Ultimativni filmski vodic

Discussion in 'TV, muzika, filmovi i serije' started by Esh, Aug 15, 2007.

  1. Pelikan

    Pelikan Veteran foruma

  2. ColdFire

    ColdFire Overclocker

    Hvala to je to :D
    Pravim starom kolekciju filmova iz djetinjstva :D :lol:
    Odgledao spagheti kolekciju u HD-u . sretan ko malo dijete :lol:
     
  3. forzamilan

    forzamilan Veteran foruma

    Gledao sinoć Iron Sky. Film je blago rečeno katastrofa.
     
  4. Zeleni

    Zeleni Network Ninja

    Katastrofa... tvoj smisao ironije je katastrofa. Predobar film. Za 7m eura. Kontaj da su imali 70.

    Sent from my GT-I9100 using Tapatalk 2
     
  5. forzamilan

    forzamilan Veteran foruma

    Film je smor živi a ironije ima samo u nazivu filma. Nije ironija ako ti je na pladnju servira.
     
  6. senad_986

    senad_986 Komšija

    Midnight in Paris
    Divan film. Zaljubljenici u umjetnost, Woodyjeve filmove, sjajan scenarij, tumarajući odlutajte u parisku noć i ukoliko uspijete, tamo i ostanite. Ako ne tren, onda bar 90 minuta besmrtnosti. :)
     
  7. dmr

    dmr Veteran foruma

    Negdje sam procitao da ne mozes preporucivati Woody Alena na internetu, jednostavno ne mozes :D Ima istine.
     
  8. Piroman

    Piroman Komšija

    Ti stvarno od filma čija je tematika 'nacisti na mjesecu' očekivao da ima neku prikriveniju ironiju i suptilniji humor! ? :)

    Sent from my GT-I9000 using Tapatalk
     
  9. FearLess

    FearLess Aktivista

    Odlican film :)
     
  10. Patton2410

    Patton2410 Veteran foruma

  11. dmr

    dmr Veteran foruma

    ja ti maratona 2 filma :)
     
  12. aNaToMiC !

    aNaToMiC ! Overclocker

    Gledao sinoć u kinu Piranha 3DD,strašan film :lol: :lol: ne pamtim kad sam se zadnji put bolje zabavio,smijeh,strah .. :lol:


    Planiram otići i na novog Batmana,najava je bila poprilično dobra.
     
  13. Pelikan

    Pelikan Veteran foruma

    Ne mogu da vjerujem da neko ide u kino gledati lose filmove haha

    Enivej, sad gledam od Martina Scorsesea sve sto nisam prije, genijalan redatelj :)
     
  14. bhd

    bhd Veteran foruma

    znaci vrijedi pogledat?
     
  15. aNaToMiC !

    aNaToMiC ! Overclocker

    @ pelikan - film nije nimalo loš, i išao sam u kino jer je i u 3D-u ;)

    @bhd-ne znam,meni se svidio film,čini se kao kratak,ali po meni zabavan film,puno smijeha,ima dobrih 3D efekata od kojih se i pomalo prepadneš,ono kao sve mirno,čuješ kapi vode kako kapaju i onda odjednom ti iskoči pirana "do nosa" :mrgreen: , ima i pomalo bezobraznih scena :lol: , ali nije loš film ni malo.A Batman najava i nije toliko loša,isto će biti u 3D-u,priča je kao nekakav njega uhvati,pa se on kao jedva spasi tako nekako :D
     
  16. sumeir

    sumeir Komšija

    Pogledah Iron Sky,meni je fin film,mislim zeza čista na račun svjetskog poretka gdje je očigledno...
    Sarah Palin predsjednik USA.Šega scene gdje su različite boje odjela astronauta, da se zna koji je bjelac a koji crnac.I naravno skype se koristi u Bjeloj kući . :)
     
  17. Patton2410

    Patton2410 Veteran foruma

    Kako 2? ... Nemo, Crash, Eagle Eye.

    Veceras sve 3 dijela Lord of the Rings. E to ce biti maraton, ko kad sve 3 traju po skoro 3 sata.

    Ovako mi nekad cefne da odgledam starije filmove sto sam vec gledao, iako na kompu imam 30ak filmova koje nisam gledao. :lol:
     
  18. dmr

    dmr Veteran foruma

    a nisam vidio nemu jer samo gledam gdje ima imdb link :D. A ni 3 ti nisu bas za rec maraton :)
     
  19. AdoSA

    AdoSA Komšija

    I ja sam prije par mjeseci zad'o sva tri LOTRa... smorilo me pravo... nikada vise fakat

    Sent from my GT-I9100G
     
  20. Patton2410

    Patton2410 Veteran foruma

    Ne znam kako nije?

    6 sati filma u skoro jednom komadu.