Unboxing ssda :)

Discussion in 'Monitori, storage, kućišta, periferija' started by Aldiin, Sep 10, 2014.

  1. Aldiin

    Aldiin Overclocker

    Pozdrav svima!
    Evo jedan unboxing sam odradio pa vi recite šta mislite. Usput iznesite svoje mišljenje.

    https://www.youtube.com/watch?v=XPP_EjT ... e=youtu.be

    Unaprijed se izvinjavam radi svih grešaka.

    Lajkujte, shareujte, subajte.
    btw. iako piše da se vide procesa, video je tu. Izgleda da je neki bug na yt.
     
  2. Tensai

    Tensai Komšija

    Sviđa mi se optakiranje i komptlsgjdfsdfsflnost :D
     
  3. Aldiin

    Aldiin Overclocker

    Hfala 8)
     
  4. dmr

    dmr Veteran foruma

  5. Pionir

    Pionir Overclocker

    Da je video objavio Aldin, rekao bi OK ... ali video je objavio Gamers.ba.

    Ono sto sam volio kod harwarebase su vijesti, kratke, britke, citke, precizne, taman koliko treba da znam.

    Sada je to vec obaveza i odgovornost ono malo ljudi koji to rade, ali je postavljen standard kako to treba da izgleda.

    Mozda da razmisljas o zajednickom radu, slika (ti) i slovo (hardwarebase), a postoje i nagrade ala Las Vegas.

    Treba da znas kako je jako malo videa na internetu pod kapom ".ba" i da postavljas temelj nase pismenosti koju predstavljamo, ne samo u BiH, nego i siroj regiji-milionskoj populaciji.

    Nemoj da odustajes, ali pripremi se bolje, nauci sto treba, napisi biljeske, napravi plan, odredi tacno vrijeme, ponovi nekoliko puta, kopiraj nekog 100%, ali na nasem jeziku 100%.

    Vjerujem da ti to radis malo iz zeze, malo iz ljubavi, nadam se da postujes kritike, pa zato ovo i pisem, jer u suprotnom bi gledao House M.D.
     
  6. Aldiin

    Aldiin Overclocker

    Hvala druže iskreno ovo sam ja uradio i objavio, samo eto što sam jako dobar na tom portalu pa imam pristup yt kanalu.
    Opet cu reci hvala, jer nema skoro niko u Bosni da radi ovu vrstu stvari. Zelio bi da uspijem i necu odustajati koliko god bude potrebno.