STEAM... WTF?

Discussion in 'Igre i konzole' started by Riddick, Nov 13, 2010.

  1. Stevie_Ray

    Stevie_Ray Veteran foruma

    Steam igre redovito dobijaju update, znam da kad god pokrenem neku igru prvo ide update. Istina, ne pokrecem tako cesto.
     
  2. Pelikan

    Pelikan Veteran foruma

    Ni ja nisam mogao igrati Metro na Steamu, morao pirat skinuti. Ne sjecam se sta je tacno problem bio, ali je smijesno da piratska verzija rijesi problem, a developere ocito boli briga za taj mali broj ljudi sto ne moze pokrenuti.
     
  3. ColdFire

    ColdFire Overclocker

    Trials REV. ako hoces da igras , moras upalit i steam i uplay :lol:
     
  4. Stevie_Ray

    Stevie_Ray Veteran foruma

    To je garant po izlasku igre bilo. :)
     
  5. Pelikan

    Pelikan Veteran foruma

    Nema nista gore kad moras onaj Windows Live imati ili kako vec. Pozalim sto sam feninga dao.

    Sto se Metro tice, to je bilo prije nekih godinu, nesto jeftino skroz bilo.
     
  6. zoi

    zoi Veteran foruma

    Ja imam Metro 2033 na steamu kojeg sam kupio na sniženju i nisam imao problema sa igranjem. Ne znam da li vi taj problem imate nekad kasnije u toku kampanje ili odmah na početku?

    Što se tiče Trialsa to je do Ubisofta, što zahtjevaju da imaš pokrenut uplay bez obzira na to kako si kupio igru.
     
  7. Garamel1337

    Garamel1337 Aktivista

    Na steamu sam skoro 5 godina, i svaka igra koja mi se svidi je kupljena preko steama. Nikada nisam ima primjedbu. Da nema steama, sada bih imao ogromnu policu samo za igre. U nekima bih se mozda mucio sa citerima, ne bih imao onakva snizenja i svi ostali plusevi... Jednostavno steam +1
     
  8. Reznor

    Reznor Overclocker

    Re: AW: STEAM... WTF?

    Ja dobio metro for free :D
    Nisam ni kontao uzimati, ali eto slucajno naletih na tu ponudu, povezem kljuc sa steamom i sve 10.
     
  9. EL NINO CFC

    EL NINO CFC Veteran foruma

    sta se ovo desava sa steamom, ne mogu dobiti kod za steam guard, evo tek nakon 20 pokusaja dobio jedan i kaze da je expired :roll: ne mogu sad uci na svoj konto
     
  10. Ronaldo_9

    Ronaldo_9 Aktivista

    I meni je danas kasnio mail sa kodom od njih. Dođe nakon 5-10. minuta.
     
  11. rama

    rama Aktivista

  12. irhadkul

    irhadkul Komšija

    Na steamu ti daju jos milion zafrkancija vezanih za igru, otuda tolika cijena
    Purchase the Starter Pack now and receive early access to Akaneiro: Demon Hunters, bonus currency, consumables and exclusive items for Steam Early Access players!

    Exclusive Steam Necklace. Boosts all base attributes.
    Exclusive Raging Steam Blast Katana.
    25,000 Karma Shards. Karma Shards are the raw currency formed from the blood of the fallen Yokai.
    60 Karma Crystals. Karma Crystals are the highly valued currency refined from Karma in its most pure state.
    20 Shinigami Scroll consumables. Used to revive and smite surrounding enemies.
    3 Sea Urchin Sushi consumables. Boosts base Power stat
    3 Kagami Mochi consumables. Boosts base Skill stat
    3 Dorayaki consumables. Boosts base Defense stat
    3 Fugu Tempura consumables. Boosts Movement Speed
    3 Sukiyaki consumables. Boosts Critical Chance
    3 Sochu consumables. Boosts XP earned from monsters.
    3 Awamori consumables. Boosts loot drop quality.
    3 Hojicha Tea consumables. Boots Energy regeneration rate.
    3 Chrysanthemum Tea consumables. Boosts health Regeneration rate.