Titanfall 2 - 28. Oktobar 2016

Discussion in 'Igre i konzole' started by Ragnarok, Oct 6, 2016.

  1. Ragnarok

    Ragnarok Komšija

    Evo vidim da nema otvorena tema na PC podforumu pa rekoh da započnem.

    Ja sam igrao Titanfall 1 od samog starta i namjeravam kupiti i Titanfall 2 za PC.
    Ako ima zainteresovanih da bi igralo neka ostave svoj Origin nik za PC ovdje da se možemo udružiti.

    SP Trailer:




    MP Trailer:
    Kada vidim ovakav filmić tačno se bojim igrati MP-a :)
    Ili su botovi ili jako nesposobni protivnici.

     
    Last edited by a moderator: Aug 2, 2017
  2. Aldiin

    Aldiin Overclocker

    Igrao sam BETU na PS4 i mogu reći da sam zadovoljan. Igra je nenormalno fluidna, ali botovi su očajni.. mislim da me u 30 partija nije bot niti jednom ubio.

    Mape su solidne, oružja takođe. Ja ih iskreno čekao neki dobar popust i onda uzeo.
     
  3. Patton2410

    Patton2410 Veteran foruma

    Meni je igra beze da budem iskren. Igrao betu, i ne mogu reci da ima ista da me privlaci da je kupim. Ako nista botovi i tako te njubarske stvari me drze podalje od igre.
     
  4. Ragnarok

    Ragnarok Komšija

    Nije niša bolje ni u prvom dijelu, iako te bot mogao ubiti samo ako si dovoljno oštećen borbom protiv realnog igrača.

    Ja smatram da bi botovi trebali imati malo jači udio u nanošenju štete igraču, naročito kada upadne među 4-5 njih istovremeno. Smiješno je i dosadno da tek tako možeš proletjeti a da te barem ozbiljno ne ozlijede. Bilo bi mnogo interesantnije.
     
  5. Ragnarok

    Ragnarok Komšija

    Sve je stvar ukusa i cijenim tvoje mišljenje. Meni je u jedinici najviše smetao onaj automatski pištolj. Izvadio bih developeru koji je to smislio dio mozga u kojemu je nastala ideja za tako nešto.

    Uvođenjem ovih klasa kod Titana u Multiplayeru vraća mi osjećaj da se barem mali dio Multiplayera iz Call of Duty 1 vratio. Izabereš određenu klasu i peri deri ali ne možeš koristiti sposobnosti druge klase. Slično je i u Battlefieldu i zato Battlefield ima svoje čari. Da bi tim pobijedio različite klase moraju obavljati različite zadatke i to čini igranje mnogo interesantnijim.
     
  6. Aldiin

    Aldiin Overclocker

    Evo na G2A ti je 25% TF2. Ja bi čekao iskreno još veći popust.
     
  7. Ragnarok

    Ragnarok Komšija

    Ma ova akcija je "niĐe veze". Standardna im je cijena na g2a bila 39,97€ a na ovoj akciji 45€. Još su i nepouzdana stranica, dosta ih raje proziva za zloupotrebu kodova.

    Najvjerovatnije ću uzeti sa ove strenice:

    http://www.cdkeys.com/pc/games/titanfal ... key-origin
    još na ovu cijenu ide 5% Facebook like popusta i to je to.

    Nedavno sam uzeo Overwatch Origins Edition na toj stranici na ovakav način za 33€.
     
  8. Aldiin

    Aldiin Overclocker

    Ma znaš koliko mene briga što kradu kodove pa ih prodaju.. svi danas kradu.
     
  9. igor.g

    igor.g Komšija

    Nema mi neke logike ovo igrati pored BF1, ukopavaju sami sebe. Mislio sam da su se opametili pa izbacili botove, kec je uredu samo da nije bilo botova i retardiranog autoaim pistolja.
     
  10. Aldiin

    Aldiin Overclocker

    Ovaj mjesec je odličan što se tiče igara, Mafia 3 iskreno jebe sve igre.
     
  11. forzamilan

    forzamilan Veteran foruma

    Sve je to lijepo ali zna se da ce ovo sve biti u sjeni BF1 :D
     
  12. zoi

    zoi Veteran foruma

    Kad hami dosadi bf pokušat ću ga nagovoriti da kupimo ovo :lol:
     
  13. hamo pipa

    hamo pipa Komšija

    Re: RE: Re: Titanfall 2 - 28. Oktobar 2016

    Cekaj ba, nisam jos ni poceo ti spominjes dok dosadi ;)

    Sent from my Redmi Note 2 using Tapatalk
     
  14. Ragnarok

    Ragnarok Komšija

    Ja se bojim da će BF hype vrlo brzo da splahne nakon izlaska. Gledao sam par onih filmića i po gameplayu su se više približili CoD-u nego što je trebalo. Nisam igrao Bad Company 2 MP tako da ne mogu suditi u kolikoj mjeri su od njega naučili.

    Svakako želim svakom ko žarko iščekuje BF da će zaista zadovoljiti zahtjeve u suprotnom se bojim da će se mnogi vrlo brzo vratiti BF4 do izlaska BF5.
     
  15. zoi

    zoi Veteran foruma

    Meni od bc2 ni jedan bf nije legao, a ovom mi se svidjela beta. Prvi titanfall mi je baš bio dobar, igrao sam ga dosta na pcu a kasnije i na Xboxu.

    Hamo, treba gledati na duže staze :p
     
  16. Ragnarok

    Ragnarok Komšija

    Malo hype-a pred izlazak:

    [youtube]https://youtu.be/EXwdWuSuiYA[/youtube]
     
  17. Patton2410

    Patton2410 Veteran foruma

    Odavno gluplji potez publishera nisam vidio. U ovako kratkom roku da izbace dvije FPS igre.
    Sami sebi konkurencija.
     
  18. hamo pipa

    hamo pipa Komšija

    Klip je odlican ;)
    A bice zanimljivo pratiti statistike, mada mislim da je u pitanju razlicita ciljana klijentela i da nece bas previse ofulati.

    Sent from my Redmi Note 2 using Tapatalk
     
  19. Patton2410

    Patton2410 Veteran foruma

    FPS igre generalno ciljaju istu klijentelu.
     
  20. hamo pipa

    hamo pipa Komšija

    Znam na sta mislis, ali vidit cemo prodajne rezultate. U svakom slucaju i ako fulaju nece biti lose kupiti nekada Titana za neke povoljne novce, kad se malo zasitimo BF1 ;)

    Sent from my Redmi Note 2 using Tapatalk