Telemach oficijelni thread

Discussion in 'Internet provideri, umrežavanje i web servisi' started by burner, Jun 5, 2007.

  1. aNaToMiC !

    aNaToMiC ! Overclocker

    Jel ti receiver onaj topfield DV3 sivi ili onaj bijeli deltaline ?

    [​IMG]

    [​IMG]

    U dnevnoj sobi mi je ovaj Deltaline bijeli,a u mojoj sobi je topfield DV3 ,i za sada sam uspio dodati kanale nove samo na bijelom Deltalineu jer je lozinka za ulazak u podesavanje kod njega 1234,a kod mog topfielda DV3 nije,nekad sam ih davno zvao i rekli su mi ali sam izgubio papiric,zna li neko ? :)
     
  2. NeTRa1der

    NeTRa1der Komšija

    Kod mene je resiver Cisco Z3375. Otisao na Menu, Favorites, pa edit, i dodao kanale. Pretpostavljam da, nakon sto operater doda neki novi kanal u listu, mora da se prvo odradi restart resivera.
     
  3. NAILS

    NAILS Moderator

    Eto. Ostadosmo bez svih pet arena sport. Gdje sada pratiti ligu prvaka.. .................. . .
     
  4. aNaToMiC !

    aNaToMiC ! Overclocker

    Sto ?

    Sent from my GT-I9100 using Tapatalk
     
  5. NAILS

    NAILS Moderator

    Pa na nasim kanalima losa slika a na drugim kanalima.. ko prenosi ? Mislim da hrvate blokiraju.
     
  6. aNaToMiC !

    aNaToMiC ! Overclocker

    A ne ,pitam sto ostade bez svih 5 arena,msm nemam arenu imam Sport Klub pa pitam..

    Sent from my GT-I9100 using Tapatalk
     
  7. NAILS

    NAILS Moderator

    Ugasili ih. Imali smo arene jos iz doba telekablela i to u HD-u. Nakon telemaha su bile obicne verzije a sada, valjda ce naplacivati u posebnom paketu. Priznajem da ih nisam mnogo gledao ali mislim da si na sve 4 arene imao ligu prvaka pa ti biraj koju ces utakmicu gledati.
     
  8. aNaToMiC !

    aNaToMiC ! Overclocker

    HS ugasio Arenu ? Auu,to je bio po meni jedini plus i vrijednost da se uzme HS,jer se su se bas sve teke LP mogle gledati..
     
  9. Piroman

    Piroman Komšija

    Kakav HS, diviš da čovjek spominje telekabel (ZENICA), gdje je sada došao Telemach, pa automatski nemaju (kao ni mi u rajvosi) arena niti će ih imati, barem dok se one glavešine u beogradu ne dogovore, a koji su konkretno vlasnici arena (valjda srbijanski telecom) i SK kanala (telemach/sbb)! Zasad jedni druge samo miniraju i odbijaju da iskombinuju svoje kanale!

    Ali koji bi to bio epicness imati oba paketa; i SK kanala (Primera, Premier League, NBA, NHL itd.) i Arena (serie A, liga prvaka)! Ne bi se odvajao od telke tokom vikenda! :mrgreen:
     
  10. aNaToMiC !

    aNaToMiC ! Overclocker

    Ahaa..uh brate milina bi bila :D
     
  11. NAILS

    NAILS Moderator

    Ubacili ova neka cetiri HD kanala. Dva ova cinemax i mislim dva HBO "nesto".. testiraju ili ?
     
  12. aNaToMiC !

    aNaToMiC ! Overclocker

    Jaran neki dan uveo,kaze 50km,internet,telefon i kablovska sa ja mislim da je rekao malo vise od 100 kanala s tim da ima i dosta onih u HD-u.Tako mi on rece,ako on laze,lazem i ja..

    Sent from my GT-I9100 using Tapatalk
     
  13. NAILS

    NAILS Moderator

    Ja u HD-u samo imam onaj senadov a u trio paketu pise samo 70 analognih i 70 digitalnih iz analogne. Ne bi opet mnogo gubio ako ne bi bio taj neki prosireni paket ali mozda ti jaran brojcano kaze da ima 100 kanala a da je od tih 100 tridesetak zakljucano.
     
  14. Piroman

    Piroman Komšija

    To što ima u HD-u je vjerovatno promotivni period, a on je uveo izgleda ovaj Trio paket, koji podrazumijema samo ovih 70 kanala iz osnovne ponude! Nakon 3 mjeseca će ostati bez dodatnih kanala i tih u HD-u osim ako se ne pretplati na taj HD paket. :smt002
     
  15. Vedo

    Vedo Moderator

    Od jutros nit TVa nit neta..

    radi li ostalima kako treba?

    Sent from my GT-I9300 using Tapatalk 2
     
  16. zoi

    zoi Veteran foruma

    Radi u Zenici.
     
  17. bhd

    bhd Veteran foruma

    Telemach jedini nudi uslugu zalbi putem maila al mislim samo mail. Ljudi sa saltera me na mail poslali. 2x sam se zalio u zadnjih 6 mj. Na oba sam dobio odgovor da je proslijedjeno finansijama. Nikad poslije toga nisu odgovorili. 2x mi nisu proknjizili racun koji sam platio. 6mj se peglam za taj junski rac. Sad me opet zajebavaju za 11mj pokusavaju nametnuti da nisam platio al sreca racun je tu..inace pushiona. Ehet malo iskustva
    Sent from my GT-N7000 using Tapatalk 2
     
  18. kolinsb

    kolinsb Veteran foruma

    znaci cuvajte racune/uplatnice ko oci u glavi. nish ne bacajte. jednu fasicklicu/kovertu, i samo ubacujte kad platite. ja cuvam racune od prije 3 godine..... s bandama imamo posla, pa se treba za sve pripremiti :)
     
  19. aNaToMiC !

    aNaToMiC ! Overclocker

    Imao mi je otac skoro identičnu situaciju,jer plaća 6mj. unaprijed,te su oni jednom poslali da duguje,on je naravno imao racun i odnio im gdje je gospođa rekla da će ga kopirati i ostaviti kod njih ako se opet nešto slično bude dešavalo(što nije uradila),nakon 2mj. opet isto,on kao duguje,pa on opet ode do njih,pokaže račun ovi ga kao kopiraju,3mj. nakon toga opet ista situacija(nekakav zmaj na tv-u ne rade kanali),prvo se blago rečeno prepirao preko telefona sa ženom koja radi kod njih,da li je ili nije zmaj na tv-u :smt003 ,a nakon toga otišao kod njih tražeći da ode kod direktora gdje su ga jedva pustili jer je tersao i sl. :smt003 te je valjda riješio sa njim.Od tada,niti jednog jedinog problema..
     
  20. Piroman

    Piroman Komšija

    Evo vele mi da je proradila ona snimalica preko usb-a na novim D3 (Cisco) resiverima! Jedini problem je valjda što se snimanje vrši na zasebnu ext4 particiju na stick-u koju napravi resiver i gdje se valjda snimljeni sadržaj samo preko istoga može pustiti!?