Ultimativni filmski vodic

Discussion in 'TV, muzika, filmovi i serije' started by Esh, Aug 15, 2007.

  1. sgtPepper

    sgtPepper Overclocker

    Ne brini se, sve ćemo ih vidjeti u The Expandables.
     
  2. zoi

    zoi Veteran foruma


    public enemies meni pravo sjeo,s jaranima se gledao u sitne sate :D a taj FAQ mi se cini zanimljiv :D
     
  3. vnm_

    vnm_ Komšija

  4. syss

    syss Veteran foruma

    prejak... imaš moj post stranu-dvije prije.
     
  5. Esh

    Esh HWB

    Osvjezavajuce dobar film, dobra muzika, mozda ce nekima koji cesce gledaju britanske filmove malo ici na zivce "poznata postava", no svakako vrijedi pogledati. Evo i da syss nekad ubode :D
     
  6. Hansel

    Hansel Komšija

    Ne znam jesam li pomenuo Inside Man?

    Obavezno odgledati. Dovoljno je navesti da glumi Denzel Washington (koji inače i nema lošeg filma), a tu je i Clive Owen.

    Priča o izvrsno odrađenoj pljački banke. Ali fakat originalna ideja.
     
  7. NAILS

    NAILS Moderator

    ..ne znam jesil upucen. Mozda si proguglao ali drugi dio izlazi 2010 ako se ne varam.

    Inace ogledao sam ga nedavno i nadam se da ce drugi dio biti jednako dobar.

    Nesto m ifilmu nedostaje ali ne znam u cemu je fazon. Inace dobar film. Moja takodjer preporuka.

     
    Last edited by a moderator: Aug 2, 2017
  8. zoi

    zoi Veteran foruma

    je li neko gledao State of play?mišljenja?
     
  9. NAILS

    NAILS Moderator

    Jesam ja ..aa. Mogu rec da je dobar film al iskreno nisam ga pazljivo gledao pa sad... ne mogu tacno tvrdit.
     
  10. syss

    syss Veteran foruma

    ubost ću te ja dok ne gledaš :D
     
  11. Hansel

    Hansel Komšija

    E fakat. Bas sam sad provjerio. I to ostaju obojica u sljedecem nastavku. A inace na kraju prvog dijela je i ostavljeno dovoljno prostora da se priča nastavi i još malo razvuče. Tu se ubaci malo novih elemenata i eto ga. :)
     
  12. NAILS

    NAILS Moderator

    Da, bit ce zanimljivo. Ostaje da se strpimo.
     
  13. Hansel

    Hansel Komšija

    Odgledao Zombieland. Solidan film. Nešto u fazonu parodije-komedije. Doduše nije da se sad lomiš od smijeha, ali ima dobrih fazona. Jednostavno rečeno ''blentav'' film na račun ovih sve češćih zombie filmova.

    Na imdb-u dobio je visokih 8.1, što je meni lično previše jer takve ocjene dobivaju samo prvoklasni filmovi. Ali eto, ja bih lično dao oko 7 što je i dalje dobro i za preporučiti.
     
  14. NAILS

    NAILS Moderator

    Evo zvanicno veceras otvorenje kina u Zenici. Rece mi prijatelj da je danas. Otisli kad jos nisu pustili u promet. Odlicno izgleda na prvu koliko se moglo vidjet s vana. Kaze da ima i 3 dvorane a evo i sto se premiera tice. U Zenici ce biti svaki put dan prije prikazivanje u odnosu na Amerikance. Hajde super.

    Da sam znao u koliko je sati otisao bi ali ko kada nista nije pisalo. Trebali su nabacit neki plakat il sta vec.
     
  15. zoi

    zoi Veteran foruma

    sutra ti je otvaranje kina nek si ti živi zdrav :D 12.11. ;) iz ponude sto sam vidio planiram pogledati inglorious bastards,surrogates te 2012.ako saznaš a cijene,i koji filmovi idu u prikazivanje kada,te kada se karte mogu nabaviti,javi,makar na pm ;)
     
  16. NAILS

    NAILS Moderator

    Meni prijatelj rekao da je danas. Kontma mozda se zeznuo ali bilo je na federalnoj, na vijestima da je veceras otvaranje. Prvi prikaz je 2012 (valjda). Vidim sutra kako sta i planiram oticn na nesto.
     
  17. zoi

    zoi Veteran foruma

    pogledaj temu o sarajevskom multipleksu :)
     
  18. XTRage

    XTRage Veteran foruma

    Pogledao Zombieland, OK film, svakako vrijedi pogledati :D
     
  19. GV

    GV Komšija

    2012... samo još jedan film katastrofe...
     
  20. Nani

    Nani Komšija

    Najava za Prince of Persia, Impresivno izgleda
    [youtube]http://www.youtube.com/watch?v=Z8EA7EbFX4k&feature=player_embedded#at=70[/youtube]