Umrezavanje laptopa i Tv-a

Discussion in 'Internet provideri, umrežavanje i web servisi' started by josip122, Oct 31, 2012.

  1. josip122

    josip122 Novi član

    Imam Lg tv i laptop sony i spojeni si na istu wi-fi mrezu, sad zelim da spojim laptop i tv preko intel wireles display-a kad pokrenem intel display on meni nade tv ja kliknem na spoji tv mi izbaci kod ja ukucam kod na laptopu se gasi display i spaja se, ali nakon par sekundi samo na tv izbaci uredaj nije spojen, da li netko zba do cega bi moglo biti?
     
  2. ibran

    ibran Aktivista

    U postavkam za grafičku karticu postavi da ti sliku baca na obadva displeja.
     
  3. josip122

    josip122 Novi član

    Imam instaliran windows 7, mozes me navesti kako da to aktiviram?
     
  4. Reventon

    Reventon Veteran foruma

    Desni klik na desktop - screen resolution, pod Multiple displays stavi Duplicate these displays opciju i to je to.
     
  5. josip122

    josip122 Novi član

    [​IMG]Evo sta ja imam kad idem gdje si mi napisao.
     
  6. ibran

    ibran Aktivista

    Evo kolega Reventon ti je dao upute stim što ti TV treba biti konektovan na laptaša.
     
  7. ibran

    ibran Aktivista

    Idi na opciju otkrij da ti budu oba displeja tu u postavkama displej 1. i displej 2.
     
  8. josip122

    josip122 Novi član

    [​IMG]. Ovo dobijem kad idem na otkrivanje
     
  9. ibran

    ibran Aktivista

    Dali ti laptop prepoznaje TV među uređajima.
     
  10. josip122

    josip122 Novi član

    Kad otvorim network vidim tv, a takoder tv vidim kad otvorim intel wireless display.
     
  11. selvin

    selvin Moderator

    Jesi probao restart?
     
  12. josip122

    josip122 Novi član

    Laptopa?
     
  13. selvin

    selvin Moderator

    Aha, meni tako nije prepoznavao drugi monitor i nakon restarta je proradilo, oba sam ukljucio pri boot-u.
     
  14. josip122

    josip122 Novi član

    Evo restartao laptop i opet isto, sad imam izbor multiple display i izaberem duplocate these display, ali nece opet. Ne znam sta bi jos moglo
    Biti zasto nece da radi?
     
  15. selvin

    selvin Moderator

    Nisam siguran kako to fercera, ali jesi li na tv podesio sve sto treba? Mozda nije dovoljno na istu wireless mrezu da budu spojeni, mozda moraju biti direktno spojeni (tj. TV na wireless mrezu laptopa ili nesto tako).
     
  16. ibran

    ibran Aktivista

    Možda bi trebao spojiti laptop i tv sa nekim od kablova koje podržava Tv HDMI,ili S-video,da ti baci sliku i na tv ili pogledaj malo postavke tv,ili postavke intel wireles display gdje ti treba biti odabran PAL modul ili da su isti na tv i intel wireles display.
     
  17. josip122

    josip122 Novi član

    Citao sam po netu i sve sto treba je da budu na istoj mrezi.