Telemach oficijelni thread

Discussion in 'Internet provideri, umrežavanje i web servisi' started by burner, Jun 5, 2007.

  1. TESLA_EDISON

    TESLA_EDISON Novi član

    To su paketi stari u prosjeku 10-12 godina. LoGO! Pakete niko i ne dira. Koliko znam, Telemach je davno uradio ovo što sada radi Logosoft. Ovi paketi koji se ukidaju su u rangu paketa Školski, Mini (GlobalNet), SuperMIX S, M, L, XL (Telemach). To je sve davnih dana ukinito i migrirano.
     
  2. Benq

    Benq Komšija

    I dan danas postoje korisnici starih mix paketa, nisu automatski prebacivali nikoga. I HS paketi su stari pa se i dalje koriste bez problema, samo sto se novi korisnici ne mogu pretplatiti na njih nego iskljucivo na novu ponudu.
     
    dams82 likes this.
  3. dams82

    dams82 Komšija

    Tako je, kod nas postoje paketi iz BHB analogna TV/NET 6/2 Mbps i koštaju oko 29KM, niko ih ne dira...

    Sent from my Mi 9T using Tapatalk
     
  4. TESLA_EDISON

    TESLA_EDISON Novi član

    Dobro HS, BHB, Vinet i sl. ali zakleo bih se da su prošle godine u maju, kada su uveli novi SAP sve supermixaše i globalovce migrirali. Moguće da sam šta pobrkao ali ne znam. Možda griješim.
     
  5. crnivrag

    crnivrag Novi član

    Samo da se pribilježim da sam se registrovao, i da pratim forum i temu :)
     
    MTV and TESLA_EDISON like this.
  6. Benq

    Benq Komšija

    Hellcome :D
     
    MTV, TESLA_EDISON and crnivrag like this.
  7. RED DEVILS

    RED DEVILS Aktivista

    Jos samo fali Telemach da se prebaci sa klix foruma :)
     
    Aldiin, crnivrag, MTV and 2 others like this.
  8. TESLA_EDISON

    TESLA_EDISON Novi član

    Možda ne zna. Prosvijetlićemo ga putem PP ako ikad Error 504 prođe :D
     
    RED DEVILS and crnivrag like this.
  9. MTV

    MTV Novi član

    oooo gdje ste raja, sta mai?! :D
     
    TESLA_EDISON and crnivrag like this.
  10. zippoo

    zippoo Veteran foruma

    klix forum ne radi zadnjih dana,tacnije radi ali vise ne radi...ne znam sta je problem tamo ali stranica se rusi stqlno

    Sent from my Redmi 5 Plus using Tapatalk
     
  11. TESLA_EDISON

    TESLA_EDISON Novi član

    Izgleda digli ruke. Klixu se ne isplati održavanje jer svi imamo ADB ekstenzije, mnogo šuplje priče a malo pametnih stvari, moderatori pasivni, svako jedva čeka da te "poklopi" i proglasi budalom, ljudi komentarišu na temama o kojima pojma nemaju i sl. . Bolje i da ga ugase nego onako da radi.
     
  12. Aldiin

    Aldiin Overclocker

    Naravno da im se ne isplati odrzavati mentalno bolesnu zajednicu zvanu klix.
     
  13. zippoo

    zippoo Veteran foruma

    pa i citaoci portala su te iste mentalno bolesne osobe a portal im se isplati
    ne vidim logiku...a kao da je forum toliki trosak za odrzavanje
     
  14. TESLA_EDISON

    TESLA_EDISON Novi član

    Pa kad želiš da imaš administratore i moderatore a da ih što manje plaćaš (idealno bi bilo nikako), normalno je da propada.
     
  15. crnivrag

    crnivrag Novi član

    https://telemach.ba/a53892/podrska/...-u-Bosni-i-Hercegovini-se-ponovo-ubrzala.html
     
  16. zippoo

    zippoo Veteran foruma

    samo nek ne diraju cijene paketa...sada i moja tv ima sve kanale i ljudi ce iz inata uzimati bht,iako ce imati slabije brzine neta

    Sent from my Redmi 5 Plus using Tapatalk
     
  17. black

    black Komšija

    Prave se ludi, 6 godina sam korisnik i nisam dobio popust godinu dana do sad jer sam bio prvo na HS-u KID PAKET 22 a kad dosao TM presao na DUO NET GRANDE FAMILY i placao punu cijene. Istekao mi je ugovor prije 18 mjeseci i nisam ga obnavljao, zvao sam podrsku i trazio 12 mjeseci popust s tim da predem na skuplji EON FULL. Zovu me neki dan nude mi 12 mjeseci da placam staru pretplatu a onda 67.5 KM. Nije stvarno fer, kontam se odjaviti pa se vratiti za 3 mjeseca, da su BHT-ovi tehnicari sposobniji vec bi koristio MojaTV.

    Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk
     
  18. NAILS

    NAILS Moderator

    Ne razumijem u cemu je problem ako su ti ponudili da placas eon full po staroj cijeni? To je popust.

    Koliko sad placas?
     
  19. zippoo

    zippoo Veteran foruma

    teski su sa popustima...sve ce ti dati,ali popust tesko :D

    edit:
    pa cekaj,gledam ovu tablicu i to su ove brzine koje su vec povecane prije par sedmica ?
    u tablici pise stara brzina za eon light duo 50/6 a nova 75/6
    ja mislio koji im je ,pa u mjesec dana duplaju brzinu ali ne lezi vraze :D
     
  20. dams82

    dams82 Komšija

    12 mjeseci stare cijene je odlično, ja sam plaćao 6 mjeseci staru cijenu duo grande, a koristio eon full... Ostalo je bilo arena sport i pink kanali 24 mjeseca, ali to svima daju ako je ugovor na 24 mjeseca...

    Sent from my Mi 9T using Tapatalk