Danas sam isao kupio filter za monitor, FDD, i dva sistemska kulera ludog fazona naime oni imaju neke zrake pa kad se vrte te zrake padaju na njig i onda je to disko u kucistu. Inace Temp proce se nije smanjila ide i dalje do nekih 56-57. Dok Temp HDD a je opala kao i sistemska temp i pomalo temp napojne. Sad je pitanje: Stavio sam jedan da upuhuje zrak (s prednje strane) i jedan da ispuhuje zrak( sa zadnje strane). Kada bih kupio jos dva ista ovakva bili se ista promjenilo i kako bi ih trebao postaviti da ispuhuju ili da upuhuju ili naizmjenicno. Molim vas vase misljenje. P.s. ONO ako ko kupuje konfg nek skokne u oglase do extra ponude.
ma ti se šališ dosta ti je dva, al ak ti je temp na cpu takva, onda razmisli o promjeni cpu hladnjaka (makar i ovo nije kritično ak je pod punim loadom). ak ćeš uzimat još ventova stavi jedan naprijed, jedan iza i to je to.
zzz ma nemam mjesta vise sprijeda i oduzada pa sam mislio odozdo da napravim 2 rupe na kucistu i da kupim jos dva vaka i onda da upuhuju ili ispuhuju ili naizmjenicno sta mislite. KULERI su pravo cool sa 2500 okretaja 80x80x25 2 ball bearing. Usput sta je 2 ball bering Selam
mogao bi ih staviti na vrh, ako imaš mjesta iznad kučišta pa da ispuhuju vrući zrak... :wink: a i lijepo bi izgledalo...
U Unicomu imaju od Sharkoona dosta modding opreme, ukljucujuci i te coolere. Super izgledaju. http://www.unicom-bih.com/web-katalog/kompjuteri.htm
Imam 5 takvih u kabinetu. Enermax 80mm. 2 upuhuju zrak s prijeda na dnu, 2 ispuhuju pozada na vrhu. Jedna je u vratima, isto upuhuje. Zadnja je u Napojnici, zamjenio sam je jer je orginal bio previse bucan. Sve i jedna je podesena na minimalnu buku Procesor drzi 43 stepena idle.