Titanfall 2 - 28. Oktobar 2016

Discussion in 'Igre i konzole' started by Ragnarok, Oct 6, 2016.

  1. Esh

    Esh HWB

    Uletili su u dosta nezgodan period, izašao BF1, Overwatch se solidno igra, dolazi novi CoD...
     
  2. igor.g

    igor.g Komšija

    Pored COD 4 remastera, ovo nema sta da trazi na trzistu. Dobro su se zajebali.
     
  3. Patton2410

    Patton2410 Veteran foruma

    Pored CoD 4 remastera koji kosta 80$, ova ce igra super proci. Veci joj je daleko konkurent BF1.
     
  4. Ragnarok

    Ragnarok Komšija

    Evo malo predobrih MP killova iz TF2:

     
    Last edited by a moderator: Aug 2, 2017
  5. Ragnarok

    Ragnarok Komšija

    Ja ne znam šta reći na ovo:

     
    Last edited by a moderator: Aug 2, 2017
  6. Sena

    Sena Veteran foruma

    Cuj 80usd :smt005 :smt005 :smt005 :smt005
     
  7. EL NINO CFC

    EL NINO CFC Veteran foruma

    ma hajte molim vas

    Sent from my E6653 using Tapatalk
     
  8. Stevie_Ray

    Stevie_Ray Veteran foruma

    Jao kako je mocan ovaj Titanfall 2. Bas prije ovoga sam igrao COD Infinite Warfare (imao na PC instaliranu od ranije) i razlika je nebo-zemlja. Ne samo zbog Titana nego i inace. COD je uvijek nekako - COD. Za mene je TF2 posve novo iskustvo. Kampanja je odlicna, kad uzmem Gamepass zaigracu i MP, al taman i ne zaigram vrijedi para samo radi kampanje.


    Sent from my iPhone using Tapatalk
     
    Vedo likes this.
  9. Ragnarok

    Ragnarok Komšija

    Nisam ovo ranije gledao. Posjedujem i prvi i drugi dio, kupio kada su se pojavili. Super igre, međutim ko je prošao CoD Cheatere u MPu prepoznat će ih i ovdje.
    Uništili su Multiplayer kao i u većini igara. Pogledati dio klipa između 0:42-0:47 ubi lika u smokeu ja zaustavio u pravom momentu, crosshair 2cm iznad lika, metak leti ispod crosshaira direktno u igraca. Razumijem da postoji blagi autoaim koji su programeri ubacili ali ovo je više nego ofirno. Perfektno kretanje u smjeru protivnika, i perfektni killovi bez ADS-a, svasta tu ima.
    Ovo su veoma iskusni cheateri koji znaju igrati ali još kada upale ova sranja onda su nepobjedivi....
     
  10. Stevie_Ray

    Stevie_Ray Veteran foruma

    Predjoh ovaj Titanfall 2. Izvrsna igra, jedan od najboljih shootera koji sam ikad igrao. Sigurno najbolji sa ovom “Sci-Fi” tematikom.

    Na momente je veoma teska (zadnjih par boss fights pred kraj). Spustis na Easy i opet gines ko rasada.

    MP nisam probao al mislim da i necu.


    Sent from my iPhone using Tapatalk
     
  11. dino73n

    dino73n Veteran foruma

    I ja sam je instalirao i poceo igrat po malo. Izgleda super i lijepo ide na XBoneS. Neodoljivo me podsjeca na Crysis.


    Sent from my iPhone using Tapatalk Pro
     
    Stevie_Ray likes this.
  12. Stevie_Ray

    Stevie_Ray Veteran foruma

    Da, podsjeca, u nekim stvarima bolja u nekim losija, al sve u svemu fantasticna pucacina. Ima onog skakanja, ima i odlican level sa pistoljem koji omogucava putovanje kroz vrijeme (meni je taj bio najbolji). Plus sto si cas u Titanu, cas na nogama. Odlican je i “feeling” kad rokas protivnike.


    Sent from my iPhone using Tapatalk
     
  13. Reventon

    Reventon Veteran foruma

    Kakva je situiacija sa MP, jesu li prazni serveri?
     
  14. NAILS

    NAILS Moderator

    Gledam populaciju na steamu, ima preko 1000 igraca online sto bi moglo biti ok jer treba 12-18 ljudi za jedan mec. Zaboravio sam kolike su partije. A dodaj na to i Origin igrace.

    Multiuplayer je bio odlican koncept ali po meni ne razradjen. Mozda da su bile sekundu vece mape, bez botova itd. Stvarno dobar IP koji ce vjerujem dobiti vise ljubavi od EA nego sto je do sada. TF2 je imao najveci problem sa izlaskom izmedju vec popularnih igara pa ga sahranili.

    Kampanja je super. Ona misija kada šaltaš izmedju dvije verzije "vremena" je epic. Najbolje sto sam vidio u igrama. Kretanje je takodjer najbolje od akcionih igara. I onda uzmeme 2077 i kao da imama dvije slomljene noge.
     
  15. Stevie_Ray

    Stevie_Ray Veteran foruma

    Da da, ta sa putovanjem kroz vrijeme je vrh. Mnoge su dobre ali ta se posebno istice.

    Igra iz nekog razloga nije dobila dovoljno paznje, radi se o briljantnom shooteru.

    Sad puno ocekujem od Jedi Fallen Order jer je i to radio Respawn. I dosad sto sam probao odlicno je, govorim za Fallen Order.

    Samo imaju neki glupi HDR issue, zanimljivo da TF2 uopce i nema HDR, a bolje je kad nema nego nakaradan.


    Sent from my iPhone using Tapatalk
     
  16. iPlay

    iPlay Komšija

    TF2 imam, a nisam znao da ima SP. Znači ponovno Install.
     
  17. Stevie_Ray

    Stevie_Ray Veteran foruma

    Ima i to koliko god da je MP dobar, SP je garant bolji.