The Crew

Discussion in 'Igre i konzole' started by MadbaLL, Jun 21, 2013.

  1. anel007

    anel007 Komšija

    ^ sad sam listao medju mailovima i nadjem sta je kupljeno, The Crew - Gold Edition
     
  2. Ragnarok

    Ragnarok Komšija

    Dobio si u tom slučaju sve dodatke koje pokriva Season Pass, ostaje ti samo da sačekaš da izađe Wild Run i da ti se nadogradi grafika u igri i da je probaš i igraš. Ako želiš možeš kupiti i Wild Run ili sačekati još malo pa kupiti na nekom sniženju.
     
  3. anel007

    anel007 Komšija

    znaci wild run nije ukljucen u cijenu, ne planiram ga vala kupovati jer nisam ni 10-15 sati igrao igru u globalu, presao onaj kao SP dio i malo se beze vozikao kad mi je dosadno poslije
     
  4. Ragnarok

    Ragnarok Komšija

    I ja sam prešao SP, i odvozio sam par MP trka dok nisam shvatio da moraš što više unaprijediti vozilo da bi bio konkurentan. Već su ljudi skontali koja su najjača vozila u igri. Osim toga ne svidja mi se pomisao da se trkam protiv čovjeka koji je dovoljno imućan da kupi sebi volan od 600-900 KM, pri čemu jede svaku krivinu dok se drugi pate na tastaturi ili gamepad-u.

    Sve je to divno krasno svaka čast i tim ljudima što mogu sebi da kupe ali ovakve igre bi trebale da budu kompetitivne tako da svi imaju slične uslove za vožnju auta. Tek onda bi igra bila onakva kako je zamišljena i kako je predstavljaju.
     
  5. vutra

    vutra Komšija

     
    Last edited by a moderator: Aug 2, 2017
  6. Ragnarok

    Ragnarok Komšija

  7. Aldiin

    Aldiin Overclocker

    Igra je užasna..