1. igor.g

    igor.g Komšija

    Kako se dobije login, pise na ugovoru ?
     
  2. zdici

    zdici Aktivista

    Login ti posalju u e-mail-u. Posaljes im mail na [email protected]
    Napises ime i prezime na kome je prikljucak, adresa, grad, i broj ugovora i poslat ce ti u toku dana odgovor na e-mail.
    Meni su odgovorili u roku od 3 sata
     
  3. Bio_Sam_Zmijanac

    Bio_Sam_Zmijanac Veteran foruma

    Jel na optici figurištu šta ove vrijednosti.
    [​IMG]
     
  4. dmr

    dmr Veteran foruma

    A sta na stranici samo reklamisu ovu opciju "Gledaj propušteno, do 72h unazad!" Je li to to, kad dobijes login radi i jedno i drugo?
     
  5. tesy

    tesy Novi član

    Imam osjecaj da ce to biti besplatno mjesec-dva , dok navuku korisnike , pa onda uvest mjesecnu naknadu . To mi nekako lici na njih , isto ovo zadnje poskupljenje , ostavili rok da mozes raskinut ugovor bez naknade , a znaju da je to zanemariv broj korisnika koji ce to uradit naspram iznosa na mjesecnom nivou koji ce im donijet poskupljenje .
     
  6. kolinsb

    kolinsb Veteran foruma

    Nije nam se @Tale pohvalio da je bilo nekakvo poskupljenje? :) :)
     
  7. dmr

    dmr Veteran foruma

    ja poslo mail u subotu i niko nista ne odgovara, tipicno za txtv :D
     
  8. kolinsb

    kolinsb Veteran foruma

    Pa tale ih je pohvalio kako ne odgovaraju na mail, da ih treba nazvati. Nabijem support ISP-a koji ne koristi mail, previse govori o njima. Zapravo i nemaju supporta, jer ce se na tel javiti i monter s bandere, dok za mail treba netko sjediti za pc i sastavljati strucne, korisne i naravno, pozeljno je i gramaticki ispravne recenice.

    Sent from my MI 3W using Tapatalk
     
  9. dmr

    dmr Veteran foruma

    Meni do sad nikada nisu odgovorili na mail, ali eto zdici rece za 3 sata mu odgovorili :D
     
  10. igor.g

    igor.g Komšija

    I meni su odgovorili na email, dobio login info za IPTV ali kvaliteta ovih kvazi HD kanala je odron. Mozda pojacaju bitrate kasnije u final fazi ali sumnjam, ovo za sad je 720p.
     
  11. tesy

    tesy Novi član

    Nisu bas ažurni kad je mail u pitanju, meni su za ovu IPTV odgovorili iznenadjujuce brzo , cini mi se mozda unutar 1h .
     
  12. exwizzard

    exwizzard Komšija

    To te oni uprate ako si se prije zalio sta pa te ignorisu preko maila, tako je meni. Mogu vam screenshotat iz mail clienta. Cim su me odjebali prvi put nisu mi odgovorili na 4 sljedeca maila.
     
  13. dmr

    dmr Veteran foruma

    Meni nisu apsolutno nijednom odgovorili na mail.
     
  14. kolinsb

    kolinsb Veteran foruma

    Nisi jedini. Ni meni nikad nije odgovoreno na mail. To je i previše dobar razlog da ih čovjek obiđe u širokom luku. Support kod ISP-a je možda i bitniji od usluge. Meni je dosta lakše nešto objasniti mailom nego da zovem na telefon. Na kraju krajeva, kad pošaljem mail imam dokaz šta sam tačno rekao i kad sam to rekao. Kad zoveš telefonom, mogu ti reći da nisi nikad ni zvao, ili da si rekao ovo ili ono.
     
  15. Haker

    Haker Veteran foruma

    Pitajte taleta broj šefice :D
     
  16. dmr

    dmr Veteran foruma

    Sad sam ih zvao telefonom i kaze zemska, jos uvijek se usluga testira i kad bude moguca bit ce vam odgovoreno na mail :D
     
  17. kolinsb

    kolinsb Veteran foruma

    Hahahahaha jad i tuga od izgovora :D
     
  18. tesy

    tesy Novi član

    Stavili su nove cijene na web . Ove nove cijene sa poskupljenjem sto su bile navedene na proslom racunu ukoliko ne potpises ugovor na 24 mjeseca ili nisi vec pod ugovorom su veće za jos 5 KM , znači ako nećeš vezivanje na 24 mjeseca nije poskupljenje za 1,20 KM nego za 6,20 KM . To nije bilo nigdje navedeno , a rok za raskid ugovora do 1.7. Znaci opet obmanjuju korisnike .

    Sama pretplata za TV sa 16 KM je preimenovana u naknadu za održavanje KKS i uvećana na 17,20 + biraš digitalni paket od 3 , 4 ili 12KM što naravno nije nigdje bilo spomenuto .

    Tako isto vjerujem za IPTV da će se plaćati , samo dok prodje testni period ...
     
  19. dmr

    dmr Veteran foruma

    Meni jos nista nisu odgovorili za IPTV. I sta recimo za mene ja sam pod ugovorom 12 mjeseci, ja sad moram 6.20KM dodatno? WTF
     
  20. tesy

    tesy Novi član

    Koju uslugu koristis ili paket ?