Telemach oficijelni thread

Discussion in 'Internet provideri, umrežavanje i web servisi' started by burner, Jun 5, 2007.

  1. Picoooka

    Picoooka Aktivista

    Mislim da od 15 marta te brzine stupaju na snagu.Pisalo se na telemach klix forumu zadnjih dana o tome.

    I kod mene za trio premium stoji 500/30

    [​IMG]
     
  2. bojler

    bojler Aktivista

    Ništa za nas sa 8mpbs netom :(
     
    Last edited: Feb 22, 2022
  3. Patton2410

    Patton2410 Veteran foruma

    Koristim Eon Light Duo, i vidim po novom da bi mi brzina trebala biti 200/10. Vec tamo na mojtelemach profilu je povecano.

    Imam Tp-link router: 'TL-WR740N' (extra radi bruku godina), da li on moze podnjeti te brzine ili cu morati mijenjati? Modem je: 'Cisco EPC3208'. Da li ovaj setup moze to iznjeti ili ce se morati upgrade? Stvarno nisam strucan.
     
    Last edited: Feb 22, 2022
  4. Picoooka

    Picoooka Aktivista

    Cijena Gige sa brzinom od 1000/50 Mbps je 80 KM isključivo uz EON Premium paket.

    [​IMG]

    Nove brzine od 15.03.2022.:

    EON Light Duo: 200/10 Mbps
    EON Light: 250/14 Mbps
    EON Full Duo: 250/15 Mbps
    EON Full: 300/20 Mbps
    EON Premium Duo: 400/20 Mbps
    EON Premium: 500/30 Mbps
     
  5. Vedo

    Vedo Moderator

    Znači 80 i kusur KM za premium i onda još + 80KM na to za ovaj giga paket?


    Sent from my iPhone using Tapatalk
     
  6. dams82

    dams82 Komšija

    I kod mene to stoji, ali nisu još puštene te brzine. [​IMG]

    Sent from my SM-A528B using Tapatalk
     
  7. Picoooka

    Picoooka Aktivista

    Ne vrijedi giga dodatnih 80km jer je upload smijesan za taj iznos novca i morao bi biti najmanje 200 Mbps
     
  8. BiceBolje

    BiceBolje Overclocker

    S druge strane konkurencija klijentima koji plaćaju 10 Mbps paket isporučuje 6...
     
  9. Vedo

    Vedo Moderator

    Upravo, dati duplo više para za dobar upload bi imalo smisla; a ovako, download bio 500 Mbps ili 1.000, ne vidim kojoj vrsti korisnika bi to imalo koristi.


    Sent from my iPhone using Tapatalk
     
    bhd and Picoooka like this.
  10. suppa_FMB

    suppa_FMB Komšija

    Nama je programska shema uzas ko iole prati sport. Nece se sljedece godine moci na TM gledati cestita utakmica.

    Poslano sa mog Mi Note 10 Lite koristeći Tapatalk
     
  11. Patton2410

    Patton2410 Veteran foruma

    Da hoce izbaciti SportKlub i ubaciti Arene, jer su Arene pokupile sve sto valja izgleda.
     
  12. Picoooka

    Picoooka Aktivista

    Pustaju brzine korisnicima postepeno.Meni i jos nekim korisnicima danas pustili.

    [​IMG]
     
  13. zippoo

    zippoo Veteran foruma

    Znaju da su ukakili sve prosle godine i da su izgubili bruku korisnika pa sada se cupaju.
    Pored vecih brzina,eno nude i 8 mjeseci po 1 KM na ugovor od 24 mjeseca
    Jbte to je trecina ugovora dzaba :D

    A opet onaj ko prati sport,nema sta gledati na SK osim engleske lige trenutno
     
  14. DSA

    DSA Aktivista

  15. Picoooka

    Picoooka Aktivista

    Vec od augusta/septembra kada pocinje Engleska Premier liga nece biti u programskoj shemi telemaha.Jedina liga petice koja ostaje u ponudi je Bundes liga.

    Naravno ako se sta ne promijeni u narednih pola godine i ponovo uvrste arene u programsku shemu mada male su sanse za to.
     
    Last edited: Feb 25, 2022
  16. Samir_

    Samir_ Novi član

    Zna li neko, hoce li se Telemach okrenuti mobilnoj telefoniji u Bosni i Hercegovini, obzirom da u Hrvatskoj vec imaju to, kupovinom Tele2 operatera?
     
  17. dams82

    dams82 Komšija

    Ne pratimo svi sport iako ima mnogo takvih...

    Sent from my SM-A528B using Tapatalk
     
  18. BiceBolje

    BiceBolje Overclocker

    Ne voli svako gledat reklame za afričku šljivu i klađenje...
     
    NeTRa1der and Vedo like this.
  19. selvin

    selvin Moderator

    Ako cemo tako, mozda 1% stanovnistva treba preko 20-25Mbps internet, pa ih to privlaci. Ipak je dosta vise ovih sto gledaju sport.
     
  20. dams82

    dams82 Komšija

    Ma nek gleda ko hoće, ja to nikad nisam pratio niti ću... Kod telemach mi je eon presudan, 6 mjesta ispred konkurencije...

    Sent from my SM-A528B using Tapatalk
     
    Vedo likes this.