The Crew

Discussion in 'Igre i konzole' started by MadbaLL, Jun 21, 2013.

  1. Pelikan

    Pelikan Veteran foruma

    Sto se tice mikrotransakcija, odustali su od toga za perfomance stvari. Auta se mogu kupiti ali ne auta veca od tvog levela.
     
  2. Ragnarok

    Ragnarok Komšija

    Ovo su zaista interesantne informacije. Ja sam već odradio preorder, kada sam mogao kupiti smeće od NFS-a mogu i ovo. Do tada ću da igram Final Fantasy XIII.
     
  3. NAILS

    NAILS Moderator

    Ovo je bas za mladju populaciji. Svaki put mi ohladi kada vidim ova flashy-nitro napucavanja.

     
    Last edited by a moderator: Aug 2, 2017
  4. NAILS

    NAILS Moderator

    Minimum:
    Operating System: Windows 7 SP1, Windows 8/8.1 (64bit)
    Processor: Intel Core2 Quad Q9300 @ 2.5 GHz or AMD Athlon II X4 620 @ 2.6 GHz (or better)
    RAM: 4GB
    Video card: NVIDIA GeForce GTX260 or AMD Radeon HD4870 (512MB VRAM with Shader Model 4.0 or higher)
    DirectX: DirectX June 2010 Redistributable
    Sound: DirectX Compatible Sound Card with latest drivers
    Peripherals: Keyboard required, XBOX 360 controller optional (or compatible controller)

    Recommended:
    Operating System: Windows 8/8.1 (64bit)
    Processor: Intel Core i5-750 @ 2.66 GHz or AMD Phenom II X4 940 @ 3.0 GHz (or better)
    RAM: 8GB
    Video card: NVIDIA GeForce GTX580 or AMD Radeon 6870 (1024MB VRAM with Shader Model 5.0 or higher)
    DirectX: DirectX June 2010 Redistributable
    Sound: DirectX Compatible Sound Card with latest drivers
    Peripherals: Keyboard required, XBOX 360 controller optional (or compatible controller)

    Optimal:
    Operating System: Windows 8/8.1 (64bit)
    Processor: Intel Core i7-2600K @ 3.4 GHz or AMD FX-8150 @ 3.6 GHz (or better)
    RAM: 8GB
    Video card: NVIDIA GeForce GTX670 or AMD Radeon 7870 (2048MB VRAM with Shader Model 5.0 or higher)
    DirectX: DirectX June 2010 Redistributable
    Sound: DirectX Compatible Sound Card with latest drivers
    Peripherals: Keyboard required, XBOX 360 controller optional (or compatible controller)
     
  5. Pelikan

    Pelikan Veteran foruma

    Vise niko ni ne pokusava optimizovati igru. Onako slabo izgleda i opet ovakvi zahtjevi. A od kako su nextgen konzole krenule, ispod 8GB ram-a nema nista.
     
  6. ColdFire

    ColdFire Overclocker

    Ma ovo ce cisti prosjek biti .
     
  7. Patton2410

    Patton2410 Veteran foruma

    Dobio sam Beta code na PS4, pa da vidimo na sta to lici. Stavio se down.
     
  8. Patton2410

    Patton2410 Veteran foruma

    Open world. Vozis gdje te volja. Dosta kastumizacije u smislu da otkljucavas razne dijelove kroz evente, i onda ih mozes opremati odmah tu na mjestu, ili u garazi svojoj. Plus ima i street parts dealer, pa i kod njega mozes kupovati dijelove, i paint jobs... Mozes citavu i vanjstinu mjenjati, od spojlera, haube, do ratkapa i sta ja znam sta jos ne. Lako za igranje sa rajom. Ima kamara eventa, i kako otkrivas teritoriju, nicu na sve strane. Ako ti se ne vozi od grada do grada, odes na aerodrom i prebacis se. :D Igrao sam i nakav co-op sa randomima, radi sasvim solidno. Bez teleportiranja auta drugih igraca. LVL je zakljucan na 10 u beti.

    Fin cockpit pogled. Ja to uvijek koristim u auto trkama. Ali velika zamjerka, sto retrovizore 'ne rade'. Nema slike na njima samo sivilo. :lol:
     
  9. anel007

    anel007 Komšija

    ako im je vjerovati ovo ce biti prva igra iz ubisofta ove godine koja nece biti odron na pc-u, mada cisto sumnjam prosto ne vjerujem, legao preload pa se sad ceka samo 00:00 u utorak vece

     
    Last edited by a moderator: Aug 2, 2017
  10. anel007

    anel007 Komšija

    pocelo je

    http://min.us/mbu4nUlqAeo7BW

    nije haman ni nesto previse zahtjevno, na ~high detaljima na konfi iz potpisa radi na ~50 fps, u gradovima padne na ~30 ali je i dalje igrivo (beta je bila zakljucana na 30 uvijek)
     
  11. Neo Bahamut Zero

    Neo Bahamut Zero Veteran foruma

    Sve izgleda sterilno i mrtvo.
     
  12. anel007

    anel007 Komšija

    zavisi od grada do grada, kao i od dijela grada u kojem se nalazis

    ako mislis na AI auta i slicno zna biti i ogromnih guzvi u saobracaju, pogotovo u centrima

    a ako mislis na ostale igrace gdje sam ovo slikao ih nema jer sam se odmah otisao vozati i pobjegao iz detroita gdje igra pocinje, pretpostavljam da raja rjesava pocnetne misije po detroitu
     
  13. anel007

    anel007 Komšija

    dobro im je krenulo

    [​IMG]
     
  14. suppa_FMB

    suppa_FMB Komšija

    Isplatili se kupovati za next gen? Koliko dugo se moze igrati multiplayer dok ga se ne zasiti?
     
  15. anel007

    anel007 Komšija

    igra je izasla tek jucer, malo je glupo pitati koliko treba vremena da je se zasitis :mrgreen:
     
  16. Pelikan

    Pelikan Veteran foruma

    Closed beta za neki The Wild Run, pretpostavljam exp:

    JLH1XBW8QUNB
    HMBHJDVGLT7X

    Mada vjerovatno svako dobije ko je nekad igrao.
     
  17. NAILS

    NAILS Moderator

    I meni stiglo:

    34U4ED8A9DP6
    13RIHV2QN47B
     
  18. Ragnarok

    Ragnarok Komšija

    Ja sam dobio direktni pristup kao vlasnik Gold Edition igre. Biće poboljšana grafika i držanje auta na cesti, to mi je najbitnije pa jedva čekam da isprobam.
     
  19. anel007

    anel007 Komšija

    ovo im ga dodje ko ekspanzija jelda? hocu li ja kao kupac season pass verzije moci ovo igrati ili naknadno kupovati jer nesto nisam upucen u zadnja desavanja oko Crew-a a kupio sam je direktno od njih najskuplju verziju za koju se mogao odraditi preorder?
     
  20. Ragnarok

    Ragnarok Komšija

    Moraš mi navesti tačno koju ediciju igre si kupio. Ja sam kupio Gold Edition (sadrži Season Pass) kao preorder za 53€.

    Season Pass ne sadrži Wild Run jer je to ekspanzija koju ćemo morati kupiti kao dodatak.
    Najavljeno grafičko poboljšanje će dobiti svi i oni koji posjeduju osnovnu igru i oni koji kupe Wild Run.