Trebam novo napajanje

Discussion in 'Monitori, storage, kućišta, periferija' started by qwe, Dec 26, 2008.

  1. qwe

    qwe Novi član

    Kupio danas Fortron ATX-350PNF i zadovoljan sam, samo da je jos malo tise bilo bi bolje ali i ovako je ok za 65KM. Jos moram rijesiti CPU cooler, imate li neki prijedlog? Procesor je AMD Athlon X2 4000 2.1GHz, nesto do 40-50 KM a da je sto tise?
     
  2. Blowfish

    Blowfish Aktivista

    Arctic Cooling Freezer 64 za 50KM u Plusu, ili OCZ Vanquisher za 30KM u Barico-u.
     
  3. qwe

    qwe Novi član

    A jel bolji Cooler Master Hyper TX2 od ova dva navedena, jel tisi to mi je bitno? Sa stock coolerom temperature nisu visoke ali je buka velika.
     
  4. hurmash1ca

    hurmash1ca Moderator

    Tu su negdje.
     
  5. Blowfish

    Blowfish Aktivista

    Tu su negdje samo ga nisam mogao naci online u Sarajevu. Vjerovatno ga ima Uni-Expert.
     
  6. Stevie_Ray

    Stevie_Ray Veteran foruma

    Ako ne trebas cooler za overclock, nego da dobro hladi i da je tih, kupi Alpine 7/64, ovisno koji socket imas. Kosta ispod 15KM, tih je, a zapravo hladi bolje od box coolera.

    I izbjegavaj Alpine Pro varijantu, losija je od stare bez tog sufiksa.
     
  7. qwe

    qwe Novi član

  8. qwe

    qwe Novi član

    Inace nisam blizu Sarajeva (Teslic je u pitanju) a kod nas i nema neka ponuda. I zamislite danas uzmem Fortrona 350W i tip mi neda garanciju na njega, kaze nestabilan je napon u cijelom gradu i ne mogu ti garantovati nista zbog toga. Sad se spitam sto ga i uze ali eto. Koji su to kreteni kod nas samo...
     
  9. Ronaldo_9

    Ronaldo_9 Aktivista

    Mogao si onda i polovno kupit za manje pare.
    Nema logike uzimati novo a ne dobiti garanciju. :roll:
     
  10. Predator2003

    Predator2003 Aktivista

    LOL. Koje nebuloze.... :lol:
     
  11. kAcA

    kAcA Aktivista

    Gdje ima Alpine 64 taj je valjda za AM2
     
  12. Stevie_Ray

    Stevie_Ray Veteran foruma

    To je Arctic Cooling cooler, pa gledaj tamo gdje inace imaju Arctic Cooling proizvode. Ne pratim bas stanje u Sarajevu. :)
     
  13. qwe

    qwe Novi član

    Nisu to nebuloze druze, jadno je kad zivimo i moramo saradjivati s takvim ljudima u ovoj nasoj Bosni.
     
  14. Predator2003

    Predator2003 Aktivista

    Moj komentar se odnosio samo na izvaljotinu doticne osobe u vezi napona sto ti je prodala napojnu, a to sto si ti kupio kod njega i jesi li ili nisi trebao nisam ni komentarisao jer nije moj problem. :p
     
  15. Dog_Father

    Dog_Father Moderator

    Procitajte naslov ovako svi zajedno, ukljucujuci i moderatore. :wink: