TV Samsung

Discussion in 'TV, Hi-Fi, telefoni, tableti, satovi, IoT oprema' started by Amer, Dec 7, 2010.

  1. Amer

    Amer Aktivista

    Imam u jednoj sobi stariji samsungov model (pod starijim podrazumijevam da nije plazma), ako vam sta znaci model je: CZ-20H32T i koristim daljinski kao na slici.

    [​IMG]

    Eh, problem je sljedeci, prije par mjeseci, godina, ne znam ni sam tacno probao sam 2-3 univerzalca, mislim da su bili Pilot marke, medjutim nisam znao podesiti da rade uz ovaj televizor, e sad, je li do daljinskog upravljaca ili do televizora, koji daljinski sad da nabavim da radi na ovom televizoru, posto mi se popelo na vrh glave dizanje kad hocu da promjenim kanal ili "silovanje" istog prilikom mijenjanja.

    Pozdrav
     
  2. _amar

    _amar Aktivista

    Koliko ja znam na samsungove TV-ove mozes koristiti doljinske i od drugih samsungovih TV-ova. U sobi imam TV sa istim daljinskim, a u dnevnom boravku plasmu i obadva daljinska mogu mogu opravljati televizorima.
     
  3. JVC

    JVC Overclocker

    Zapisi kod sa daljinskog ako imas (neispravnog ili ispravnog koji vec imas moze i tacna oznaka tv-a) i na auto pijaci kupi zamjenski koji 100% radi, to ti je dole na dnu pijace blizu pruge gdje imas kamaru stare tehnike ima lik koji prodaje samo daljinske posjeduje par stotina, ako ne i hiljada daljiskih.
     
  4. Amer

    Amer Aktivista

    To je ovo sto pise iznad ovog gumba za prebacivanje naprijed, kod mene je 00104N, je li to?
     
  5. JVC

    JVC Overclocker

    Jedini veci broj na daljinskom, ali zapisi i model tv-a za svaki slucaj, druga ti je varijanta zovi RS electronic i pitaj (ako ti se neide na auto pijacu) evo ti broj.
    033/463-032