Star Wars [filmovi i serije]

Discussion in 'TV, muzika, filmovi i serije' started by Zeleni, Oct 6, 2008.

  1. Nani

    Nani Komšija

    Presao sam svaku igru Star Wars tematike koja postoji, stripova se nabralo puno kutija od z5500 :)
    Ako imas sta u elektronskoj formi cibni na pm.
     
  2. Zeleni

    Zeleni Network Ninja

    Ehehe, 13gb manje vise :p

    Mozda i vise s ovim novim serijama Legacy, Rebellion, Dark Times i Knights of the old republic.
     
  3. Nani

    Nani Komšija

    Ima nas jos fanatika SW na ovom forumu, to treba dic server ili podforum napravit pa sicat taj materijal!
     
  4. Zeleni

    Zeleni Network Ninja

  5. zoi

    zoi Veteran foruma

    Eno pisao sam u drugoj temi o tome, na šta li će samo to ličiti :D Da ne spominjem kako planiraju dalje razvijati franšizu.
     
  6. sgtPepper

    sgtPepper Overclocker

    Neka su, Lucas više nije znao šta radi sa Star Warsom, pogotovo prequali koji nisu bili ni blizu originalne trilogije. Opet, puno je Disney iskeširao za ovo, bolje da su kupili prava za Mass Effect i redali filmove, po meni kompletniji, kompleksniji i mnogo zanimljiviji univerzum od Star Wars-a :D
     
  7. Zeleni

    Zeleni Network Ninja

    Mozda, ali Mass Effect univerzum bi morali graditi od pocetka. Star Wars zivi sam od sebe, isto kao Apple, sta god da izbace, fanovi ce kupiti.
    Poslje 150ak novela, ja sam fakat prestao, nisu iste kvalitete ko prije. Zalosno, ali tako je.
     
  8. Patton2410

    Patton2410 Veteran foruma

    Kako je, Disney, kupio, Lucas film, od 2015-te, svake godine izlazit ce novi dio Star Wars-a. VII dio je vec ugovoren i radit ce ga J.J. Abrams.

    Pored nove trilogije (VII, VIII, IX), izmedju svakog dijela, radit ce se i spin-offs. To je kad uzmu vec postojeci lik-ove, i naprave zaseban film o njima. Nagadja se da bi prvi spin-off trebao biti o Yoda-i.
     
  9. senad_986

    senad_986 Komšija

    Nastavci nove trilogije su planirani 2015., '17. i '19., a spin-offsi '16., '18. i '20.
     
  10. Pionir

    Pionir Overclocker

    Da li je bila ova najava ovdje :)

    Star Wars: Episode VII - The Force Awakens

     
    Last edited by a moderator: Aug 2, 2017
  11. Patton2410

    Patton2410 Veteran foruma

    Star Wars - 8.5/10. Gluma i rezija daleko bolje neko predhodna 3 dijela... Story je ok razvijena.
     
  12. bhd

    bhd Veteran foruma

    Star wars odlican :))
     
  13. XTRage

    XTRage Veteran foruma

    Pogledao SW, doslovce su udrobili epizode 4 i 5 i napravili film. Malo previse isforsiranog humora i kliseja.
    Ali opet odlican film za pogledati, tehnicki sjajan i sa vrlo dobrom glumackom postavom.
     
  14. bhd

    bhd Veteran foruma

    Iskreno kad bi se svih 6 prica sa ovom tehnologijom odradilo, wow..
    skidam kapu movie top :D
    prica vishe manje ovdje
     
  15. Vedo

    Vedo Moderator

    Sinoc gledao Star Wars u kinu, filmcina i po! I vrijedi ga u 3Du pogledat, fino uradjeno skroz.

    A kuci odgledah ovaj The Revenant, DiCaprio gluma vrhunska, ali film kao film mi nije Bog zna cemu.
     
  16. Neo Bahamut Zero

    Neo Bahamut Zero Veteran foruma

    pogledao sam obje verzije, i 2D mi je definitivno bio bolji.
    isfur'o je 3D maksimalno.
     
  17. Patton2410

    Patton2410 Veteran foruma

    Rezervisane karte za Star Wars pretpremijeru u srijedu. :)
     
  18. bhd

    bhd Veteran foruma

    Kolko je love? Imal jos??

    Sent from my LG-D855 using Tapatalk
     
  19. Patton2410

    Patton2410 Veteran foruma

    Kolega rezervisao za nas pet. Nemam pojma cijena koja je. Pretpostavljam regularna, tj. u ovom slucaju posto je srijeda, i film u 3D, da je 4KM. Nemam pojma ima'l vise.

    Evo ti broj Zenickog Multiplexa za rezervacije i upit sta te interesuje: 032-407-518.
     
  20. Patton2410

    Patton2410 Veteran foruma

    Star Wars: Rogue One, nije lose. Solidno ubacen u pricu. Ja uzivao.