The Witcher 3: Wild Hunt

Discussion in 'Igre i konzole' started by Vedo, Feb 5, 2013.

  1. zoi

    zoi Veteran foruma

    Vjerovatno izlazi Gwent standalone igra ;)
     
  2. donjapa

    donjapa Overclocker

    Valjalo bi pravo :)
     
  3. Stevie_Ray

    Stevie_Ray Veteran foruma

    Bas maloprije igrao Gwent, prvu rundu dobio prelagano, medjutim kod druge protivnik nabije oko 120 i to iskljucivo sa onim monster attack kartama (i nijedna nije on fiksne snage), a one se zacas umnoze. A ja imam jos par karata medju kojima je snijeg. :smt003 :smt003 :smt003

    Pricekao kraj da se ispuca i s uzitkom opalio snijeg. :D
     
  4. Patton2410

    Patton2410 Veteran foruma

    Kako su te meni kartaske igre tipa qwent i heartstone komplikovane, to vam ne mogu opisati. Lol
     
  5. Pelikan

    Pelikan Veteran foruma

    Najgore kad lik ima sve karte sto pozivaju karte istog imena...
     
  6. senad_986

    senad_986 Komšija

    Nisam igrao prvu ekspanziju, cekam da i druga izadje, pa da opletem. Drugo igranje cu vjerovatno ''new game+'' na ''death march''. Obavezno igrati na trecoj tezini ili, jos bolje, na cetvrtoj. Prve dvije su bas nikakav izazov, cak i treca kasnije uz otvoren cijeli skill tree i master witcher gear set postaje maciji kasalj. Mnogo je zanimljivija borba kad koristis napitke i ulja, uzivis se vise - npr. dobijes kontrakt na high vampira, namazes ostricu odgovarjucim uljem, popijes dva-tri adekvatna napitka (black blood obavezno), spremis bombe i metke za samostrijel i udri. :) Ovo naravno nema smisla ako se igra na nizim tezinama jer tako protivnike savladas samo stiskajuci jedan napad macem.
    Da, Gwent je odlican, igrao sam sa svakim na kog sam naisao, sklopio jake spilove za sve cetiri frakcije, ali opet nisam skupio sve rijetke karte, fulio sam vjerovatno kojeg trgovca.
    E, ocekivao sam od epiloga vise detalja i objasnjenja vezano ua promjene na svijetu uzrokovane odlukama napravljenim u toku igre, ali hajd, dobar je i ovako.
    Sekunde mi nije dosadna igra bila, naprotiv. Evo, sad se kanim MGS5 poceti, ali mi se ne da - slicno mi je bilo i sa PS3, prva igra mi je bila The Last of Us, pa mi je trebalo nakaniti se nesto drugo poceti. :D
     
  7. vutra

    vutra Komšija

  8. NAILS

    NAILS Moderator

    Da li se moze naci lista imena ljudi koji su posudili glasove, konkretno ove zadnje ekspanzije ? Poznanik mi je radio na jednom od DLC-ova koji nekada sada izlazi ali mi nije znao precizirati pa da vidim na kojoj je on ekspanziji.
     
  9. vutra

    vutra Komšija

    31. Maj :smt006
     
    Last edited by a moderator: Aug 2, 2017
  10. Vedo

    Vedo Moderator

    ovo je super stvar!
     
  11. Pelikan

    Pelikan Veteran foruma

    To bi super bilo, bio sam OP 90% igre
     
  12. zoi

    zoi Veteran foruma

    Scaling je najgluplja stvar u RPG-u. TES igre ne volim zbog toga. Sva sreća pa je opcionalno.
     
  13. Stevie_Ray

    Stevie_Ray Veteran foruma

    Jest vala, evo bas zadnjih mjesec-dva stalno radim questove ispod svog levela.

    Jos ja cekao da igra bude sredjena skroz, a tako bitna stvar izostane.
     
  14. Pelikan

    Pelikan Veteran foruma

    UI je sad dosta veci, laksi za citati, sve je bolje sortirano. Ima u opcijama da se ukloni fish eye view kad se koristi witcher sense. Ima novi tab za knjige i kad lootas knjigu mozes pritisnuti L3 da je odmah procitas, ne moras ici kroz inventory. Nisu pretjerali sa scalingom, i dalje prilicno lagano na normal tezini, pa cu vjerovatno dici na nivo iznad. Sve u svemu odlican patch. Samo mi igra ne izgleda ni blizu dobro sad kad sam odigrao Uncharted 4 :D Divio sam se grafici u Witcheru, ali U4 je klasu iznad.
     
  15. zoi

    zoi Veteran foruma

    Odigraj na PC-u da vidiš šta je grafika.
     
  16. Vedo

    Vedo Moderator

  17. Pelikan

    Pelikan Veteran foruma

    Vidio sam i na PC, sve max, i opet mi je Uncharted daleko ljepsi. Zapravo, nema nijedna igra ni blizu U4 trenutno.
     
  18. senad_986

    senad_986 Komšija

    Ja miline i ljepote imanja sto ga je Geralt dobio od vojvotkinje. Samo setkati uokolo i brati cvijece. :D
     
  19. aeRo

    aeRo Komšija

    Evo i ja konacno nasao i motivacije i vremena da ponovo zapocnem Witchera. Instalirao sam ga u 2 navrata i oba puta odradim intro misije i stanem. Ovaj put sam otisao dalje i sad sam tek zagrizao. Fascinantno je koliko je truda ulozeno u igru i neke sitne detalje. Vidi se ogroman skok u kvaliteti naspram prethodnih dijelova. Cini mi se da su i patchevi ispolirali igru ili je do drivera ali uglavnom ovaj put mi igra ide smooth na ovom mom laptopu (doduse tweakao sam postavke na osnovnu nekog performance guidea sa Reddit-a) i izgleda prelijepo. Sad zasad uglavnom lutam okolo i radim side questove, grehota ih preskakati. Uglavnom svaka cast developerima.
     
  20. Zeleni

    Zeleni Network Ninja

    Tek uzeo pass, zavrsio witchera nedavno :) Sad po ekspanzijama, opet 30 sati igre, bog te :)