Telemach oficijelni thread

Discussion in 'Internet provideri, umrežavanje i web servisi' started by burner, Jun 5, 2007.

  1. Qler

    Qler Veteran foruma

    Ja sam sad na trio grande family, I bas juče gledam, no jedan eon paket mi ne odgovara. Ili je skup ili je glup...

    Sent from my Huawei P30
     
    Haker likes this.
  2. NAILS

    NAILS Moderator

    To je i moj problem. Ja sam u septembru potpisivao i paketi su bili sa jos manje sadrzaja i manjim brzinama. Razvlacim trio grande extra koliko mogu.
     
  3. Vedo

    Vedo Moderator

    U zadnje vrijeme im se ovaj Android box bas često ruši / restartuje. I kad bezveze šaltas kanale zna zalediti i onda se restartovati.


    Sent from my iPhone using Tapatalk
     
  4. nFare

    nFare Komšija

    To ti je kad opteretiš jedan uređaj smart funkcijama OS-om i šaltanjem kanala, tu pomaže samo čišćenje keša ili reset.

    I meni je ta ograničenost paketa problem.
    Trebali bi uvesti nešto kao logosoft, da detaljnije skrojiš po svojoj mjeri i da ne ucjenjuju sa tim eon uređajem.
     
  5. Benq

    Benq Komšija

    Kod Logosofta je prije bilo kao u Telemachu da mozes ostati na starom paketu koliko hoces, sad su to promijenili i dali rok korisnicima da se sami opredijele za novi paket ili ce automatski biti prebaceni na nove pakete.
    http://www.logosoft.ba/obavijest-migracija

    Samo je pitanje vremena kada ce nesto slicno biti i na Telemachu.
     
  6. Soviet

    Soviet Aktivista

    Evo povecali brzinu interneta na Trio Grande Family, sa 80 na 100Mbps.
     
  7. dams82

    dams82 Komšija

    Drago mi je mada nisam to očekivao,inače ne obogaćuju stare pakete koji nisu više u ponudi.
     
  8. nFare

    nFare Komšija

    Duo grande je sad 50 Mbps , povećan sa 40.
     
  9. zippoo

    zippoo Veteran foruma

    ima li sta za eon light duo ?

    Sent from my Redmi 5 Plus using Tapatalk
     
  10. dams82

    dams82 Komšija

    Izmjeri pa nam javi
    treba da bude 75

    Sent from my Mi 9T using Tapatalk
     
  11. Tyger

    Tyger Aktivista

    Duo Net Grande Family
    [​IMG]
     
  12. nFare

    nFare Komšija

    Hmm, ja gledam samo na ovom korisničkom profilu, piše 50 Mbps, mora da ne odgovara stvarnom stanju.
     
  13. Tyger

    Tyger Aktivista

    Meni i na profilu pise 100/8 (do sada je stojalo i bilo 80/8)
     
  14. zippoo

    zippoo Veteran foruma

    nema kod mene ove brzine od 75Mbps
    sa laptopa preko wifija dobijem 40 a sa desktopa preko etherneta,oko 50 Mbps
    ima li negdje sluzbeno objavljeno da su povecali brzinu,da im se javim da mi to povecaju?

    edit
    u postavkama telemach racuna,pise da je brzina 75/6 a u praksi i nije bas ta brzina...ni blizu
     
    Last edited: Oct 31, 2019
  15. dams82

    dams82 Komšija

    Javi im se, nema više hame da nam to drami
    Kod mene eon full, bilo 100,sad 150. Mjerio sam na EON boxu preko neke aplikacije, preko wifi nikad nema više od 40-50. Dosta nas ima stare lan kartice u desktop računarima pa nam ni preko etherneta ne može izmjeriti koliko ima na modemu...

    Sent from my Mi 9T using Tapatalk
     
  16. zippoo

    zippoo Veteran foruma

    evo na desktopu pokazuje vecu brzinu ,skoro deklarisana a modem mi je gigabitni,tako da tu ne bi trebalo biti problema
    za wifi znam...preko wifija i na laptopu i na mobitelu mi pokazuje oko 40 Mbps max a nekada i manje ali to je i vise nego dovoljno
    zavisi prema kojem serveru salje podatke,tako i brzina varira...od 40-75 Mbps
    [​IMG]
     
    dams82 likes this.
  17. kolinsb

    kolinsb Veteran foruma

    Pozz raja. Može li mi neko pingati domenu vozaci.co. zanima me koliki je odziv. Tnx in advance

    Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk
     
  18. Vedo

    Vedo Moderator

    Minimum = 190ms, Maximum = 198ms, Average = 192ms
     
  19. zdici

    zdici Aktivista

    185 ms sa BH Telecom

    Poslano sa mog SM-G975F koristeći Tapatalk
     
  20. kolinsb

    kolinsb Veteran foruma

    Koliko sam ja mogao upratiti, hosting je u USA?

    Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk