Star Wars : The Old Republic MMO

Discussion in 'Igre i konzole' started by Neo Bahamut Zero, Oct 22, 2008.

  1. vutra

    vutra Komšija

    Novi trailer:

     
    Last edited by a moderator: Aug 2, 2017
  2. Esh

    Esh HWB

  3. Noob Saibot

    Noob Saibot Novi član

    Samo atmosfera swtor-a, muzika i lightsaberi me motiviraju da igram :D Preorder complete :) Mirza nemoj bit negativan tako :)
     
  4. Esh

    Esh HWB

    Usput, ja sam narucio igru sa g2play.net posto me EA opet iznervirao sa ovom Origin politikom i cinjenicom da se ne moze igra naruciti preko njih. Odmah poslije narudzbe sam dobio pre-order code koji se koristi za rani pristup igri. Ideja je poznata od ranije, pa ko izvrsi narudzbu, dobit ce barem 2-3 dana da proba igru i prozivi sve dobro poznate probleme na launchu :D

    Sta je sa ostalima, ko je jos narucio ili planira?
     
  5. vutra

    vutra Komšija



    AI je :roll:
     
    Last edited by a moderator: Aug 2, 2017
  6. Esh

    Esh HWB

    Kao u ostalim MMO-ovima?:)
     
  7. LopeZ

    LopeZ Novi član

    Ovo sigurno i ja uzimam!
    Može li kod nas igdje naručiti ili kupiti na licu mjesta ? Jer nemam PayPal račun a ionako volim u kešu plaćati. :D
     
  8. Esh

    Esh HWB

    Mislim da u nasoj lokalnoj "gaming historiji" nije zabiljezen fenomen narucivanja igre prije izlaska, a vjerovatno ce naknadno pojaviti u nekim radnjama.
     
  9. extibo

    extibo Komšija

    Ako se dobro sjecam, WOTLK se mogao preorderati u ComTrade shopu.
     
  10. vutra

    vutra Komšija

     
    Last edited by a moderator: Aug 2, 2017
  11. Esh

    Esh HWB

     
    Last edited by a moderator: Aug 2, 2017
  12. Zeleni

    Zeleni Network Ninja

    Sto vise vidim ovih game play videa, manje i manje mi se svidja.
    Vjerovatno cu posuditi account od buraza da probam.
     
  13. Esh

    Esh HWB

    Jos jedan hater :D
     
  14. Zeleni

    Zeleni Network Ninja

    Za to hater, ne znam, cisto sumnjam da je iko ovdje pratio star wars unverzum kao ja. I prije i poslje filmova. U posjedstvu imam preko 100 star wars novela, od rogue squadrona, preko thrawn trilogije i sta ti ja znam.

    I kako god okrenes, ovo sto sam vidio do sada me ne moze natjerati da se odvojim od 50 eura za box, ne bez da probam par dana i da mi se svidi.
     
  15. Esh

    Esh HWB

    Pa eto bice i neke "vikend bete" tokom septembra. Ja sam svjestan da je ovo vise single-player RPG nego pravi MMO, ali KOTOR je bio dobar, cak fenomenalan, pa ocekujem istu razinu zabave. Priznajem, to cu morati platiti kao dvije igre :D
     
  16. BoLa

    BoLa Aktivista

    Jel to impliciras da postoji jos hatera? :smt003

    Ah btw, nece se moci plivati, sreca da se hvale kako ce igra imati "immersion" factor :p
     
  17. Esh

    Esh HWB

    Pa moraju nesto ostaviti i za patch :p
     
  18. vutra

    vutra Komšija

    http://gamescom.gamespot.com/story/6330 ... Btitle%3B2

    :lol:
     
  19. Esh

    Esh HWB

    Da, o tome se pisalo u vise navrata. Moram priznati da je ovo jedan od najjadnijih pokusaja hypeanja igre za potrebe narucivanja u posljednje vrijeme. Nema tu mnogo pameti, sa milionskim narudzbama zna se da ce biti que na launchu i zdra'o.
     
  20. Esh

    Esh HWB

    Objasnjen princip raidova: http://www.pcgamer.com/2011/08/18/star- ... -required/. Ukratko, kad dostignes nivo, mozes uci u raid, ne treba ti posebna oprema, nema prekida ako neko ispadne, bitke ne traju predugo i svi igraci dobiju iste nagrade, navodno ce biti i neke "tezine", ali je barem meni nejasno kako ce to funkcionirati.