Ultimativni filmski vodic

Discussion in 'TV, muzika, filmovi i serije' started by Esh, Aug 15, 2007.

  1. sumeir

    sumeir Komšija

     
  2. veki81

    veki81 Aktivista

    Probaj preko bsplayera ja nastimam da sam skine prevod postavim u opcijama da skida cro,srb,bos. I dosad nisam odgledao film da mi nije nasao prevod.
     
  3. senad_986

    senad_986 Komšija

    Ne znam je li i do Robina, ali znam da je do rezisera - nakon dva dobra Burtonova Batmana, uslijedila su dva losa - posebno taj dio s Robinom, koji je bio grozan - Joela Schumachera. Studijske glavonje su nakon toga rizikovali sa, tada relativno neiskusnim, Nolanom, ali bogme se isplatilo, i nadati se da nece pogrijesiti s odabirom rezisera za naredni reboot.


    Vidis, Tommy Conlon je Bane nakon sto je zavrsio sportsku, a zapoceo karijeru u kriminalu :)
     
  4. Patton2410

    Patton2410 Veteran foruma

    Probat cu. Ja koristim ternutno VLC, i mislim da nema te opcije na njemu?

    Jel ono u dijelu kad je bio i Robin, se pojavila i 'Batgirl', ili kako su joj vec naziv bili dali? ... jesu te dijelove bili razvodenili, komotno za smeca su bili.
     
  5. Pelikan

    Pelikan Veteran foruma

    Prejaka stvar, nisam ni znao za ovo, radi uredno :D
     
  6. senad_986

    senad_986 Komšija

    Jeste, a Schwarzenegger je bio Mr. Freeze. Ma, katastrofa.
     
  7. Haker

    Haker Veteran foruma

    To je najgori batman film svih vremena.

    Sent from my HTC Desire S using Tapatalk 2
     
  8. AdoSA

    AdoSA Komšija

    Imali su beton glumce a film fula stroga :grin:
    Upravo sam odgledao Get The Gringo ... odlican film. Prije njega sam upalio Iron Sky i iskljucio ga nakon pola sata... film je toliko retardiran da ako ga nazovete parodijom u stvari vrijedjate parodije.
    Sent from my GT-I9100G
     
  9. sumeir

    sumeir Komšija

    Kod mene drugi dojam,meni se više svidio Iron sky nego Get The Gringo.Nekako mi Get The Gringo naivno djeluje,a ovaj drugi je naivno rađen ali ozbiljnije djeluje. :)
     
  10. daco87

    daco87 Aktivista

  11. nFare

    nFare Komšija

    Vidim Rihanna u glavnoj ulozi, jos da je 50 cent mozda bi i valjao film :S
     
  12. Pelikan

    Pelikan Veteran foruma

    Zbog Rihanne bi ga jedino mogao i odgledati :mrgreen:
     
  13. Patton2410

    Patton2410 Veteran foruma

    Battleship, ok film, nista vise. Solidan za ubiti 2 sata.

    A imam jedno pitanje za ove sto su ga gledali:

    Je li vama poznata ona scena na pocetku samog filma, kada upadne onaj u prodavnicu da bi napravio onoj plavusi chicken burito? Sjeca li se ko od vas, kad je onaj niger, u stvarnom zivotu, na isti nacin provalio u prodavnicu samo da bi ukrao par boca pica, ili sta je vec uzeo... pa propao kroz plafon kad je ulazio, i spao sa plafona kad je izlazio... :smt003 :smt005. Pokusao sam naci taj video na YT, ali nisam imao srece.
     
  14. AdoSA

    AdoSA Komšija

  15. sumeir

    sumeir Komšija

    Lično jedino eto efekti mogu proći ostalo... "muhanat" sam na filmove sa tematikama-porukama tipa Battleship-a. Žali Bože vremena.
     
  16. dmr

    dmr Veteran foruma

    Jao odgledah i ja danas ovo sranje od filma The Hunger Games (2012), prekido 3 puta i nastavljo i jedva zavrsih :D. Nidje veze, ne znam kako ovo nekome moze biti dobro. Neko spominje knjigu, da je dobra, pa ovaj fazon je vec isfuran i to na mnogo bolji nacin u svarcijevom The Running Man i nista novo. Haman opet do novih generacija i hype-a!? Ne znam samo na sto im ode 78 miliona $, sve po sumi snimano :). Battleship sam gledo prekjuce i filmcina za ovo, aliene ukrali iz crysis 2 :D
     
  17. Pelikan

    Pelikan Veteran foruma

    I The Condemned je bolji :D
     
  18. senad_986

    senad_986 Komšija

    The Amazing Spider-Man
    Za ubit' dva sata - nista posebno po pitanju specijalnih efekata, a od price, glume i rezije nisam ni ocekivao nista, 3D bespotreban (inace nisam ljubitlej 3D-a), ali sve ukupno kao film za pogledati u kinu moze proci. Emmi Stone plavo lezi samo tako. ;)
     
  19. Patton2410

    Patton2410 Veteran foruma

    'Hostel', trilogija, valja li cemu?

    Naletio na torrent sa sve tri dijela, pa kontam da li da skinem, ili ne.
     
  20. ColdFire

    ColdFire Overclocker

    Prvi je fajn , drugi meh a treci nisam ni znao da ima :D