Top 10 Antivirus - 2006 godine

Discussion in 'Operativni sistemi, aplikacije i programiranje' started by iPlay, Jun 29, 2006.

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. iPlay

    iPlay Komšija

    Naletih na ove podatke, pa reko hajde da postavim...

    [​IMG]
     
  2. zilo

    zilo Komšija

    Gledao sam to davno na http://www.toptenreviews.com i veze oni nemaju.To su samo reklamni trikovi.

    Stavili su Spy Sweeper na 1. mjesto. :lol:
     
  3. ming

    ming Veteran foruma

    Sta fali spy sweeperu?
     
  4. iPlay

    iPlay Komšija

    Meni je on ok, samo sto pravi probleme oko Cracka/Seriala ili sta ono vec bi, tako da sam se okanio od njega...
     
  5. zilo

    zilo Komšija

    Svasta.
     
  6. Dog_Father

    Dog_Father Moderator

    Ma ovo je fakat komercijala. Ja sam otvorio najmanje 5 stranica sa top 10 AV i na svakoj stranici drugacije.
     
  7. kamikaza

    kamikaza Aktivista

  8. BLUE-SKY™

    BLUE-SKY™ Aktivista

    Hm...niste obratili pažnju na vrijeme skeniranja harda...nod-u za hard od 80giga treba 24min... :smt082 ..moj od 120 giga nod u depth scanu prođe za nekih 12 min,,,što dalje komentirati... :smt021
     
  9. syss

    syss Veteran foruma

    zaboravi taj review, ja sam se isto gadno opekao na njihov "anti-spy odjel".

    da ne pričam kako je norton uopće u top 10 došao :D
     
  10. Nihad

    Nihad Aktivista

    Ljudi pustite te seljacke tefericke sajtove i otidjite na ovaj sajt:
    http://www.virusbtn.com/

    Ovo je organizacija/komitet koja je u svijetu virusa i antivirusa isto sta je IEEE u svijetu elektronike, FIFA u svijetu fudbala, NATO u vojnom svijetu i ISO u industriji.
     
  11. zilo

    zilo Komšija

    Isto kao sto je i ''Kljuc'' u svijetu carapa ili ''Alhos'' u svijetu mlijecnih proizvoda.

    Sve je to isto Nihade.Para vrti gdje burgija nece. ;)
     
  12. iPlay

    iPlay Komšija

    Ne znam fakat sta reci na to... ali cinjenica je

    Ja koristim, NOD32, Ad-Aware i SpyBot, zna se desiti da po 2 mjesece ne skeniram PC nikako, i onda opalim mu scan, i ne nadje bas nista, ama bas nista, sto se tice NOD-a, ja sam sa njim prezadovoljan, niti sam kad imao ozbiljnih problema sa Virusima, stim gdje sve sve znam zavlaciti po netu.
     
  13. syss

    syss Veteran foruma

    ili jednostavno probaš 5-6 antivirusa u stvarnim situacijama i imaš najbolji review, samo lijen narod...
     
  14. iPlay

    iPlay Komšija

    Istina :lol:
     
  15. Nihad

    Nihad Aktivista

    Nije lijen narod nego si ti besposlen
     
  16. 3xD_design

    3xD_design Aktivista

    Norton me iznevjerio X puta
    Kaspersky napravio milion sr*nja
    Bullguard propustio milion virusa
    Avast u kljucnim trenucima iznevjerio...
    da ne pricam za ostale antivirusne software

    Sve mi je bilo zbrkano i podaci na hdd-u su trajali mjesec dana (dok ne zakaci se neki virus), dok nisam napokon snimio i odlucio ostaviti NOD32.
    RAVNOG MU NEMA 100%.
    Jednostavnost, nevjerovatna brzina skeniranja, savrsena odbrana.

    Otkad imam nod32, zivot mi je ljepsi. :lol:

    Et marketinga im. :D
     
  17. ming

    ming Veteran foruma

    Ne koristim AV, ne treba mi, uvijek nadjem nekog ko ce se zaletit na warez :lol:
     
  18. zilo

    zilo Komšija

    Fakat,ne posjecuj sumnjive stranice i AV ti ne treba.

    Ja ih posjecujem,pa mi treba. :mrgreen:
     
  19. kamikaza

    kamikaza Aktivista

    MARKETING: koristio sam vodece programe za unistavanje milijone virusa medjutim uvjek se nadje jos neki........ u drugA SAM vidio da nema nikad virusa i pitao sam ga sta ti koristis da ti kompjuter ostane uvjek cist
    NOVI AVAST cisti sve virusima spasa nema :D
     
  20. Eustace

    Eustace Aktivista

    koristim istu kombinaciju (firewall je Zone Alarm) i nikad nisam nasao nista, osim par nekih tracking cookies sa ad-ware-om... ali to je nista. a kombinacija ne opterecuje sistem nikako, a sasvim efikasna, rekao bih.
     
Thread Status:
Not open for further replies.