Tastatura ERGO sta kupiti ???

Discussion in 'Monitori, storage, kućišta, periferija' started by apdejt, Feb 4, 2010.

  1. Alibegovic

    Alibegovic Veteran foruma

    Moj MS Laser 5000 desktop set radi dobro, mada mi tastatura zna zastekat, mish je ok.
     
  2. Vedo

    Vedo Moderator

    radio MX Revolution savrseno u svim igrama vec par godina, u zadnje vrijeme poceo zezati, radi normala 5 minuta i onda zastane na jedno 1,5 sekundu i opet se probudi. I druga stvar koja se od nedavno pocela desavati - kad kliknem desni klik za zoom, on prizooma i od-zooma, kao da sam 2x kliknuo, i tako po par puta i onda opet ok radi.
     
  3. NAILS

    NAILS Moderator

    Da li si proba sa drugim driverima ili bez drivera ?
     
  4. ReNNo

    ReNNo Overclocker

    Ja sam igrao godinama na Logitech G7 i sve je odlicno radilo.
    Sad sam na G9x i ne vidim neke osjetne razlike u odazivu...
     
  5. NAILS

    NAILS Moderator

    Opet trazim wireless tastaturu i opet gledam K340 ..ali tesko progutati onakvu gužvu.

    Ako neko naleti na neku wireles tastaturu do 100KM (u granicama BiH) naredne dvije sedmice, neka javi.
     
  6. Reventon

    Reventon Veteran foruma

    Jel trazis novu ili polovnu? Imas na oglasima polovnu Microsoft-ovu wireless entertainment desktop 7000 za 100 km, znaci tastatura i mis, jest da je tastatura bez numerickog dijela ali vidi ako je u dobrom stanju sto da ne? Covjek je iz Sarajeva, ja bih je sebi ganjao, ali sam zadovoljan i sa ovom koju koristim,Microsoft wireless 3000 serijom. U Uniexpertu je 226 km, a ovu mozda mozes dobiti i jeftnije, dugo je prodaje! :)
    http://www.market.ba/racunari/hardware/oglas/534785
     
  7. NAILS

    NAILS Moderator

    Hvala na informacijama. Prvenstveno trazim novu a takodjer mi ne treba desktop set. Imam MX620 mis tako da mi je desktop set (kojih najvise ima) bacanje para.
     
  8. Reventon

    Reventon Veteran foruma

    Nista onda, ostaje ti samo da narucis iz vana, mozda Srbija ili Hrvatska. A ovdje je stvarno tesko naci kvalitetan hardver, ima nesto i u uniexpertu ali i to su vecinom tastatura+mis tako da jbg. :)
     
  9. NAILS

    NAILS Moderator

    Zaboravio sam da kazem da ima u Imtecu K340 i K350. Ali mi se ne uzima K350 jer sumnjam u hardware na duge staze, K340 je super ali..

    Skontat cu jos. Trenutno planiram uzeti i Fortron 500W, pa ce tastatura mozda doci opet neki drugi put.
     
  10. NAILS

    NAILS Moderator

    Je li se sta pojavlio konkretnije ? Jos nisam uze tastaturu. U Imtecu opet ima k360 koja je kao k340.. minijaturna. Iz vana mi se ne narucuje zbog postarine i carine.