Tom Clancy's : The Division (PC/PS4/XBox One)

Discussion in 'Igre i konzole' started by Ragnarok, Jun 25, 2013.

  1. dmr

    dmr Veteran foruma

    Sta je ovo igra isto watch dogs. Kod ubisofta sve igre iste :D
     
  2. Pelikan

    Pelikan Veteran foruma

    Nigdje veze sa Watch Dogs. Tvoja kritika je bas naopaka 90% vremena. Sve kontra
     
  3. dmr

    dmr Veteran foruma

    Jesi li uopste probao igru? Potpuno isti osjecaj i pokreti lika, naravno mislim samo na dio s pucnjavom u watch dogs. Inace igra zna zavrtiti moj 3570k@4,4GHz na preko 95% tako da je bas cpu ovisna.
     
  4. vutra

    vutra Komšija

    Probao par sati.
    Nije loše. Ništa spektakularno, ali ću vjerovatno kupiti kad bude neki steam/uplay sale.
     
  5. zoi

    zoi Veteran foruma

    Probao sam i ja, PvE dobar, PvP/Dark Zone bez raje nema smisla. Ovo uzeti samo ako imate s kim igrati, jer je igra dobra ali ne solo. Ovo su naravno utisci iz beta testiranja, šta će biti u finalnoj verziji vidjet ćemo.
     
  6. Ragnarok

    Ragnarok Komšija

    Probao sam, PvE mi se jako sviđa ali skeptičan sam za dugoročnu održivost početnog utiska koji igra ostavlja. Kretanje lika, zaklanjanje i pucanje je odrađeno bez značajnih zamjerki osim što bi se trebalo poraditi na kontrolama mišem jer se odmah osjeti port sa gamepada na miša tj. osjetljivost nije optimizirana.

    Mislim da će PvE segment vrlo brzo podbaciti nakon što se itroši zaniljiva početna priča. Ako glavni zadaci budu kvalitetno pratili priču moglo bi se dosta toga napraviti ali sporedni zadaci će postati vrlo brzo jako repetitivno.
    Što se tiče PvP/Dark Zone segmenta, već unaprijed vidim mnogo debila koji će izlevelovati lika, pokupiti najbolju opremu i ubijati sve koji pokušaju također da skupe kvalitetne stvari. Vrlo brzo će se po forumima pisati o cheaterima sa prejakom opremom, neranjivim i sl.

    Volio bih da se varam ali dugogodišnje igranje PvP koncipiranih igara mi je uvijek isto pokazalo.
     
  7. zoi

    zoi Veteran foruma

    Dark zone je podijeljen po levelima, tako da ti ne može doći neki lik koji je 20 levela iznad tebe ;)
     
  8. Patton2410

    Patton2410 Veteran foruma

    DarkZone, mogu te zatrefiti max 4lvl-a jaci igraci, jer su pidjelili matchmaking svaka 4 lvl-a: 1-4, 5-8, 9-12. Tako da pretpostavljam isto ce biti i u full igri. Mogao si ti kao lvl 1 igrati sa jaranom koji je lvl 12 u DZ, ali ti je on morao poslati invite, i ti si onda morao otici prihvatiti, i kliknuti da te transferuje u njegov DZ, gdje te upozori da ulazis gdje su visi nivo.
     
  9. Patton2410

    Patton2410 Veteran foruma

    Krenulo se i ovo igrat. Za sada mi lezi prilicno fino. Vidjet cemo hoce li se ogadit kao Destiny, nakon nekog vremena. :D

    Puno veci dio grada nego na beti. Misije na hard su jebene pravo. Ima i raid, ali za to treba lvl 30 i, gear lvl 140, ili tako nesto.
     
  10. iLLusion

    iLLusion Aktivista

    Nažalost nije u pitanju raid, već obični horde mod. Jedna soba, 15 valova neprijatelja i jedan APC koji treba uništiti sa C4-om. Pokušao sam već par puta sa par prijatelja, ali nismo uspjeli preći još, hehe.
     
  11. Patton2410

    Patton2410 Veteran foruma

    Kolega danas presao. Doduse on igra od pocetka i gear mu je 163 bio prije raida (kako god da se zove). Poslije jednog raida je vec na 175 cini mi se.
     
  12. Ragnarok

    Ragnarok Komšija

    Također se igra. Daj koji ti je Uplay nik za dodati ? Isto važi i za ostale koji igraju Uplay igre.

    Moj nik je Ra9narok.
     
  13. Patton2410

    Patton2410 Veteran foruma

    PS4, druze. :)
     
  14. iLLusion

    iLLusion Aktivista

    Igram ja na PC-u, iLLu158.
     
  15. Zeleni

    Zeleni Network Ninja

    Igram i ja na PC, lvl 10, zealot3 je nick.
     
  16. EL NINO CFC

    EL NINO CFC Veteran foruma

    Nickovi ko iz kantera :D

    Sent from my E6653 using Tapatalk
     
  17. Patton2410

    Patton2410 Veteran foruma

    Imalo se slobodnog vremena, plus ruzno vrijeme, tako da sam za 5 dana stigao do lvl30, gear lvl155 (mogu dignuti ja mislim preko 160, ali mi pada onda DPS previse), i sve 3 krila su mi na 100%.

    Uspjeo sam jednu misiju, sa jos 3icom koji su bili gear lvl oko 200, preci na 'challenging', ili kako se vec zove tezina poslije hard. Jebeno. Protivnici svi lvl32, plus vecina su zuti, gdje treba 5 minuta samo da armor prvo skines. Snajper, i drzi se sto dalje, najbolji daleko nacin. Cim si malo ofanzivniji, gine se konstantno, bez obzira sto mi je health oko 60K trenutno.

    Danas probat 'raid'.
     
  18. NAILS

    NAILS Moderator

  19. iLLusion

    iLLusion Aktivista

    I više nego opravdano.
     
  20. Patton2410

    Patton2410 Veteran foruma

    Ja i dalje udjem poigrat. Ni blizu kao na pocetku, ali udje se. Odemo u darkzone se zajebavat. I onaj novi incursion je interesantan. Jeben pravo. Barem nama lol. A svi smo gear lvl oko 210, sa dps preko 200k.