Ultimativni filmski vodic

Discussion in 'TV, muzika, filmovi i serije' started by Esh, Aug 15, 2007.

  1. dmr

    dmr Veteran foruma

    Kad su se tek pojavili videorekorderi, krajem 80ih, znalo se po 6 filmova na dan i tako svaki dan dok se boje ne rastope :D
     
  2. forzamilan

    forzamilan Veteran foruma

    Sagledao novi Mission Impossible. Pozitivno iznenađen. Napokon akcija bez nekih supermena, spajdermena, betmena xmana itd. Podsjetilo me na neke klasike iz '90.-ih.
     
  3. zoi

    zoi Veteran foruma


    Pa kad već ideš gledati to, gledaj Extended edition ;) Veliki sam fan tog svijeta, ali mi ne pada na pamet gledati sve to odjednom, jer bi to bilo na silu i samo bi mi se smučilo. Recimo jedan dan jedan film je taman.
     
  4. Patton2410

    Patton2410 Veteran foruma

    Ma nekad na TV najave filmski maraton, pa puste samo 2 filma. Tako da valjda onda moja 3 spadaju isto u tu kategoriju. :D Ja sam prije 15ak dana, u jednom danu odgledao citavu sezonu serije "Game of Thrones". A svaka epizoda traje po 50ak min cini mi se.

    Meni ovako dodje ponekad, pa mi se samo gledaju filmovi sa nastavcima i to u komadu. Ne bude mi na silu u opste. Bas ono sa uzivancijom to odgledam. Nemam extended, kad sam kupovao nije bilo te verzije... Mogao bi down. ali mi mrsko. Evo bas malo prije zavrsi prvi dio LOTR na B92. :lol: Odgledao taman to. Sad ide drugi dio na kucnom kinu. Kokice i grickalice su spremne, sok je tu.

    Sutra se kontam izmedju Alien 1-4, Matrix 1-3, Die Hard 1-4 ili KUM 1-3, taman do utakmice. 8)
     
  5. dmr

    dmr Veteran foruma

    A sta to ponovo sve gledas ili nisi gledo? :)
     
  6. sgt. bull

    sgt. bull Aktivista

    Za Kum 1-3 treba ti dobrih ~12 sati. Dodaj još pišpauze, neplanirane prekide i ostalo... nema šansi da sve odgledaš u jednom danu.
     
  7. Patton2410

    Patton2410 Veteran foruma

    Gledao sam sve, i to vise puta, ali svake 2-3 godine, ponovim gradivo. :) Tako mi cejf. I tako radim odavno, dok je jos VHS bio u punoj snazi. Uzivam u tome da gledam starije filmove, a ne samo sto je sad trenutno aktuelno.

    Ja mislim da sve tri Kuma, traju oko 9 sati sve zajedno. Dugo jeste, sto jest, jest. To cu ostaviti za neki drugi dosadni vikend. Nebi stigao danas do utakmice pregledati sve tri.

    Matrix onda najvjerovatnije. Nisam gledao njega ima sigurno 2-3 godine. 6-7 sati trajanja. Taman.
     
  8. Esh

    Esh HWB

    Klasicni MI sa gadgetima + nepresusna cold war tema. I da, nasi glumci kao Rusi ;)
     
  9. forzamilan

    forzamilan Veteran foruma

    Baš neobično kada u ovakom blockbusteru vidis nase glumce :)

    Sent from my GT-S5570 using Tapatalk 2
     
  10. Patton2410

    Patton2410 Veteran foruma

    Combe legenda! :D

    The Client: http://www.imdb.com/title/tt0109446/ - Sinoc (jutros) kad sam zavrsio sa gledanje LOTR: Povratak Kralja, i reko haj da prelistam sta ima na TV, kad naletim na PINKu, na ovaj. Knjigu (pisac, John Grisham) sam citao ima sigurno 6-7 godina, ali nisam nikad do sada naletio na film (znao sam da ima). Meni jedna od drazih knjiga. Film je okay. Nije bolji, nije ni blizu, ali je uradjen solidno. Drzali su se price i likova. Meni, do sada sve knjige sto sam citao, i onda gledao njihovu ekranizaciju, mogu reci da su mi knjige uvijek bolje. Jedina knjiga koja je ekranizovana, a da mi se podjednako svidjela kao film je: 'A Time to Kill'. Isto John Grisham. Veliki fan sam ovog pisca, imam 15-ak njegovih knjiga.
     
  11. Sena

    Sena Veteran foruma

    I ja tako svake 2-3 godine odgledam te neke hit serijale, tipa Kum, LOTR, Matrix i itd.
     
  12. FearLess

    FearLess Aktivista

    Ja sam prije 10 dana odgledao Matrix serijal u jednom komadu.
    Juce sam pogledao Americka pita(1,2,3 i ovaj zadnji) u komadu.
     
  13. bhd

    bhd Veteran foruma

    Na godisnjem nivou se gleda kum, star wars serijal, matrix, lotr, mad max, i tako :D ima tih serijala :)))

    Svake godine pred bozic nova godina umri muski 123 se odgleda :D to zaboravih :D
     
  14. p4ja

    p4ja Komšija

    ja terminatore bacio neki dan,naravno dok sam dvicu gledao svrsavao sam iznova. come with me if u wanna live
     
  15. dmr

    dmr Veteran foruma

    Et a ja ne volim ponovo pogledat neki film osim ako je proslo 15ak godina pa sam bas ono malo zaboravio :D Nekada, dok nije bilo kompjutera pa vcr bio jeidini izvor zabave moglo se tako po vise puta u par godina, al danas ne ide :D
     
  16. Vedo

    Vedo Moderator

    Pirate sa Kariba (prva 3 dijela, cetvrti suxa) bi mogao gledati svake hefte. a i pregledao sam ih bar 10x, svaki. jedan od rijetkih serijala koji te totalno povuce u svoj svijet

    Sent from my GT-I9100 using Tapatalk 2
     
  17. Patton2410

    Patton2410 Veteran foruma

    Vidis, Pirate sam skroz zaboravio. To naredni vikend. :) Hvala na ideji.

    Uuuuuu subotu Pirate, a nedjeljju Povratak u Buducnost. E taj serijal nisam gledao ima 5-6 godina. 8)
     
  18. AdoSA

    AdoSA Komšija

    Od ovog vikenda krecem sa Alien Quadrology, aBd. Necu sve pregledati odmah vec film po film, dan za dan :D
     
  19. zoi

    zoi Veteran foruma

    Šta je ovo niko ne gleda novije filmove, svi neke stare kolekcije obnavljaju? :D
     
  20. extibo

    extibo Komšija

    Nemam volje gledati nikakve filmove, a kamoli novije kada se za The Avengers govori da je jedan od najboljih filmova ove godine. Doduse, nedavno sam ponovo pogledao Fear and Loathing in Las Vegas i shvatio koliko mi fale filmovi iz 90ih.