju te iz prve.. vec ima banova:

    [​IMG]
     
  18. Vedo

    Vedo Moderator

    Al grafika na ovoj mapi sa kamenjem je stvarno vrh. Stijene su Pixar kvalitet.
     
  19. Ragnarok

    Ragnarok Komšija

    Ovo je beta ne samo za igru već i za cheat-eve koje će naknadno prodavati mazlumima putem svojih cheat partner portala koji će to kupovati da bi se naslađivali nervozom drugih igrača.

    Call of Duty je taj sistem izmislio i usavršio.
     
  20. Patton2410

    Patton2410 Veteran foruma

    Pa kako prije da vam chiteri zavladaju? Na konzoli se barem ne moram zivcirat oko toga.