Ventilator za CPU cooler

Discussion in 'Monitori, storage, kućišta, periferija' started by selvin, Apr 13, 2008.

  1. selvin

    selvin Moderator

    Cudo jasta je :D Nista onda cu uzet super lijepak i zalijepit ga za cooler.. :mrgreen:
     
  2. Dog_Father

    Dog_Father Moderator

    Nekad imam osjecaj da se ovdje okuplja raja koja zivi u elitnim dijelovima Pariza. Sve decki koji su kao mali ucili svirati klavir i isli na balet.
     
  3. Stevie_Ray

    Stevie_Ray Veteran foruma

    Sve creme de la creme drustva. :lol:
     
  4. syss

    syss Veteran foruma

    stavi par kapi super superljepila na dijelove venta gdje se dodiruje sa pasivnim dijelom... to je "najčišće" rješenje, a možeš se ti još igrati i sa vezicama ili čime već.
     
  5. Looney

    Looney Komšija

    Tehnicka ROFLMAO :lol:

    6cm ventovi imaju u elektronik centru u SA :lol:
     
  6. selvin

    selvin Moderator

    Hvala syss.. a ostali ovi parizani, you seriously need to take the sand out of your....
     
  7. Stevie_Ray

    Stevie_Ray Veteran foruma

    Vezice su revezibilan proces dok superljepilo nije. ;)
     
  8. selvin

    selvin Moderator

    Kao da cu ga kad skidat.. ;) A i ovako je lakse, nego se igrati sa vezicama.. :)
     
  9. syss

    syss Veteran foruma

    ma daj stivi skineš to ko od šale, zato ga uglaviš na 4 mjesta sa doslovno kapljicom ljepila i rahat.

    samo to selvine tako napravi, nemaš brige.
     
  10. GW

    GW Moderator

    Samo pripazi na sebe kad radiš sa super ljepilom. Obavezno rukavice, pažnja prilikom otvaranja tube. Ne diraj ljepilo rukom ni slučajno.
     
  11. selvin

    selvin Moderator

    radio sam sa super ljepilom.. znam kako je "zaebato" :D
     
  12. GW

    GW Moderator

    Ja sam imao incident sa super ljepilom zamalo katastrofalnih posljedica, pa sad dijelim upozorenja gdje god stignem.
     
  13. syss

    syss Veteran foruma

    da nije ovakva nezgoda bila?

    [​IMG]

    :D :D :D
     
  14. GW

    GW Moderator

    :smt005
    Evo šta se dogodilo. Kupio ono jeftino kinesko super ljepilo u cilindar-tubi koje nema fin mehanizam otvaranja. I kontam ja, zarazati ću ga pri vrhu nožem (velika greška). I počnem ja rezati kad odjednom me prsnu ljepilo u oko. Panika. Mislim da ću izgubiti oko. Osjetim da je zatvoreno. Zovem brata. Pogleda mi on oko i kaže da su mi se zalijepile trepavice. Hjuuuuuuu. Hvala Bogu na refleksima. Onda kontam, kako ću odlijepiti trepavice? Samo ću reći da je bilo bolno i da sam privremeno ostao bez trepavica. Ali bitno je da imam oko. Trepavice su svakako narasle.
     
  15. syss

    syss Veteran foruma

    omg podijelio sam tvoju bol... zasuzile mi oči čitajući :)
     
  16. ReNNo

    ReNNo Overclocker

    I meni :smt003 :smt003 :smt003
    Koja tragedija :D :D
     
  17. dmr

    dmr Veteran foruma

    Jebeno iskustvo :). A trebo si ih samo prerezat makazama :smt001
     
  18. hurmash1ca

    hurmash1ca Moderator

    Da, samo. :roll:
    @GW: dobro si jos proso.
     
  19. ming

    ming Veteran foruma

    Dobro je pa nije pakaš zaljepio, sad bi kakio po forumu :lol:

    Bizzare.


    Uglavnom, nek mi neko kaze za ovaj naslov ''Ventilator za CPU cooler'', isto kao da napises ''karburator za engine'' ili ''glass za prozor''. Cemu brkanje nasih i engleskih naziva?
     
  20. GW

    GW Moderator

    To je sad IN. :mrgreen: