Venice 3000+ na "radnom taktu" od 2770mhz

Discussion in 'Procesori, RAM, matične ploče i grafičke kartice' started by BLUE-SKY™, Nov 9, 2005.

  1. syss

    syss Veteran foruma

    MagSB :D
     
  2. BLUE-SKY™

    BLUE-SKY™ Aktivista

    Ma dobro je ljudi kao što sam rekao ranije stvar je izraza,riječnika kako netko nešto kaže govori ili priča,pa nećemo valjda na kraju završiti na pravopisu????!!!!Bit priče da smo se razumjeli(kontali).Nijanse nisu presudna stavka.Bolje da sam odmah napisao Venice 3000+ na radnoj frekvenciji 2770mhz i onda nebi bilo nesporazuma,ali kako kažu stari ljudi:Tko radi taj se i naradi.Lapsus tu i tamo se može tolerirati. :oops: :oops: :cry: :roll:
     
  3. Neo Bahamut Zero

    Neo Bahamut Zero Veteran foruma

    samo sto si ti napisao naziv koji nema veze sa onim sto si ti htio reci. sve je stvar izraza, samo sto magistrala i frekvencija definitivno nisu sinonimi.
     
  4. Shenron

    Shenron Komšija

    Ma nema veze...vidis da su svi ljubomorni...svi bi mi tvoj proc i maticnu :mrgreen:
     
  5. BLUE-SKY™

    BLUE-SKY™ Aktivista

    Zero je baš uporan al ajd neka bude kako on kaže,šta da sad radim da se raspravljamo 10 dana oko izraza?? :mrgreen:
     
  6. Neo Bahamut Zero

    Neo Bahamut Zero Veteran foruma

    meni nije mrsko ni najmanje. to je 10 min. dnevno. zakljucio sam da nije nikakva sloboda izraza u pitanju, vec neutemeljeno razbacivanje rijecima. ja sam rekao svoje, a ko hoce da se glupira s izrazima - go ahead. i drugi put stavi topic gdje mu je i mijesto.

    moved.
     
  7. BLUE-SKY™

    BLUE-SKY™ Aktivista

    Ajde dobro ti si vetran foruma,pa vjerovatno imaš više iskustva i u svemu,da završimo priču oko toga.Tako je ispalo kako je ispalo i sad je gotovo ne živimo od prošlosti. Kada :roll: bi se okretao na svaku gdje bi stigao??
     
  8. Esh

    Esh HWB

    samo opusteno ljudi, mozda je iz nekog "pouzdanog" izvora tako nesto procitao za radnu frekvenciju te to zapamtio, mi smo mu skrenuli paznju da je to izraz koji se koristi za sabirnicu i to je to.
     
  9. postal dude

    postal dude Aktivista

    trebao si reci BUS i neka se shenron šiša.
    pa nek konta jel prenji il zadnji.
     
  10. BLUE-SKY™

    BLUE-SKY™ Aktivista

    Evo promjenjen je naziv subjekta,pa valjda će sada svi biti zadovoljni i neće nikome smetati pokoji lapsus.Ako se to uopće može nazvati lapsusom.....Isprika svima koji su obrazovaniji u IT svijetu....
     
  11. ming

    ming Veteran foruma

    Ispravi to ''barakuda''
     
  12. BLUE-SKY™

    BLUE-SKY™ Aktivista

    Evo i to je napravljeno.
     
  13. wacko

    wacko Aktivista

    ej necu da skrecem sa temem la mnoram :D : doso meni moj jaran i kaze "joj kupio sam novi kompic" . Pitam ja njega koji kad ce ti on "joj ja mislim da je winamp xp" :lol: :lol: :lol:
     
  14. [tota]

    [tota] Aktivista

    OT* Ja sam cuo koji je u tebe windows:
    Kaze jedan u mene je: "Welcome to windows"
    LOL :D :D
     
  15. Shenron

    Shenron Komšija

    Svi smo mi tu negdje po tom pitanju =)
     
  16. BLUE-SKY™

    BLUE-SKY™ Aktivista

    Otprilike samo što se neki naljute kad se desi nekakav lapsus ili tome slično ali dobro.Kako ide ona poslovica:Sto ljudi sto čudi.Da nije tako nebi bilo interensantno zar ne??
     
  17. Eustace

    Eustace Aktivista

    ja imam ABIT AN8-Ultra i 3000+ Venice. Dignem ga na 2400MHz (A64 3800+) bez diranja napona. Stabilno. Ovih dana (dok nabavim PC Mark 2005) cu da se igram malo i sa naponima, pa probam dignut do 2800 MHz sto odgovara Athlon FX-57!!!
     
  18. ming

    ming Veteran foruma

    A 512kb L2 ?
     
  19. Eustace

    Eustace Aktivista

    pa dobro sad... :)

    enivej, kad se sa FSB-om ide preko 270, da li se HT jos dodatno smanji na 3x?
     
  20. BLUE-SKY™

    BLUE-SKY™ Aktivista

    Da bili bi poželjno da smanjiš ht na 3x.