UMTS/3G BHmobile

Discussion in 'Internet provideri, umrežavanje i web servisi' started by ColdFire, Sep 14, 2011.

  1. ColdFire

    ColdFire Overclocker

    Pozdrav
    Kako pristupit ovom cudu preko telefona i isplatil se uopste :D
    Pozzz
     
  2. Mujka

    Mujka Komšija

    zavisno za sta ti treba :D ako je za fb isplati ^^ ili mail da provjeris
     
  3. ColdFire

    ColdFire Overclocker

    Mail , livescore i koji portalcic na brzinu :D Jer Tuzla nam je odlicno pokrivena vajrlesom :lol:
     
  4. Bio_Sam_Zmijanac

    Bio_Sam_Zmijanac Veteran foruma

    besplatnim :smt003
     
  5. Alibegovic

    Alibegovic Veteran foruma

    Ja ne pamtim kad sam u Bugojnu trosio kredit na internet, gotovo svi lokali gdje se krecem imaju wifi.

    Sent from my GT-I5700 using Tapatalk
     
  6. zippoo

    zippoo Veteran foruma

    kume to ti je mreza,isto kao sto je i gsm,tako da to nema veze sa pitanjem isplati li se,nije ti to nista skuplje,to samo donosi vece brzine prijenosa podataka,nista vise
    a pokrece se tako sto prvo moras imati telefon koji podrava 3G a onda u opcijama gdje biras operatere,nastimas da ti bira automatski ili odaberes 3g ili onu drugu mrezu
     
  7. exchanged life

    exchanged life Aktivista

    Da ne otvaram novu temu pitaću ovdje. Ovako, zanima me ima li nekakav paket ali da je optimizovan samo za net?

    Kupio sam karticu iz Bh telecoma za koju je na njihovoj web stranici pisalo da za 12KM dođe 500MB. Ali kad sam počeo surfati, počeo mi se i kredit skidati i nigdje ni traga od obećanih 500MB!!

    Zanima me postoji li neko rjšenje za to, jer mi je WiFi stvarno problematičan, unaprijed hvala na odgovoru.
     
  8. Esh

    Esh HWB

    Pa jesi li kupio posebnu data karticu ili si na nekom drugom paketu?
     
  9. exchanged life

    exchanged life Aktivista

    Kupio sam od njih SIM karticu, to je sve što su ponudili za mInternet 500MB paket. Iako je fino na ovoj stranici pisalo da se dobije 512MB prometa. Ja to nisam nigdje dobio, već mi je samo počelo vući kredit...

    Joj nisu me valjda opet zajebali. :oops:
     
  10. Esh

    Esh HWB

    Nisi me opet razumio. Ako si dobio novu data karticu, ta kartica je iskljucivo za Internet i ne mozes je koristiti za razgovore. Zbog toga mi nije jasno kakav kredit spominjes?
     
  11. exchanged life

    exchanged life Aktivista

    Dali su karticu na kojoj je pisalo da je za mInternet, sa te kartice su se mogle samo slati samo poruke. Ali se nije moglo razgovarati, i sad i mene čudi kako to da se kredit skidao sa nje??? Bilo je 10KM na njoj i kad se potrošilo tih 10KM, više net-a nije bilo. Ja sam je samo za net koristio i ni za šta drugo.

    Da li sam ja nešto trebao podesiti na mobitelu? Da li je normalno da se kredit skida sa date kartice?? :?
    Hvala tebi na pomoći, jedino mi preostaje da ponovo još nešto pokušam. Samo kako ću ja znati da mi se ovo ne ponovi?
     
  12. Esh

    Esh HWB

    Nisam kupovao pa da ti dam info iz prve ruke, no mislio sam da se prati saobracaj, a ne neki "novcani kredit". Dalje, kupovao sam one Ultra Net kartice od 15 KM (100 MB), tako da mi je ova opcija sa 10 KM sto spominjes potpuno nepoznata :)
     
  13. h2o

    h2o Aktivista

    Najbolje ti je da nazoves podrsku i pitas njih koji ti je data paket aktiviran - 1422.

    Za mInternet pakete se potpisuju ugovori i racuni dolaze na kucnu adresu, nema nikakvih kredita. Tako da je pitanje da li si sta potpisao ili si samo preuzeo karticu?

    Meni po tvojoj prici izgleda da si kupio UltraNet.