Treniranje strogoce

Discussion in 'Sadržaj, prijava problema i prijedlozi' started by Ace_, Oct 13, 2009.

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. Ace_

    Ace_ Aktivista

    Nadam se samo da nisam u pogresan podforum stavio ili da nisam pravopisnu gresku napravio pa da dobijem upozorenje ili ban. Jel vama cudno mozda sto svakih mjesec dana neko napusti forum zbog moderatorske strogoce ili nepravednosti tako sto napise dugi post gdje vas sve zajedno posalje u neku stvar?

    Ne postam ovdje cesto ali na ovom forumu mi je obrisano vise postova nego na sve i jednom drugom ZAJEDNO na kojem sam registriran. A registriran sam na barem 10 foruma. Pa ne moze biti da su svi ostali preliberalni i opusteni. Mora biti do vas.

    Neki clanovi imaju kredita da prcaju druge do mile volje i da ulecu sa offtopicom spustajuci druge, a kad neko drugi uleti sa malim offtopicom odmah ga zbrisu. Cak i kad se krene braniti od prcanja. Duple standarde imate.

    Topici se lockaju i brisu bez ikakvog objasnjenja. I to ne neki spam nego smisleni lijepo imenovani topici. Jel vama toliko lose u zivotu da na forumu glumite diktatore? Opustite se malo.

    Eto sad obrisite i ovo. Makar ce neko procitati prije brisanja.
     
  2. Juka

    Juka Komšija

    Ali realno Ace brate, prosli ti je topic bio bezveze, mislim da je s opravdanjem obrisan, necu za ostale da tvrdim ali prosli je 100% brisanje zasluzio...
     
  3. Esh

    Esh HWB

    Jeste, sva nepravda ovog svijeta se slomila na tebi. Sreca pa jos ima revolucionara koji ce svojim primjerom pozvati ostale da izadju iz tame. Pravila na forumu su sasvim jasna. Warez i spam se brisu odmah, off-topic nakon upozorenja na temi da rasprava ide u pogresnom pravcu. Tvoje javljanje je uslijedilo nakon ovog, izuzetno zanimljivog threada, a tu si cak dobio i odgovor, nakon je thread zakljucan.

    Meni je sasvim jasno da postoji mnogi kojima ne odgovara previse forum na kojem se ocekuje osnovno postovanje prema ostalima te jedan normalan pristup u komunikaciji, no tako ce ostati i dalje. Kao i do sada, ako neko misli da su moderatori negdje napravili gresku, neka me kontaktira na pm.
     
    Last edited: Feb 11, 2018
Thread Status:
Not open for further replies.