Ultimativni filmski vodic

Discussion in 'TV, muzika, filmovi i serije' started by Esh, Aug 15, 2007.

  1. zoi

    zoi Veteran foruma

    Radi tog i radi snimanja posebnim 3D kamerama.
     
  2. NAILS

    NAILS Moderator

    Ne koristi on 3D kamere vec koristi dvije ove kamere: http://www.red.com/products/epic

    Znaci 3D kamera funkcionise na taj nacin sto ima dva objektiva i snima odjednom dva zapisa ( da li odmah snima jedna preko drugog il iimaju bas dva zasebna zapisa, ne znam). U ovom slucaju je komplikovanije i koriste dvije kamere da bi dobili taj efekat: http://www.youtube.com/watch?v=gHF536TJ ... r_embedded

    Ukratko, 48 FPS koji ce biti nema veze sa 3D tehnikom. Mozes imati film sa 48FPS i bez 3D cimanja jer kamera snima i do 120 FPS.
     
  3. zoi

    zoi Veteran foruma

    De nemoj zezat.
     
  4. zippoo

    zippoo Veteran foruma

  5. rama

    rama Aktivista

  6. zippoo

    zippoo Veteran foruma

    gledao sam ovaj...solidan...tipican collin-ovski :D
     
  7. XTRage

    XTRage Veteran foruma

    Izasao Batko Rises na Blu-Rayu, nije los.
     
  8. zoi

    zoi Veteran foruma

    Šta nije loš, najbolji Batman do sad. Ne kontam kako TDK ima bolji rating od ovog, valjda zbog hypea oko Ledgera. Prava šteta što neće Nolan radit i dalje, ostavio je otvorenu priču za beton nastavak.
     
  9. sgt. bull

    sgt. bull Aktivista

    Kažu da će u Justice League filmu JGL preuzeti ulogu Batmana. Što bi bilo fenomenalno.
     
  10. zoi

    zoi Veteran foruma


    Pa s obzirom da je Batman, tj Bruce preživio, a JGL u filmu ima pravo ime Robin, možda on i neće biti baš Batman.

    Solidan članak na ovo što Bull kaže: http://www.ign.com/articles/2012/11/30/ ... -a-mistake
     
  11. XTRage

    XTRage Veteran foruma

    Bilo je nekih facepalm-a kao i u svakom, dobar jeste, da li je najbolji je diskutabilno, mozda i jeste.
     
  12. zoi

    zoi Veteran foruma

    Meni svakako jeste, a eto sad kritici nek upoređuje :)
     
  13. sgtPepper

    sgtPepper Overclocker

    Pregledah novi Bourne i ne razumijem zašto je doživio tako izmješane ocjene od strane kritičara. Veoma dobar film, nabijen akcijom, dva sata skroz brzo proletila, od mene jedna solidna 7,5/10 i topla preporuka.
     
  14. Piroman

    Piroman Komšija

    Sačekaj dok ne naprave drugi dio, gdje će vjerovatno ubaciti ponovo onoga matt damon-a, i ocjene će srazmjerno skočiti u nebesa! Vjerujem da će biti slična priča kao sa prvim dijelom batman serijala, gdje je "batman begins" bukvalno prošao kao "prosjek" i jedva primjećen, dok je drugi dio "epic", a svi znamo i zašto (na žalost)!
     
  15. Haker

    Haker Veteran foruma

    Meni najbolji born do sada. Dejmon mi je isao na zivce.
     
  16. GV

    GV Komšija

    Meni malo i ruralno izgleda
     
  17. Patton2410

    Patton2410 Veteran foruma

     
    Last edited by a moderator: Aug 2, 2017
  18. bhd

    bhd Veteran foruma

    Pogledao sam trailer, nekako ne vidim da se ijedna scena odvija u svemiru... mozda ce biti mocna scena kad izlazi iz vode.. al et ostaje da vidimo da nije jos jedna verzija "aka transformersa" iron man, itd
     
  19. zippoo

    zippoo Veteran foruma

    pogledao i ja novog bourna i meni odlican film...preporuka
     
  20. Zeleni

    Zeleni Network Ninja

    Ima dosta eksplozija u brodu. Mora nesto pucat po njima :)

    Sent from my GT-I9300 using Tapatalk 2