Ultimativni filmski vodic

Discussion in 'TV, muzika, filmovi i serije' started by Esh, Aug 15, 2007.

  1. Sena

    Sena Veteran foruma

    Evo jos jedan meni licno dobar.
    Naucna fantastika, ali na malo drugi nacin.
    District 9
     
  2. Patton2410

    Patton2410 Veteran foruma

    Jucer odgledah:

    21 Jump Street - Komedija sa Jonah Hillom. Nije losa. Moze se fino nasmijati:



    The Raven - Mysterija/Triler. Svidjeo mi je se. Preporuka. Ubistva se desavaju kako je Edgar Alen Poe, opisivao u svojim pjesama. John Cusack, odlicno odigra ulogu Edgara Poa. Ako budete skidali prijevod sa titlovi.com, skinite od korisnika 'robijasi', jer je prijevod odlican, bez greske:

     
    Last edited by a moderator: Aug 2, 2017
  3. Sena

    Sena Veteran foruma

  4. Haker

    Haker Veteran foruma

    The Raven je odron.
     
  5. Patton2410

    Patton2410 Veteran foruma

    Meni je se svidjeo, jer volim misteriju/trilere, hem mi je, Cusack, jedan od drazih glumaca. Zasto se tebi nije svidjeo?
     
  6. dmr

    dmr Veteran foruma

  7. Reznor

    Reznor Overclocker

  8. zoi

    zoi Veteran foruma

    Prvih 15/20 minuta je super, dok ga prikazuju kao dijete. Prepala me ona scena u sobi, samo tako. Ostalo, treš.
     
  9. Haker

    Haker Veteran foruma

    Fiilm ima potencijala, počinje kao nešto posebno i onda ne znaš više šta je. Jeftin triler koji nije ni trunke napet sa jeftinim završetkom, plus, od edgara su napravili klovna. Fuj.
     
  10. Patton2410

    Patton2410 Veteran foruma

    Zna li iko, imaju li gdje se skinuti subtitlovi na naskom, za film: 'Bernie' (2011)? (Bernie.2011.LIMITED.DVDRip.XviD)

    Na Titlovi.com, imaju samo Engleski subtitlovi za ovaj film.
     
  11. dmr

    dmr Veteran foruma

    tesko da ces gdje drugo naci. Prati forum na titlovi.com i vidi da li je ko uzeo da prevodi ili postavi zahtjev za tim titlom.
     
  12. senad_986

    senad_986 Komšija

    Gledao sam juce Batmana i sjeo mi je ko budali samar. :) Po zavrsetku filma sam mislio da mi je bolji od drugog dijela, ali to je bilo sam dok sam bio pod utiscima, a i TDK nisam gledao u kinu, ali to ne mijenja cinjenicu da je i ovaj dio vrlo dobar.
    Ima par momenata koji mi se nisu svidjeli
    Bane, onako prejak, bezosjecajan, strasan je na kraju i suzu pustio, kakve emocije kod onakvog lika, urusise mi dojam lika kao pojave samo tako! :D, pa i njegova smrt - hladno ga ukidose iz kadra ko statistu kakvog; holivudski kraj mi nije sjeo nikako u ovakvom mracnom ozracju trilogije, bilo je jos detalja koji mi se nisu svidjeli, ali kao cjelina, film i trilogija su izvrsni
    , a bilo je mnogo vise onih marveloznih
    pocetak i scena s avionima, ateriranje Batmanovo na Baneovo koljeno, ono kad Wayne ukine bliceve fotografa, urusavanje stadiona - mislim da mi nikad nije bilo vise zao sto sam pogledao jedan trailer i sto sam sebi pokvario iznenadjenje te scene, Baneov glas, scena kad zatvorenici bodre Waynea prije penjanja, rastanak Alfreda i Waynea...
    Samo, Nolan je malo fulio naziv filmova jer su mu negativci zasjenili protagonistu u sva tri dijela.
    Vrlo dobar film, odlicna trilogija i nadam se da nece biti nastavaka vec da ce ga rebootirati sto je izvjesno obzirom na ogromnu zaradu.
     
  13. Haker

    Haker Veteran foruma

    Pa ostavili su masivan prostor za nastavak, sto je ujedno i najveca mana.

    Sent from my HTC Desire S using Tapatalk 2
     
  14. daco87

    daco87 Aktivista

    ma nikako mi se nije svidjelo kako izbaciše Bane-a iz priče i još par stvari malo tipičnih holivudskih. možda sam previše očekivo poslije odličnog TDK, al sve u svemu vrijedi pogledat. cool film
     
  15. senad_986

    senad_986 Komšija

    Zato i kazem da mi se kraj nije svidio, a najavljivali su ga kao "Epic Conclusion" -
    ispade kao dzonjenje kraja Avengersa :D
    Nadati se da ce se Nolan uhvatiti kakve druge trilogije i da Bale nece vise htjeti glumiti Batmana.
     
  16. Patton2410

    Patton2410 Veteran foruma

    Ja se samo nadam da iduci nastavak nece biti sa Robinom... najgori Batman film mi je bio onaj jedan kad je i Robin se pojavio...
     
  17. zoi

    zoi Veteran foruma

    Šteta što je ovo zadnji film za Nolana što se tiče Batmana, makar za sad. Sad kad uleti neka kamikaza za režisera, biće ludilo :D
     
  18. Haker

    Haker Veteran foruma

    Nolan se baca na supermana:)

    Sent from my HTC Desire S using Tapatalk 2
     
  19. ColdFire

    ColdFire Overclocker

  20. Sena

    Sena Veteran foruma

    Koliko sam vidio nije preporucan. Fin film, klasika, bez razaranja, krvi i smrti na sve strane.
    Knockout