Ultimativni filmski vodic

Discussion in 'TV, muzika, filmovi i serije' started by Esh, Aug 15, 2007.

  1. NAILS

    NAILS Moderator

    Radnja smjestena u post apocalyptic world gdje su ljudi okruženi čudovištima a oni ostave četverogodišnjaka 50 metar iza sebe dok idu kroz šumu. I tako se kroz cijeli film protezu slicne gluposti.
     
    aNaToMiC ! likes this.
  2. dmr

    dmr Veteran foruma

    Pa djeca su odgojena sa tim cudovistima i bolje ih znaju od starih :)


    Sent from my iPhone using Tapatalk Pro
     
  3. NAILS

    NAILS Moderator

    Kada film pocinje, cudovista su aktivna nesto manje od tri mjeseca. A malom je 4 godine. Nema blage veze gdje se nalazi. Kao sto se i pokazalo. Ne ostavljas dijete iza sebe u šumi u normalnom svijetu. A ne znam odakle to da su djeca bolja od odraslih (scena pored rijeke sa ribom i scena u kukuruzima).
     
  4. dmr

    dmr Veteran foruma

    Jesi cjepidlaka :)


    Sent from my iPhone using Tapatalk Pro
     
  5. NAILS

    NAILS Moderator

    Nisam cjepidlaka vec je film zbog tih stvari poglup. A ne pamtim kada je bio veci hajp. Svi pricaju o njemu. Budget: $17-21 million. Box office: $272.7 million. Vidim da je i IMDb ocjena je visoka.

    Ne gledma horrore pa je mozda do mene. Mozda takve stvari prolaze u horrorima.
     
    aNaToMiC ! likes this.
  6. aNaToMiC !

    aNaToMiC ! Overclocker

    Isto
     
  7. Haker

    Haker Veteran foruma

    Ako dmr kaže da valja, zaobići u širokom luku.
     
  8. dmr

    dmr Veteran foruma

    ja nikad cuo za ovaj film vidio izaso torent vidim na imdb dobra ocjena i pogledam, a nije horor ovo SF. Jest poglup film, al recimo bolji mi od novog aliena. :D
     
  9. NAILS

    NAILS Moderator

    Vjeruj da sam jedva docekao da ga pogledam koliko mi je ljudi preporucilo i na koliko sam pozitivnih komentara naletio. ideja mi je zvucala super. Eto, Box office ne laze. Znam da nije klasicni horror. Zato sam ga i pogledao jer je horror/triler kao get out.

    A ima jedna black mirror epizoda i ne zna ko je koga podjonio ali imaju dosta slicnosti.

    Ako vec spominjemo horrore, zadnje sto sam pogledao a da valja (bilo je davno, mozda lazem hahah) je The Others. Cesto mi padne na pamet.

    "Izašao" je i dugo ocekivani Spilbergov Ready Player One ali ga nisam pogledao. Nije za mene.
     
  10. Pelikan

    Pelikan Veteran foruma

    The Ridiculous 6, ne mogu da vjerujem koliko su poznatih glumaca skupili i smece napravili. 2/10.
     
  11. Patton2410

    Patton2410 Veteran foruma

    Vecina ovih sto je Sendler snimio za Netflix su prave boze.
     
  12. ming

    ming Veteran foruma

    Većina što je Sandler u životu snimio je užas. Netflix je samo šlag na tortu ublehe zvane Adam Sandler.
     
  13. Esh

    Esh HWB

    Sandler je Steven Seagal komedije.
     
    JVC and Aldiin like this.
  14. sgtPepper

    sgtPepper Overclocker

    U Punch-Drunk Love je fantastičan.
     
  15. dmr

    dmr Veteran foruma

    Jep, ima dobrih komedija od prije


    Sent from my iPhone using Tapatalk Pro
     
  16. Pelikan

    Pelikan Veteran foruma

    Ima on dobrih filmova, ali nazalost ne bira uloge, pogotovo zadnjih godina. Covjek snimi 5 filmova godisnje, gdje ce to valjat. Da bi uzivao, moras biti raspolozen za glupi humor. Ono toliko je lose da je smijesno. U tom fazonu sam bio kad sam gledao The Week Of, a s kim god pricam kazu smece :D
     
  17. NAILS

    NAILS Moderator

    Sendler nije snimio film a da nije za zlatne maline još od devedesetih. Mozda su i oni bili odron ali ja bio dijete. Komedije vise ne gledam. Pokusam nekada ali izgledaju kao da su za retarde snimane. Zadnje sto sam pogledao a da je valjalo je: Idiocracy.

    Ako vam fali komedije, dobrih "stand up" komicara nije nikad' vise bilo. Specijala da se covjek zabavi koliko hoces. Nesto sto mi pada na pamet:

    Sebastian Maniscalco: Aren't You Embarrassed?
    Sebastian Maniscalco: What's Wrong with People?
    Bill Burr: I'm Sorry You Feel That Way
    Bill Burr: You People Are All the Same.
    Bill Burr: Walk Your Way Out
    Alonzo Bodden: Who's Paying Attention
    Joe Rogan: SHJ

    Bilo sta od: Hicksa, Carlina, Jim Jefferiesa, Dave Chappellea, Louis C.K., Sam Kinisona, Mitch Hedberga, Brian Regana, Richard Pryora, Tom Segure, Jeff Rossa itd itd. Volim recimo i manje poznatog Bryan Callen. Ima ih jos koji mi ne padaju na pamet.

    Od Jeff Rossa ima: Roast Battle. Tony Hinchcliffe ima: Kill Tony.

    Svake godine izadje par dobrih specijala. Neki su tanji, neki bolji. Tu i tamo nadjes neke nastupe na youtubeu i sasvim dovoljno da zamjeni tupe holivudske filmove. Najgori specijal od nabrojanih ljudi je bolji od nahajpanih filmskih komedija.
     
    Last edited: May 28, 2018
  18. dmr

    dmr Veteran foruma

    Sena likes this.
  19. Esh

    Esh HWB

    Pa ocjene kritike su mizerne? :eek:
     
  20. Eldorado

    Eldorado Komšija

    Jel neko gledao ovaj film


    The Mountain II
    https://www.imdb.com/title/tt5813916/

    Turski ima ocjenu 9.5, sto je itekako puno doduse mozda je glasala Turska populacija :D

    Film je izasao 2016 dok ga yifi neki dan izbacio.

    Edit: vidim da ima i prvi dio iz 2012 godine

    Sent from my SM-N910F using Tapatalk