Telemach oficijelni thread

Discussion in 'Internet provideri, umrežavanje i web servisi' started by burner, Jun 5, 2007.

  1. hamo pipa

    hamo pipa Komšija

    Nema nas puno na ovom forumu, sto mogu pomoci nije mi tesko.

    Usput jedna insajderska, ARENE dolaze na Telemach :D
     
  2. Patton2410

    Patton2410 Veteran foruma

    Daj nemoj zezat? Hoce biti dio nekog posebnog paketa ili u normalnom paketu?

    Sent from my SM-T350 using Tapatalk
     
  3. hamo pipa

    hamo pipa Komšija

    Kako sam dobio informaciju uskoro pustaju promotivno do maja svima, a onda ce ici posebni paketi. Nemam bas potpune informacije ali uskoro ce se znati.
     
  4. Patton2410

    Patton2410 Veteran foruma

    Ali ostaje i SK, jeli tako?

    Sent from my SM-T350 using Tapatalk
     
  5. hamo pipa

    hamo pipa Komšija

    Naravno.
     
  6. Patton2410

    Patton2410 Veteran foruma

    Prva klasa. :)

    Sent from my SM-T350 using Tapatalk
     
  7. Piroman

    Piroman Komšija

    Svaka čast, samo su još arene falile sa ligom prvaka, europa ligom, talijanima itd. :smt023

    Još samo da neko od njih hoće otkupiti i Bundesligu pa da sve utakmice prenose (SK ili Arene svejedno je sada)! :smt003
     
  8. hamo pipa

    hamo pipa Komšija

    Arene se ubacuju nocas, od sutra ih mozete gledati. Ko koristi CAM modul vjerovatno ce morati odraditi ponovno skeniranje.


    · Na prijemu trenutno nemamo Arena 1 SR. U D3 listi naziv ce biti dostupan a sadrzaj na ovom kanalu ce biti kolor bar, sve dok nam isti ne bude dostupan na prijemu. (za par dana)

    · Arena kanali ce biti dostupni u posebnim pretplatnickim paketima, ali ce kroz promo period koji traje do 31.05 biti dostupan svim Telemach korisnicima
     
  9. Benq

    Benq Komšija

  10. Patton2410

    Patton2410 Veteran foruma

    Hamo, na koje brojeve idu Arene, i gdje premjestate kanale koji su bili vec na tim brojeveima? :)
     
  11. hamo pipa

    hamo pipa Komšija

    Sportski kanali su sada grupisani na brojevima 200 i dalje. Arene 208.

    Sent from my Redmi Note 2 using Tapatalk
     
  12. black

    black Komšija

    Koji je transponder da ne skeniram sve?

    Sent from my Redmi Note 3 using Tapatalk
     
  13. Benq

    Benq Komšija

    1. "RTV USK" na poziciji 070 putem resivera, i na frekvenciji 698000 Khz, symbol rate 6956 K/s, modulacija 256QAM.

    2. "Arena Sport 1 BiH SD" na poziciji 208 putem resivera, i na frekvenciji 658000 Khz, symbol rate 6956 K/s, modulacija 256QAM.

    3. "Arena Sport 1 HR SD" na poziciji 209 putem resivera, i na frekvenciji 594000 Khz, symbol rate 6956 K/s, modulacija 256QAM.

    4. "Arena Sport 1 SR SD" na poziciji 210 putem resivera, i na frekvenciji 650000 Khz, symbol rate 6956 K/s, modulacija 256QAM.

    5. "Arena Sport 2 SR SD" na poziciji 211 putem resivera, i na frekvenciji 658000 Khz, symbol rate 6956 K/s, modulacija 256QAM.

    6. "Arena Sport 3 SR SD" na poziciji 212 putem resivera, i na frekvenciji 658000 Khz, symbol rate 6956 K/s, modulacija 256QAM.

    7. "Arena Sport 4 SR SD" na poziciji 213 putem resivera, i na frekvenciji 658000 Khz, symbol rate 6956 K/s, modulacija 256QAM.
     
  14. black

    black Komšija

    Hoce li ubacivati jos Arena? Cuo sam da i HD trebaju ubaciti , ako je tako onda cu uraditi full scan kad ubace.

    Sent from my Redmi Note 3 using Tapatalk
     
  15. Benq

    Benq Komšija

  16. hamo pipa

    hamo pipa Komšija

    Trebalo bi biti, ovaj SD paket Arena bi trebao kostati 4 KM, a HD 6 KM.

    Sent from my Redmi Note 2 using Tapatalk
     
  17. anel007

    anel007 Komšija

    je li treba biti ovakva brzina nakon onih povecanja od prije mjesec i kusur ili mi upload jos nisu povecali, u pitanju je onaj osnovni net duo paket ili kako se vec zove

    [​IMG]
     
  18. Tyger

    Tyger Aktivista

    Trebalo bi ti biti 40/4 mbit-a
     
  19. Stormbringer

    Stormbringer Aktivista

    Nisu ni meni još povećali upload.....totalno sam zaboravio na ovo....kome se obratiti?
     
  20. hamo pipa

    hamo pipa Komšija

    Posaljite na PP broj ugovora ili CM MAC modema i rijesit cemo.

    Sent from my Redmi Note 2 using Tapatalk