Telemach oficijelni thread

Discussion in 'Internet provideri, umrežavanje i web servisi' started by burner, Jun 5, 2007.

  1. Esh

    Esh HWB

    Pa nek dodju i provjere instalacije
     
  2. Stihoklepac

    Stihoklepac Moderator

    Kolins je živi dokaz da niko ne prati fair use :D
     
  3. kolinsb

    kolinsb Veteran foruma

    Pa sta je 75GB kad imas 25Mbps :)

    Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk
     
  4. dmr

    dmr Veteran foruma

    pa da, jedna prosjecna igra danas :D
     
  5. RED DEVILS

    RED DEVILS Aktivista

  6. Eldorado

    Eldorado Komšija

    Hajd da opet pokušam, ima li neko viška EON smart TV app?

    Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk
     
  7. MakaveliTheDon

    MakaveliTheDon Aktivista

    Ja sam primjetio da nema RTS-a, ima li neko neki info?

    Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk
     
  8. NAILS

    NAILS Moderator

    Ovo je nekad iz marta:

    Gase se RTS kanali, ali stiže najbolji program iz Srbije na televiziji Nova S


    Od danas RTS kanali više nisu dostupni preko kablovskog operatera Telemach. United Grupa, u okviru koje posluje Telemach, nije prihvatila visoke cijene Telekoma Srbije, koji ima pravo da preprodaje RTS programe u zemljama u regionu.

    Kao i do sada, svojim korisnicima ćemo da nastavimo da obezbjeđujemo najkvalitetniju ponudu, pa tako umjesto RTS-a uvodimo novi, regionalni kanal iz Srbije, Nova S.
     
    MakaveliTheDon likes this.
  9. Triforce

    Triforce Aktivista

    Zdravo ljudi. Isticu mi sad 2 godine na Trio Grande Family pa kontam preći na EON Light. Interesuju me dvije stvari:
    1. Sta znaci brzina interneta do 75 tj. je li DL/UL 1:1
    2. Mogu li potpisati novi ugovor i ostvariti popust ili je to samo za nove korisnike
     
  10. Haker

    Haker Veteran foruma

    Možeš popust ostvariti. Nazovi i provjeri, čudi me kako te do sada nisu 1001 put nazvali :D



    Sent from my SM-G950F using Tapatalk
     
  11. dino73n

    dino73n Veteran foruma

    Slabo zovu ove jace pakete. Ko mene tri grande family bio i istekao ugovor prije godinu i nisu nikad nazvali. U brata bio duo net ili tako nekako posli zvat na godinu pred istek svako malo i nuditi raznorazne opcije samo da pređe na skuplji

    Sent from my Mate10pro using TapatalkPro
     
  12. dams82

    dams82 Komšija

    Ja sam sa duo grande net prešao na Eon full, dobio 6 mjeseci po cijeni starog paketa, arena sport SD i pink kanale 2 godine dok traje ugovor. A može se još po nešto dobiti ako se traži, tako sam čuo. Meni se nije dalo zezat
    Ti ako prelaziš na manji paket sumnjam da možeš dobiti nešto, čini mi se da je eon light jeftiniji nego trio grande family?

    Sent from my Redmi Note 7 using Tapatalk
     
  13. Triforce

    Triforce Aktivista

    Trio grande family je u sredini, tipa 5 skuplji od light 5 jeftiniji od ovog iznad meh...
     
  14. NAILS

    NAILS Moderator

    Meni istice trio grande extra u avgustu. Zvali me neki dan da predjem na eon ali nisam pristao.

    Moram li prelaziti na eon ili mogu ostati?
     
  15. Esh

    Esh HWB

    Mislim da ce ti cijena preci na cijenu ekvivalentnog EON paketa pa vidi sta ti se isplati
     
  16. Benq

    Benq Komšija

    Imas 3 opcije:

    1. mozes nastaviti koristenje Extra paketa bez obzira sto istice obavezno trajanje ugovora
    2. mozes obnoviti ugovor za Extra paket i pritom dobiti i neke benefite
    3. preci na neki od eon paketa, ja sam sa Extra paketa presao na EON Premium paket, godinu dana placam staru cijenu Extra paketa a nakon toga cijenu EON Premium paketa

    Do tebe je, sve na vagu i skontaj sta ti je bolje.
     
    NAILS likes this.
  17. NAILS

    NAILS Moderator

    Ova opcija, obnoviti Extra paket bi mi bila najbolja. Hvala, provjerit cu u poslovnici. Kada su me zvali, samo su mi nudili Eon.
     
  18. Benq

    Benq Komšija

    To im je prioritet otkad su uveli nove eon pakete, da sto vise korisnika starih Duo/Trio paketa prebace na nove EON pakete, zato i guraju tu pricu i zovu stare korisnike. Ti ako ne zelis eon paket, imas puno pravo da nastavis koristiti postojecu uslugu sa ili bez obnove ugovora.
     
    NAILS likes this.
  19. Haker

    Haker Veteran foruma

    A ostaje isto cijena? Meni ekvivalentan eon paket je preskup jer mi to ne treba. Non stop me zovkaju da pređem

    Sent from my SM-G950F using Tapatalk
     
    aNaToMiC ! likes this.
  20. NAILS

    NAILS Moderator

    Benq
    Prije mjesec dana mi trebao kućni telefon (uredjaj) i kaže mi službenik, ako mi ga izda, da moram potpisati ugovor na novo. A da je bolje da sacekam istek ugovora jer bih tada dobio neke benificije.

    Da li ja doslovno moram cekati dan isteka ugovora za potpisivanje da bi imao neki benifit ili mogu vec sutra ? (istice za nekih 20 dana)
     
    Last edited: Jul 23, 2019