Telemach oficijelni thread

Discussion in 'Internet provideri, umrežavanje i web servisi' started by burner, Jun 5, 2007.

  1. hamo pipa

    hamo pipa Komšija

    Javi se na PM sa brojem ugovora ili MAC-om modema pa da pogledam.
     
  2. Esh

    Esh HWB

    Ljudi, ne okuplja nas se puno na forumu. Dođu ljudi da pročitaju nešto zanimljivo ili pitaju ako im treba pomoć. Ovaj cirkus, trollanje i vrijeđanje neće biti dozvoljen, smatrajte da je ovo zadnje upozorenje, ponašate se kao kakva djeca.. Ko ima kakav Internet, ko gdje živi, koliko ko ima para.. Move on!
     
    Sena and aNaToMiC ! like this.
  3. aNaToMiC !

    aNaToMiC ! Overclocker

    Ja se nadam da je ovo posljednje upozorenje i da će ubuduće ići ban koliko god nas je malo na forumu. Pranje je i žalosno ući na forum i konstantno te dočekaju ovakve gluposti.
     
    Benq likes this.
  4. dams82

    dams82 Komšija

    Pogledat ću kad dođem kući,hvala
     
  5. dams82

    dams82 Komšija

  6. zippoo

    zippoo Veteran foruma

    evo moje mjerenje
    [​IMG]
     
  7. dams82

    dams82 Komšija

    Komšija to je odlično, tale bi ti pozavidio :)

    Sent from my EVA-L09 using Tapatalk
     
  8. zippoo

    zippoo Veteran foruma


    btw.neki dan me neko iz Telemaca zvao...na drugom forumu sa napisao da nemam 6 Mbps upload i zvali ljudi da pitaju je li procepilo a ja bio na poslu...evo vidim da je procepilo :D
     
  9. dams82

    dams82 Komšija

    Veliki brat sve posmatra :)
     
  10. zdici

    zdici Aktivista

    Koliko Power Level u Downstream Channels-u moze uticati na brzinu Interneta ili na stabilnost veze ? Jeli neko imao iskustva ? recimo ima li kakve veze ako je 5.2 dBmV i nekada ode zimi do 7.3 dBmV ?
     
  11. hamo pipa

    hamo pipa Komšija

    To sto si naveo je OK.
     
  12. black

    black Komšija

    Joj kakve su ovo akcije brate mili, pa samo pokusavaju da mi uvale hebeni fiksni telefon. Hello, 2018 calling! Uvaljuju jer nemaju dodatnih troškova od te usluge, VOIP je tako jeftin postao a na modemu svakako vec imas telefon. PR odjel Telemacha kad vec trosi pare da dovedu Dzeku kao brand ambassadora neka pripreme i neku postenu akcije i za nove i za postojece korisnike.

    Sent from my HTC 10 using Tapatalk
     
  13. NAILS

    NAILS Moderator

    Taj fiksni je free prema svim fiksnim mrezama u BiH i imas 100 free minuta prema inostranstvu. Ko ima familije vani, taj je telefon zakon. Svaki dan ga korisnim.
     
  14. dams82

    dams82 Komšija

    Pa ionako ga dobiješ besplatno jer potpisivanjem ugovora dobijaš umanjenje 10KM mjesečno koliko iznosi telefon,čak i aparat daju na korištenje,ne vidim u čemu je problem,pogodno za ljude koji imaju u porodici starije osobe bez mobitela da s njima besplatno razgovaraju. Ja bih ti preporučio da ga uzmeš,samo ne zovi mobitele s njega i bit ćeš miran :)
     
  15. zippoo

    zippoo Veteran foruma

    ima li neko problem sa netom,lokacija gracanica
    nemam wifi ni na laptopu ni na telefonu a na routeru sve lampice sjaje
     
  16. zippoo

    zippoo Veteran foruma

  17. zippoo

    zippoo Veteran foruma

    nakon restarta routera...proradilo
     
  18. hamo pipa

    hamo pipa Komšija

    Treba ponekad restart modema, makar u 15 dana a pozeljno i cesce ;)
     
  19. Eldorado

    Eldorado Komšija

    Raja jel koristi neko ove routere

    ubee ew3270?

    Kako su se pokazali i kako baca wifi signal? Crko mi od udara groma router pa ganjam drugi. Vidim da kod telemaha su ovakvi routeri barem ima neko upustvo postavki.

    Treba mi ovakav da imam ulaz stari phone ili dial up ulaz.

    Sent from my SM-N910F using Tapatalk