Stha bi ja ovdje mogo nadogradit?[Ili po mogucnosti prodat]

Discussion in 'Monitori, storage, kućišta, periferija' started by syss, Feb 29, 2004.

  1. syss

    syss Veteran foruma

    matična, cpu i ddr za početak, a onda graf, ostalo je oke.
     
  2. d0ga

    d0ga Aktivista

    e nek si ti meni reko :wink: samo vi meni recite.al uspt kad tako kazesh molim te reci i koja matcihna koji cpu i koji ddr ? ;] heehh sala,ok reci stha bi ti uzeo "za pocetak" :wink:
     
  3. pentium4-athlonxp

    pentium4-athlonxp Aktivista

    Uzmi Bartona 2500+ Nforce 2 maricnu (abit ili epox i moze albatron) i 2x256 DDR 400MHZ jer si rekao da neznas klokovati a ova memorija ce ti raditi na 2-2-2-6 tajmizima sto je prosto odlicno!
     
  4. syss

    syss Veteran foruma

    da barton i nforce2 su sada najoptimalnija kupovina i daju stvarno oke performanse.

    memorija kingmax 433 (evo sad kod nas u pc-chipu je dobila jako visoke ocjene), uzmi 2 x 256 a ne jedan keks od 512... da iskoristiš dualddr.

    grafička 9600xt... evo kod nas se desilo da je po dućanima 9600xt jeftiniji od 9600pro.
     
  5. Zeleni

    Zeleni Network Ninja

    ja moram novi ram uzet :) bas sinoc cacko cas
    as opcije hehe cim nije na 2.5 nece da startuje :)
     
  6. Lamagician

    Lamagician Komšija

    Slazem se, ploca+memorija+cpu pa grafa ;) . Eh sada, sve zavisi koliko para dajes...
     
  7. syss

    syss Veteran foruma

    sve je oke... probaj nać ovaj seagate disk (7200.7 serija). cooler uzmi 2510 u PRO verziji (duplo brži vent).
     
  8. Shenron

    Shenron Komšija

    i bucniji ;)
     
  9. syss

    syss Veteran foruma

    a to je i jedina cijena (inače koštaju isto). ali koliko sam ja čuo podnošljivo je... nePRO verzija je stvarno tiha (74mm vent na 2xxx okretaja), a ni pro nije toliko bučnije... jedino ako prelaziš sa 486 na bartona, onda će bit dosta bučnije :)