Telemach oficijelni thread

Discussion in 'Internet provideri, umrežavanje i web servisi' started by burner, Jun 5, 2007.

  1. igor.g

    igor.g Komšija

    To sam cuo od poznanika koji zna nekoga iz Telemacha, prikljucci nece jos biti tek do kraja godine. Odes na Stupine, zgrada do hotela Tuzla u kancelarije Telemacha i pitas kako sta.

    http://telemach.ba/a2116/Saopcenja-za-m ... entar.html

     
  2. dmr

    dmr Veteran foruma

    taman do kraja godine da istekne ovaj bh telecomov popust na 2 godine :)
     
  3. Almir

    Almir Komšija

    dmr kolega zivi preko puta auto stanice i kod njega je telemach kaze da od njega ide prema crvenim njiv. pa et provjeri blizu si
     
  4. dmr

    dmr Veteran foruma

    Znaci ima vec prikljucen telemach, ima li problema sa stabilnoscu konekcije i brzinom? Igor veli nece biti prikljucci do kraja godine.


    Sent from my iPhone using Tapatalk
     
  5. igor.g

    igor.g Komšija

    Valjda na sjevernoj nece skoro, za juznu mi ne rece covjek nista nije siguran da su krenuli sa prikljuccima, i ako ima to je nesto sitno.
     
  6. Vedo

    Vedo Moderator

    I kad pocinju nove brzine? Meni jos uvijek 80MBit, a trebalo bi valjda da ide 120MBit (na sajtu je to brzina za Trio Grande Extra paket)
     
  7. bhd

    bhd Veteran foruma

    Rekli su postepeno ce povecavat, dakle unutar 10 dana :)
     
  8. zoi

    zoi Veteran foruma

    Ovo ista priča ko i sa bhtelekomom :)
     
  9. NAILS

    NAILS Moderator

    Tako je bilo i kada su prosli put dizali brzine, nije bilo svima u isto vrijeme. A znam da se trebao i modem restartovati pa treba probati s vremena na vrijeme, Nisu ni meni jos povecali.
     
  10. Decerto

    Decerto Komšija

    Nisu ni meni jos...jest,tako je bilo uvijek kad su dizali brzine,znam da sam ja dobio nove medju prvima dok su se neki zalili po sa-x forumu kako su njima jos uvijek stare.Tako da,bRez panike :D
     
  11. dmr

    dmr Veteran foruma

    Bio sam na stupinama i kazu nista jos za moju ulicu, mozda bude do kraja godine. Ali ove cijene po 25KM su samo za prvih 6 mjeseci i onda ide na 50KM sto je sranje. Ja sam mislio da je telemach povoljniji!?
     
  12. JVC

    JVC Overclocker

    Ja maloprije zvao, kazu povecavanje ide u etapama, i svi ce dobiti vece brzine do kraja mjeseca, znaci moze sutra, za 10, 15, ili 30 dana kako ti grah padne.
     
  13. JVC

    JVC Overclocker

    Nego da su povoljnji pa pogledaj sta dobijes za 50km, a pogledaj druge nemoj zezati.
     
  14. sumeir

    sumeir Komšija

    Koje će biti nove brzine? Je li se to povećanje odnosi na one koji su "u paketu" ?!

    Hvala.
     
  15. hamo pipa

    hamo pipa Komšija

    DUO NET 39,90 KM 40/3
    DUO NET GRANDE 47,90 KM 80/4
    DUO NET GRANDE FAMILY 59,90 KM 120/5
    DUO NET GRANDE EXTRA 79,90 KM 150/6

    Za trio pakete je sve isto samo se doda cijena + 10 KM za telefoniju
     
  16. NAILS

    NAILS Moderator

    Zasto onda na sajtu pise TRIO Grande Family 80/4 ?
     
  17. hamo pipa

    hamo pipa Komšija

    To je ekvivalent DUO NET GRANDE + telefonija. Razliciti nazivi paketa su u pitanju, TRIO odmah krece sa GRANDE ;) a na opet je najbolje pogledati na stranici, ovo sam ugrubo iznio brzine, mrzilo me sve ponovo pisati :D
     
  18. NAILS

    NAILS Moderator

    Aha.. da, TRIO Grande Family ide do 80 Mb/s a ja pomislih da nece biti 120 kako si napisao.
     
  19. Decerto

    Decerto Komšija

    isplati se prec na 120/5 samo zbog tog +1mbps na uploadu :D
     
  20. apokalipso

    apokalipso Aktivista

    sve bi cijene bile uredu da se samo to plaća što je napisano ali zaboravljate da se uz to plaća i onih 15,00 KM održavanja KKS (kako li to oni zovu)