Vrijedi li ovo.

Discussion in 'Procesori, RAM, matične ploče i grafičke kartice' started by ZeuS7, Jun 7, 2007.

  1. ZeuS7

    ZeuS7 Aktivista

  2. burner

    burner Aktivista

    Last edited by a moderator: Feb 11, 2018
  3. iskusni

    iskusni Komšija

    Vrijedi itekako, ali kasnije nemaš mogućnosti nadogradnje (s939). Ako ti to nije važno kupi, i uzmi onih dodatnih 2x256MB ili kupi za 230KM, pa ti onda nadogradi još 2x512MB ;)
     
  4. ReNNo

    ReNNo Overclocker

    Samo je problem što je prodato.

    Mene je itekako služilo, proc se dao klokunti sa 1.8 čak na 3.0 stabilno uz dodatno hlađenje sa zalmanom.
     
  5. ZeuS7

    ZeuS7 Aktivista

    Nevezano za ovo: kako promenit BIOS, skinuo sam i sta sad???
     
  6. Dog_Father

    Dog_Father Moderator

    Zeuse
    Odradi search foruma. Na sva pitanja koja si do sad postavio, je vec bio odgovor na forumu. Vise puta. U buduce ti brisem teme i postove.
     
  7. ZeuS7

    ZeuS7 Aktivista

    Ma isao sam search nista nisam mogao da nadjem, i ne budi takav nemoze covjek posta stavit a da mu neko ne prigovori
     
  8. Dog_Father

    Dog_Father Moderator

    Ne moze staviti. Postavljas pitanja na koja je odgovarano vec po 20 puta. Sudeci prema tvom ponasanju, pravila ponasanja na forumu nisi ni pogledao, a ne procitao. Da se meni pita do sad bi dobio ban.



    Sto se BIOSa tice, imas sve objasnjeno u manualu ploce. Pored toga, imas sigurno sve objasnjeno tamo odakle si skinuo BIOS. Nije ti to palo napamet?
     
  9. ZeuS7

    ZeuS7 Aktivista

    Moze ban, evo mene narednih 1 mjesec nece biti na HWB forumu... Da se malo odmorite od mene :wink:
     
  10. Vedo

    Vedo Moderator

    hvalim te Boze :mrgreen: shala mahla, ali dog je u pravo 100% :wink:
     
  11. iskusni

    iskusni Komšija

    Zeus, ako nemožeš naći na forumu ono što ti treba,ako nema onda idi http://www.google.ba , a ako i tamo ne nađeš što tražiš tek onda postavi pitanje na forumu ;)