Tom Clancy's : The Division (PC/PS4/XBox One)

Discussion in 'Igre i konzole' started by Ragnarok, Jun 25, 2013.

  1. Patton2410

    Patton2410 Veteran foruma

    Probao sam betu mozda nekih sat. Nemam trenutno vremena, pa cu veceras to vise razgledati. Uglavnom izgleda okay. Otvoreni svijet je, i ubijenjem AI, pretraivanjem kufera i ruksaka sebi opremu i oruzja trazis. Imas dodatke za oruzja koje isto tako nalazis, i dodajes puskama kojim odgovara. Isto tako opreme ima svakakve od maske za otrove, do prsluka, te nakih rukavica. Imas kao svoju bazu i sada da bi je upgrade moras obavljati zadatke i nalaziti potrebne 'namirinice'. Imas i odjecu da trazis pa izgled da mijenjas kako te volja. Co op ide bez problema. Jos nismo naletili bili na neprijateljske igrace, ali koliko ja svatam za to treba biti u nekim posebnim zonama. Da sam sad nesto posebno impresioniran, nisam, ali opet kazem samo sam mali dio vidio sta i kako.

    Najava 3 DLC me je dodatno razocarala. Sto pretpostavljam vec znaci da su ti DLC spremni, i kad bude vrijeme, samo ces kljuc kupiti da otkljucas te dijelove. Definitivno ovakve stvari me ohlade od igrice.
     
  2. zoi

    zoi Veteran foruma

    Nisu te ohladile od Destinya :)
     
  3. Patton2410

    Patton2410 Veteran foruma

    Destiny je bio druga prica. Imao sam veliko povjerenje u Bungie studio, jer sam jedno vrijeme imao XBoX pa sam uzivao u Halo, i ocekivao sam takvo nesto i u ovom slucaju. Povjerenje nisu opravdali niti blizu. Ja sam uzeo bio season pass za Destiny, ali vjerovao ili ne nisam igrao niti jedan DLC sto je izasao. Destiny sam prestao igrati prije dolaska tih DLC i nisam se nikad vratio vise. Nasjeo na hype i sam cu priznati. Mada na pocetku sam i te kako uzivao sa rajom na Raidovima, ali vremenom, i nedostatkom novog contenta, plus saznanje da su vadili content iz igre da bi ga prodali kao DLC, su me odbili od igre za stalno.

    Ubisoft je izgubio moje povjerenje sa AC Unity, kada je izasla polu igra. Od tad nisam niti jednu Ubisoft igru uzeo. Cak sam i AC Syndicate propustio, iako sam igrao sve AC do sada. Ova igra me privlaci jer ima 4 player co op, i kao survival je. Kad bi imali kakve modove kao npr. na H1Z1, gdje udje lupam 100 ljudi, u grupama po 4, i koji zadnji prezive dobiju loot, ili sta vec. Sto sumnjam da ce biti. Jos nista nismo ja i jaran odlucili da li je uzeti ili ne. Vidjet cemo. Ako nju ne uzmemo, onda nista do aprila se ne uzima, kada izlazi Uncharted 4 i Dark Souls 3.

    A volio bi da Division iznenadi i bude bolja nego ocekivano.
     
  4. zoi

    zoi Veteran foruma

    Ma ovo te malo podbadam jer si baš pisao po forumu o Destinyu kad je tek izašao. NHF ;) Ja također čekam da vidim na šta će ova igra ličiti pa da odlučim da li je kupiti, pa su i mene malo ohladili sa tom najavom od tri DLCa. Sad za sad sam hyped donekle, ali ni u ludilo ne kupujem day one a kamo li da preorderam :)


    A to što si napisao za Destiny mi je koristilo jer sam razmišljao o kupovini te igre i vagao već neko vrijeme o tome, ali sam odustao na kraju, pa mi je tvoj post samo utvrdio odluku.
     
  5. Patton2410

    Patton2410 Veteran foruma

    Ma naravno NHF. ;) Sto se tice Destiny, ljudi za nju sada kazu da je puno bolja nego je bila. Ali za mene nema povratka vise tamo. Prijatelj jedan je uzao ovu full verziju Destinyja, sa 3 DLCa, i nakon mjesec dana odustao, jer u sustini je to opet grind fest kao sto je bio i prije DLCova. Vratio se na BF4. :lol:
     
  6. Zeleni

    Zeleni Network Ninja

    Evo stigla beta, ja cu vceeras malo probat. Ako hoce ko da proba poslje ponoci i sutra, nek se javi na pm.

    Ev ugasio.
    Onako. Ovo mi je vise demo nego beta.
    Sve nesto zakljucano, not available in beta bla bla.
    U dark zone moras imat s kim igrat, inace te ubise :)
     
  7. Patton2410

    Patton2410 Veteran foruma

    Nas 8ica danas u Dark Zone harali. Jeste da je po 4 squadovi, ali nadjes se sa ostalom rajom i idete zajedno. :D Nakupio stvari, da sam stash napunio max 30, i onda nisam nista vise mogao extract jer nisam imao gdje poslati. Lol a za extract imao plavi ACR, sa preko 3.000 DPM.

