Transformers, The Movie

Discussion in 'Generalna diskusija' started by Zeleni, Jul 3, 2007.

  1. BoLa

    BoLa Aktivista

    to govoris na osnovu pogledane kopije snimka iz kina? :D
     
  2. Esh

    Esh HWB

    pogledaj pa se javi =)
     
  3. NAILS

    NAILS Moderator

    dobi juce neku rusku kopiju, i kontam dali da pogledam, mislim vrjedil.. pa ne znam, mislim dacu se morat strpit do bolje kopije ali.. malio sam listo i... nekako mi dosta na kalup nekih filmova.. ono, malo djecije ....al necu vako sudit, recui kad pogledam citav
     
  4. HamziBeg

    HamziBeg Komšija

    Pa transformers je i bio dječiji crtani. U svakome od nas ima jedno malo dijete :D
     
  5. Samir_Masinac

    Samir_Masinac Aktivista

    Samo ako se ne radi o zenskoj osobi. Onda moze biti vise djece.
     
  6. zoi

    zoi Veteran foruma

    evo prije nekih 15min zavrsio sa gledanjem transformersa.film nije los,svidja mi se,samo sto mi ima nekako klisea dosta.ono kad cini mi se megatron izbjegaje rakete u stilu Nea i matrixa mi je bezze,pa kad na kraju onaj americki klise oni klinci zajedno na autu poljubac i tak to :| ima komicnih scena,efekti nisu losi,ali mi nekako ostavlja dojam vec vidjenog.neke dogadjaje mozete predvidjeti ako cesce pratite holivud i njihove filmove :cry: iskreno vise sam se zabavio uz die hard 4 nego uz transformerse.valjda sto nisam pratio seriju ili crtic sta je vec bilo pa nisam bas u prici..mislim da bi se fanovima trebao svidjeti ;)
     
  7. Loki

    Loki Komšija

    19-og se počinje prikazivat' u Meeting Pointu.

    Usput da pitam jel' neko gled'o DIE HARD 4.0 ?
     
  8. zoi

    zoi Veteran foruma

    gledao sam die hard 4 ali za to otvori posebnu temu da nespamamo ovdje ;)
    i da kod nas ovo bas kasno dolazi :( mogu mislit kad ce doci u ZE ako u SA tek dolazi 19. :|
     
  9. Loki

    Loki Komšija

    Nisam pročitao tvoj prethodni post gdje si lijepo napisao da si gledao Die Hard. :D Samo ću još da pitam valja li film i možemo se vratiti Transformersima koji me lično više interesuju od još jednog pojavljivanja krvavog Brusa u potkošulji... :D
     
  10. zoi

    zoi Veteran foruma

    kako kome.meni je dobar mada i tu imas klisea.zavisi sta volis ;) licno mi se svidjaju oni hakeri sto provociraju brusa ;) samo onaj frajer negativac sto skace ko spajdermen nikako mi nije jasan :shock: uopce mi nije jasno kako izvodi one skokove. :roll: ako te nesto posebno interesuje imas pm i tam cu ti sve objasnit ;)
     
  11. Dog_Father

    Dog_Father Moderator

    Dovoljno je od die hard. Dalje brisem postove.
     
  12. Shenron

    Shenron Komšija

    Evo pogledao Transformerse. Ispocetka je film odlican, sve do nekih 2h, onda pocinje biti losh. I kraj su mogli malo bolje napraviti. Sve u svemu meni je film super. Ima i humora i akcije. Barem se ono dvoje nisu poljubili prije kraja filma :mrgreen: .
     
  13. Stihoklepac

    Stihoklepac Moderator

    Ok film,i dalje mi se dopada starscream kad ukida copor f22 raptora
    :)

    cekamo igricu
     
  14. hitman

    hitman Aktivista

    Re: Transformersi

    Ne znam sta ste to vi gledali, ali ako je to ovaj film koji sam ja gledao (transformersi), mogu reci da je film veliki promasaj, klasicno americko sranje. Fakat, prica nula, gluma nula, efekti solidni. Ako kazem da su oni filmovi ramba iz 90-tih bolji, sve ce vam biti jasno :)

    Usput, kome treba igrica nek' se javi na pm.
     
  15. Neo Bahamut Zero

    Neo Bahamut Zero Veteran foruma

    igra je ocaj. vidi ign/gamespot...
     
  16. AdoSA

    AdoSA Komšija

    Upravo pregledah film u kinu ... wow
    Mene je licno odusevio ... ma Spielberg je to ....
     
  17. NAILS

    NAILS Moderator

    zoi, ti si ja mislim jedini iz ZE kojem mu se nije svidioo film, ko god mi dodje, pun neke price kako je dobar ovo ono, da ce kupit original DVD.. a ja kako sam skontao od svioh tih prica, lici mi na neku losu kopiju crtanog kao sto je film da vinci code losa kopija knjige..

    mislim da ce se p0sr@t na legendarni crtani nego..

    ..jel iko gledao onaj ruski pirat, kazu da je jedan od naj boljih pirata pa.. vrjedil gledat da svucem negdje s neta ili ipak da cekam original.. mislim, dosta sam uzeo pirata i fali pola ekrana, tako da nisam nista vise vidio od trilera
     
  18. Samir_Masinac

    Samir_Masinac Aktivista

    Odgledo sam ja neki pirat, dobar, vjerovatno taj ruski, nije losa slika, ali ipak kad se uporedi sa reklamama na TV-u daleko ispod. . :mrgreen: Film je onako. Efekti extra, za 2-3 godine cu seb dobavit DVD, al je prica losa. Vuce dosta na djeciji film. :mrgreen: Kad bi ga poredio tu je negdje sa Matrix Reloaded. :mrgreen:
     
  19. Neo Bahamut Zero

    Neo Bahamut Zero Veteran foruma

    meni samo nije jasno samo kako neko pored kina moze gledati pirat... :|
     
  20. Samir_Masinac

    Samir_Masinac Aktivista

    U pravu si. Al bolje i to nego da se drogiram. :D