Vazno pitanje !

Discussion in 'Internet provideri, umrežavanje i web servisi' started by Lightning, Nov 8, 2006.

  1. Lightning

    Lightning Novi član

    Ja sam trenutno u Njemackoj , i to tacnije zivim u studentskom domu , eh sada imam problem sa svojom konekcijom , jer ipak konekcija se dijeli na nekoliko racunara ( na nekoliko mislim na nekih 50 ) , konekcija nekada kada je oko 20 racunara na netu oko 2000 kbps , veoma mocno , sve se moze raditi , a kada je udarno vrijem oko 20 sati onda mi brzina spane cak na 8kbps sto je ogromno ! Eh sada bih vas pitao dali ikako mogu da stabiliziram moju vezu na npr. 700kbps da bi mogao igrati CoD 2 ?
    Ja sam ovdje jednostavno prikljucen na internu mrezu sa obicnom mreznom karticom ! Eh kao pvo dali postoji mogucnost da ja sebi obezbijedim , nekako tu stabilizaciju !!!! kao drugo dali administrator , moze da posebno meni obezbijedi jednu standardnu brzinu , dali je to moguce sa njegove strane ?
    Jos ga nisam pitao , htio sam pokusati prvo sam , pa ako ne moze da se njemu obratim , jer n znam dali ce htjeti da to uradi !
    Hvala vam puno , unaprijed , hitno je !

    Light-a :D
     
  2. BiceBolje

    BiceBolje Overclocker

    Administrator ti može vjerovatno obezbjediti, ali ne vidim razloga zašto bi ti radi CoD2 to omogućio.
     
  3. Lightning

    Lightning Novi član

    Da , u tome je problem ! Dali ce htjeti ! Ali kao sto rekoh , dali postoji nekakv externi nacin , da ja to nekako sebi omogucim !
    Ili imam jos jednu ideju , koja je malo pokvarena , ali mozda uspije !
    Koja aplikacija , malo seriouznija , trazi vecu brzinu internet-a , da pokusam nagovoriti admina da mi na osnovu toga omoguci , npr. sta ja znam FTP itd. ( iako to ne trazi nesto mnogo i to bas ne mogu dokazati ) nesto malo serioznije koji bi mi dalo njegov glas ! ( Ali to je glupost , mora postojati nacin na koji cu to moci samo koji ! ) joj .... plz help