    Ko nije upoznat kako ide to u vezi Dark Zone. Sve od opreme sto se tamo nadje je kontaminirano, i ne mozes sad samo sa tim izaci iz Dark Zone. Nego moras zovnuti choper kojem treba minut ipo da dodje, i gdje svi u zoni vide da si ga zovnuo i koliko mu vremena treba da dodje, i on pokupi tu tvoju opremu i odnese je na dekontaminaciju, pa je ti mozes naci u svojoj bazi u sanduku.

    Taj PvP aspekt igre je zabavan. SP ce zavisiti od toga koliko ce kontenta biti tu da se radi.
     
  8. zoi

    zoi Veteran foruma

    Zar to neko uzima zbog SPa :)
     
  9. Patton2410

    Patton2410 Veteran foruma

    Ma i SP moze biti zabavan, jer mi ovu jednu glavnu misiju smo igrali na hard, i pravo je teska = zabavna. Sad ako bude takvih jedno 15-20 misija, i to bi se cesto igralo.
     
  10. Patton2410

    Patton2410 Veteran foruma

    Odavno se nisam zabavio bolje nego sinoc. Igramo nas 3ica u Dark Zoni, i sad se odvoji ovaj jedan od nas dvojice, i neki levati aka. 'Darokk' (upamtio ga lol) i njegov kompanjon sa 15 brojeva u nicku, ga namjerno ubiju, iako nije bio rogue (to su oni koji ubiju druge agente koji nisu imali wanted lvl na sebi). Ja sam trcao da mu pomognem ali nisam stigao, ali sam zato dosao ovoj dvojici iza ledja sto su ga ubili, taman su bili rogue, i ubijem ih obojicu sa ledja. Nije im se svidilo to, pa nas ganjali ganjali 2 sata. Izubijali smo ih jedno 5 puta. hahahaha. Cak smo i mi postajali rogue radi njih, pa morali bjezati po citavoj mapi da nas drugi ne koknu.

    Ili kad 15 ljudi na serveru ganja 2-3 rogue agenta. hahahaha. Kakvih potjera zna biti. Samo je zajebano kad ima toliko neutralnih agenata tu, ako kojeg slucajno pogodis, ti postajes isto rogue, pa onda se i na tebe natakare. Tako sinoc stjerali bili 3icu u dead end na mapi, i onda 10 ljudi djuture navalilo na njih. Ja kako sam pucao u tu trojicu izleti mi lik pred nisan, i kako sam njega pogodio, postanem rogue. Par sekundi kasnije sam bio mrtav. :D

    Uzet ce se igra. Pozitivno sam definitivno iznenadjen. Serveri rade veoma dobro. Jos u squadu smo imali i Kanadjana, nikad nije nikog izbacilo. Naletili smo na par glitceva. Npr. oruzje koje sam sam ja trebao da drzim u rukama, su drugi vidili jedno metar od mog tijela, i u zraku onako meditira (sliku su mi poslali). Ovaj drugi se zaglavio na protivpozarne stepenice, pa se morao koknuti da bi nastavio igrati. :D
     
  11. zoi

    zoi Veteran foruma

    Nije loše dakle :) Nadam se da će jaran ubrzo nabaviti konzolu pa da možemo zajedno to rokati. Valjda ne ispadne novi Destiny od te igre.
     
  12. Patton2410

    Patton2410 Veteran foruma

    Previse stvari zakljucano da bi covjek mogao steci neki finalni dojam.

    Najbolje cekat da izadje, pa onda uzeti.
     
  13. zoi

    zoi Veteran foruma

    To se podrazumijeva, nema te igre na danasjem vaktu da je sigurna za preorder :)
     
  14. Patton2410

    Patton2410 Veteran foruma

    Ja imam 2 sad dolaze u aprilu, a koje ce biti pre ordered skoro pa sigurno: Uncharted 4 i Dark Souls 3. :D
     
  15. zoi

    zoi Veteran foruma

    Ma danas nista nije sigurno za preorder, a i ne vidim svrhu preordera? Ako mi se toliko igra, mogu kupiti i prvi dan i igrati, sigurno mi nije frka u nekoliko dana ili cak sati kada nešto poigrati.

    A sad malo ontopic, pojavile su se glasine da bi mogla biti open beta u toku mjeseca, pa bi mogli i ovi bez preordera probati :)
     
  16. Ragnarok

    Ragnarok Komšija

    Ja sam dobio pristup Beta-i 31.01. nekada poslije podne, nisam ni skontao do ponedjeljka kada je bilo prekasno. Sada čekam novi termin a vjerovatno će pustiti open beta-u da testiraju opterećenost servera.
     
  17. Patton2410

    Patton2410 Veteran foruma

    Re: RE: Re: Tom Clancy's : The Division (PC/PS4/XBox One)

    Pre order cisto radi pre downloada, da mogu igrat odmah cim budu dostupne. Te dvije fransize su mi uz BF, najdraze, pa da ne moram buljit u tv citav dan kad izadje igra a ja moram skinuti 30, 40, 50GB. Previse sam nestrpljiv kada su ovi naslovi u pitanju. :D
     
  18. NAILS

    NAILS Moderator

    The PC open beta will last between February 19th and February 21st. Pre-load will be available on February 16th.
     
  19. NAILS

    NAILS Moderator

    Poceo je preload..


    [​IMG]
     
  20. Zeleni

    Zeleni Network Ninja

    Jel se iko odlucio da igra ovo na PC?
    Da uzmem kljuc :)